реклама партнерів:
Головна » 2011 » Лютий » 22 » Віктор Хара (Партія регіонів) "Я пережив багато урядів. І цей переживу. Нам усім доведеться його пережити"

Віктор Хара (Партія регіонів) "Я пережив багато урядів. І цей переживу. Нам усім доведеться його пережити"


2011 » Лютий » 22
Коментарі: 0 СОЦІУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Голова Федерації профспілок України, народний депутат від Партії регіонів Василь ХАРА сподівається на переобрання главою ФПУ і говорить, що перший віце-прем`єр-міністр України Андрій КЛЮЄВ підтримує його кандидатуру.
Про це В.ХАРА заявив в інтерв`ю сайту «Версії».
Зокрема, на запитання про те, як він оцінює свої шанси на переобрання головою Федерації, В.ХАРА сказав, що «навіть перебуваючи у Партії регіонів», він перебуває у «конструктивній опозиції» до уряду. За словами В.ХАРИ, «в уряді з нами немає конфронтації. Багато членів уряду на нашій стороні. Мене Андрій КЛЮЄВ запевнив у своїй підтримці. Хоча йому нелегко це робити. Однак я пережив багато урядів. І цей переживу. Нам усім доведеться його пережити».
Крім того, на запитання, чи вважає він, що уряд шкодить народу, В.ХАРА зазначив: «Це очевидно, хоча я пом`якшив би формулювання питання. Микола АЗАРОВ, певна річ, рятує ситуацію, знаходячи гроші для бюджету, але не можна це робити за рахунок людей. Перед Віктором ЯНУКОВИЧЕМ теж поставлено непросте завдання, однак я з ним регулярно зустрічаюся, ми обговорюємо, у яких питаннях ми готові піти на поступки тому ж МВФ, а в яких ні. Однак це складно зробити, оскільки в уряді не всі готові обстоювати правильну точку зору. Ось Сергій ТІГІПКО, якого зараз критикують, і часто цілком заслужено, теж це розуміє».
За словами В.ХАРИ, «ми прихильники соціального діалогу. Але потрібно знати, що у профспілок є три рівні взаємовідносин з владою і роботодавцем. Перший – соціальний діалог. Коли ми розуміємо один одного і знаходимо компроміси. Другий – конструктивна опозиція. Коли ми вимушені спонукати владу і спонукати роботодавця виконувати узяті на себе зобов`язання або вимоги профспілки, продовжуючи соціальний діалог. Якщо після цього ані влада, ані роботодавці не йдуть на контакт і не шукають компроміс відповідно до вимог профспілок, ми змушені перейти на третій рівень. Це – жорстка опозиція. Це – відмова від переговорного процесу і перехід на протестні форми, починаючи з пікетування, закінчуючи страйком. Однак, дякувати Богу, в уряді вже є розуміння».
При цьому В.ХАРА переконаний, що якщо уряд не піде на поступки у питанні пенсійної реформи, то ФПУ виведе на вулиці тисячі людей.
Як сказав глава ФПУ, «…пенсіонери, ви знаєте, народ бойовий. Більшості з них на роботу поспішати не треба. Якщо вони вийдуть з протестами, то це буде дуже довго і дуже... боляче. Тому, я вважаю, що Кабінет міністрів зробить правильні висновки…».
Кажучи про те, чому Федерація профспілок не була така активна під час прем`єрствування Юлії ТИМОШЕНКО, адже її уряд розпочав співпрацювати з МВФ, В.ХАРА сказав: «Ю.ТИМОШЕНКО важко дорікнути у цьому, оскільки криза тоді тільки розпочалася, і треба було щось робити. Та варто віддати їй належне, вона брала кредити, не обіцяючи зробити жебракам свій народ, – вона не підпускала МВФ до цін на газ і соцвиплат. Зараз МВФ став більш настирним, тому що сила опору в Україні знизилася. Однак тільки не у профспілках. Багато хто ще побачить, що ми сила. Не варто з нами жартувати. Нікому».

Як повідомляв УНІАН, на кінець березня 2011 року заплановано з`їзд ФПУ, на якому розглядатиметься питання про переобрання голови Федерації. На даний час, окрім В.ХАРИ, кандидатом на цей пост висунуто екс-голову Фонду державного майна України Валентину СЕМЕНЮК-САМСОНЕНКО.

Джерело: УНІАН

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

20:48
12-Чер-2021
Нові два українських видання про країни Африки
Навесні 2021-го побачили світ книги Юрія Косенка «Сомалійські прислів'я мовою оригіна
18:56
11-Чер-2021
Чому сказилася Росія через напис "Героям слава!" на формі української збірної
УЄФА пішов на поводу у Росії і намагався заборонити гасло "Героям слава!" на формі ук
11:48
11-Чер-2021
Як працюють вакцини від COVID-19 та чи варто їх боятися. Вісім запитань до імунолога
1. Чому у вакцин виникає побічна дія і якою вона може бути?
Вакцина спричиняє
09:42
11-Чер-2021
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки: як псевдоукраїнські медіа маніпулюють громадською думкою
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки проаналізував три пропагандис
15:56
10-Чер-2021
Безпека держави напряму залежить від захищеності її інформаційного та кіберпростору
Сьогодні Служба безпеки України реалізує весь комплекс заходів для інформаційної та к
14:32
10-Чер-2021
В Росії заговорили про відновлення «ГУЛАГу» та брак робочих рук в країні
Російські чиновники продовжують активно продукувати «постановочні» ідеї щодо можливих
14:47
09-Чер-2021
Tesla в Росії: чи стане американський бізнес вкладати кошти в хитку російську економіку
Адміністрація Президента Росії Володимира Путіна випустила спеціальну вказівку щодо а
14:18
08-Чер-2021
Пан або Пропав: до чого може призвести загравання Лукашенка з Росією
Примусова посадка літака в Мінську... Визнання Криму російським... Намір припинити по
18:11
07-Чер-2021
Сигнальна арматура її можливрсті та завдання

Сигнальна арматура — дає можливість з

17:10
07-Чер-2021
Кількість вакцинованих в Україні поступово збільшується
Вакцинація в Україні поступово набирає темпи. Минулий тиждень виявився досить продукт
Усі новини