реклама партнерів:
Головна » 2007 » Липень » 23 » Керівник Чернігівської ОДА Володимир Хоменко знайомиться з районами

Керівник Чернігівської ОДА Володимир Хоменко знайомиться з районами


2007 » Липень » 23
Коментарі: 0 ПОДІЇ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
17-20 липня тимчасово виконуючий обов'язки голови Чернігівської облдержадміністрації В.Хоменко відвідав з робочими поїздками райони: 18 липня - Бобровицький та Носівський, 20 липня - Чернігівський, 21 липня - Козелецький.
Зокрема, В.Хоменко побував на ВАТ "Бобровицький молокозавод", відвідав Бобровицьку центральну районну лікарню, ознайомився з ходом державних закупівель зерна на ДП ДАК "Хліб України" "Хлібна база N83" та станом справ з приймання зерна цьогорічного врожаю на ВАТ "Бобровицьке ХПП".
У ході відвідування Вороньківського стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян було порушено питання винайдення можливостей за рахунок місцевого бюджету створити кращі умови перебування громадян у зазначеному закладі та забезпечити їх усім необхідним, а також необхідність вирішення проблеми надання допомоги одиноким непрацездатним громадянам району, що не мають можливості перебувати у відділенні.
Під час зустрічі з працівниками підприємства ВАТ "Новобиківський цукровий завод" В.Хоменко зауважив, що стурбований долею заводу, який є бюджетоутворюючим підприємством району, а зараз знаходиться у тяжкому фінансово-економічному стані, і наголосив, що бере під контроль питання виведення заводу з кризи.
У с.Кобижча тимчасово виконуючий обов'язки голови Чернігівської облдержадміністрації ознайомився з підготовкою шкіл до нового опалювального сезону та відвідав спортивний комплекс.
У м.Носівці В.Хоменко побував на ВАТ "Носівський цукровий завод", приватному підприємстві "Агро прогрес", де ознайомився з новими підходами вирішення соціальних проблем, та ЗАТ "Нива".
Під час розмови з керівництвом районів обговорювалися також питання щодо необхідності подальшої газифікації населених пунктів, активізації роботи "Облспоживспілки" та підприємств споживчої кооперації, які без відповідної уваги районної влади перетворилися на пам'ятники безгосподарності в обох районах.
Порушуючи питання щодо призначення нових керівників районів, В.Хоменко підкреслив, що сподівається знайти кандидатів на посаду нових голів райдержадміністрацій серед місцевих кадрів і висловив надію на те, що це будуть кваліфіковані фахівці з досвідом роботи, які користуються повагою у районі.
Перебуваючи в Чернігівському районі, В.Хоменко відвідав ТОВ "Аргон" с.Количівка, де ознайомився з виробництвом столярних виробів та підняв питання розширення асортименту кінцевої продукції, та інтенсивний сад фермерського господарства "Світанок".
У ході зустрічі з керівництвом та спеціалістами ВАТ "Чернігівський молокозавод" були обговорені перспективи розвитку підприємства, відносини з виробниками молока та система закупівель.
В селищі Седнів на підприємстві ДП "Левона С" керівник області вів мову про технологію вирощування картоплі, кооперацію сільгоспвиробників в питанні вирощування та забезпечення потужностей даного підприємства сировиною для виробництва крохмалю.
Перебуваючи в сільськогосподарському підприємстві ЗАТ НВО "Чернігівеліткартопля", В.Хоменко ознайомився з науковою базою підприємства, дав позитивну оцінку їй, відвідав насіннєвий центр та здійснив об'їзд полів.
На будівельному майданчику Седнівського навчально-виховного комплексу мова йшла про інтенсифікацію археологічних робіт.
У місцевій амбулаторії були підняті питання сільської медицини та забезпечення її медикаментами.
У розмові з Седнівським селищним головою керівник області наголосив на вирішенні нагальних проблем соціального захисту жителів селища, зокрема, одиноких людей.
В Чернігівській центральній районній лікарні т.в.о. голови облдержадміністрації відвідав модернізоване пологове відділення, інфекційне відділення. Головний лікар підняв питання забезпечення обладнанням ЦРЛ та потреби у вирішенні питання неврологічного відділення.
Керівником області дана вказівка на підготовку проектно-кошторисної документації розпочатого будівництва для розміщення неврологічного відділення.
Під час перебування у Козелецькому районі В.Хоменко оглянув підприємства, установи соціальної сфери та провів зустріч з керівництвом району.

Джерело: офіційний сайт Чернігівської обласної держадміністрації.

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

14:55
17-Трав-2021
Чернігівщина не пасе задніх і переходить під протекторат ПЦУ
В Україні триває процес переходу парафій Української православної церкви (московськог
20:37
16-Трав-2021
Жалібний захід на Чернігівщині на місці таємного поховання жертв комуністичного режиму
16 травня 2021 року, тобто традиційно у третю неділю травня, під Черніговом, на 20-му
17:48
14-Трав-2021
Семенченка визнали винним в терористичному акті – обстрілі телеканалу «112»
Служба безпеки України розкрила вчинення терористичного акту, а саме обстрілу ТОВ «Ін
14:17
11-Трав-2021
Застереження щодо невідомих могил
Приводом до застереження стала публікація під назвою
18:13
10-Трав-2021
За 14-ма загиблими Захисниками України у квітні помолилися у Чернігові
10 травня в Чернігові у Козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерин
21:52
08-Трав-2021
Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас
Нещодавно у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту нац
17:59
08-Трав-2021
Відверта розмова у Чернігові про патріотизм і псевдопатріотизм

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту н

14:44
07-Трав-2021
Викрадення, катування і розбій: на Чернігівщині силовики затримали озброєну банду рекетирів (відео)
СБУ припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого прич
10:51
07-Трав-2021
Роль церков в україно-російському протистоянні та забута суть релігії і віри
У своїй гібридній війні проти України та її державності, Росія зробила високу ставку
08:31
07-Трав-2021
Обережно, кліщі! Покрокова інструкція як не зіпсувати собі травневі свята
Вже підготувалися до відпочинку на природі на травневі свята? А до зустрічі з небажан
Усі новини