реклама партнерів:
Головна » 2021 » Липень » 9 » За підтримки Програми ЄС «U-LEAD з Європою» в Україні створено 1300 точок доступу до адміністративних послуг

За підтримки Програми ЄС «U-LEAD з Європою» в Україні створено 1300 точок доступу до адміністративних послуг


2021 » Липень » 9
Коментарі: 0 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
484 Центри надання адміністративних послуг разом із 816 територіальними підрозділами, віддаленими робочими місцями адміністраторів та мобільними офісами створено у громадах України за підтримки напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми ЄС «U-LEAD з Європою». 11,9 мільйонів мешканців громад отримали доступ до високоякісних адміністративних послуг у результаті діяльності Програми.

«Доступ до державних послуг у сучасному, цифровому та прозорому форматі є вирішальним для якості життя та привабливості громад. Тому я пишаюся тим, що за підтримки програми U-LEAD з Європою, яка фінансується ЄС, у 484 громадах відкрились Центри надання адміністративних послуг. Належні ЦНАП, вільні від корупції, сприятимуть зміцненню довіри до місцевої влади та створять позитивне середовище для міцної місцевої демократії, розширення можливостей мешканців та процвітання громад», – підкреслив Ксав’є Камю, керівник відділу програм зовнішньої допомоги «Належне управління та верховенство права» Представництва ЄС в Україні.

Протягом п’яти років команда напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення надавала комплексну допомогу громадам у створенні належних ЦНАП. Підтримка Програми включала навчання, інституційну підтримку, меблі, техніку, програмне забезпечення, інформаційну систему «Вулик», спеціальні види допомоги – електронну систему керування чергою та мобільні ЦНАП.

«Впевнена, що кожен, хто працює у сфері адміністративних послуг, відчував протягом 5 років залученість та віддачу Програми «U-LEAD з Європою». Завдяки надійній підтримці міжнародних партнерів нам вдалося реалізувати концепцію Дія Центрів і запустити безліч проєктів, що сприяють системному навчанню працівників ЦНАП, розвитку мережі ЦНАП та трансформації державного сервісу. Неймовірно вдячна кожному з команди. Сподіваюся, що будемо й надалі створювати, змінювати, покращувати сферу адміністративних послуг в Україні», — прокоментувала Людмила Рабчинська, заступниця Міністра цифрової трансформації України.

У результаті діяльності проєкту EGOV4Ukraine, що був частиною Програми «U-LEAD з Європою», дві ІТ-системи для цифровізації надання послуг були розроблені та передані Міністерству цифрової трансформації України: система інтероперабельності «Трембіта» та інформаційна система для ЦНАП «Вулик».

«Я дякую нашим партнерам за надзвичайно масштабну та системну підтримку громад України у покращенні доступності та якості адміністративних послуг для мешканців. Створення системи доступу до адмінпослуг у громаді є одним з ключових індикаторів її спроможності та важливим кроком на шляху до стійкого розвитку. Сподіваюся, що експертна підтримка новостворених громад буде продовжуватися, адже у трансформаційний період 2021 року дуже важливо всіляко підтримувати місцеву владу ставати сильнішими та самоврядними», — зазначив В’ячеслав Негода, заступник Міністра розвитку громад та територій України.

Більше 11 000 працівників ЦНАП та органів місцевого самоврядування пройшли навчання по підвищенню кваліфікації в рамках роботи Програми з 2017 по 2021 роки; експерти розробили та апробували методологічний пакет підтримки для створення у громаді належних центрів, вільних від дискримінації та доступних для кожного українця та українки; створено три онлайн-курси для всіх, хто бажає вдосконалити свої навички у сфері адмінпослуг.

«Я дякую партнерам, які пройшли разом з нами цей великий шлях з гідністю та конструктивом, за їхню енергію творити зміни та мотивацію покращувати повсякденне життя своєї громади. Ми будемо продовжувати підтримку децентралізації в Україні та разом з місцевим самоврядуванням, урядом та парламентом працювати над подальшим покращенням якості та доступності адміністративних послуг», – наголосила Сусанна Делланс, директор Програми «U-LEAD з Європою» від Sida.

Три енергоефективних Центри були побудовані «з нуля» за підтримки Програми у Миколаївській громаді на Сумщині, Полонській громаді на Хмельниччині та Новосанжарській громаді на Полтавщині.

Ключові результати та досягнення команди напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» за період 2020-2021 рр. представлені у візуальному звіті, доступному за посиланням.

EU Delegation to Ukraine
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

11:25
31-Лип-2021
Василь Ломаченко вийшов на перше місце в рейтингу WBO
Український боксер Василь Ломаченко вийшов на перше місце в оновленому рейтингу WB
10:03
31-Лип-2021
Світоліна не змогла вийти у фінал Олімпіади в Токіо
Українська тенісистка Еліна Світоліна не змогла пробитися у фінал олімпійського ту
06:03
31-Лип-2021
Рибалка може дебютувати за «Олександрію» в наступному матчі з «Минаєм»
«Олександрія» закрила своє літнє трансферне вікно.
Новачком "Олександрі
19:03
30-Лип-2021
Результати першого туру УПЛ: як зіграли команди
Розглянемо детальніше, як команди виборювали перемогу.
• «Ворскла» в
16:11
29-Лип-2021
Боротьба за білоруську незалежність: національний рух у 1920-1930 роках
Існування та боротьба Української Народної Республіки та Білоруської Народної Республ
18:35
26-Лип-2021
ЄС та ПРООН відкрили оновлені медичні колцентри на сході України
Сьогодні Європейський Союз та Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН)
16:10
26-Лип-2021
Відлік нової білоруської незалежної державності у 20-му столітті
Під біло-червоно-білим прапором Білорусь здобула незалежність, яку формально проголос
14:19
26-Лип-2021
Релігійне протистояння: РПЦвУ готує Хресний хід та планує дискредитувати ПЦУ перед Варфоломієм
Так звана Українська православна церква Московського патріархату, іншими сло-вами РПЦ
08:24
24-Лип-2021
Чернігівщина: колаборанти примазуються до нашого народу...
По Україні філіал російської церкви розвісив білборди із портретом митрополита Онуфрі
07:44
24-Лип-2021
В Білорусії продовжуються репресії: арештували подружжя істориків
Спільна заява Українського інституту національної пам’яті та Української асоціації ус
Усі новини