реклама партнерів:
Головна » 2007 » Липень » 23 » Керівник Чернігівської ОДА Володимир Хоменко знайомиться з районами

Керівник Чернігівської ОДА Володимир Хоменко знайомиться з районами


2007 » Липень » 23
Автор: Черняков
Коментарі: 0
Переглядів: 1950
ПОДІЇ


17-20 липня тимчасово виконуючий обов'язки голови Чернігівської облдержадміністрації В.Хоменко відвідав з робочими поїздками райони: 18 липня - Бобровицький та Носівський, 20 липня - Чернігівський, 21 липня - Козелецький.
Зокрема, В.Хоменко побував на ВАТ "Бобровицький молокозавод", відвідав Бобровицьку центральну районну лікарню, ознайомився з ходом державних закупівель зерна на ДП ДАК "Хліб України" "Хлібна база N83" та станом справ з приймання зерна цьогорічного врожаю на ВАТ "Бобровицьке ХПП".
У ході відвідування Вороньківського стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян було порушено питання винайдення можливостей за рахунок місцевого бюджету створити кращі умови перебування громадян у зазначеному закладі та забезпечити їх усім необхідним, а також необхідність вирішення проблеми надання допомоги одиноким непрацездатним громадянам району, що не мають можливості перебувати у відділенні.
Під час зустрічі з працівниками підприємства ВАТ "Новобиківський цукровий завод" В.Хоменко зауважив, що стурбований долею заводу, який є бюджетоутворюючим підприємством району, а зараз знаходиться у тяжкому фінансово-економічному стані, і наголосив, що бере під контроль питання виведення заводу з кризи.
У с.Кобижча тимчасово виконуючий обов'язки голови Чернігівської облдержадміністрації ознайомився з підготовкою шкіл до нового опалювального сезону та відвідав спортивний комплекс.
У м.Носівці В.Хоменко побував на ВАТ "Носівський цукровий завод", приватному підприємстві "Агро прогрес", де ознайомився з новими підходами вирішення соціальних проблем, та ЗАТ "Нива".
Під час розмови з керівництвом районів обговорювалися також питання щодо необхідності подальшої газифікації населених пунктів, активізації роботи "Облспоживспілки" та підприємств споживчої кооперації, які без відповідної уваги районної влади перетворилися на пам'ятники безгосподарності в обох районах.
Порушуючи питання щодо призначення нових керівників районів, В.Хоменко підкреслив, що сподівається знайти кандидатів на посаду нових голів райдержадміністрацій серед місцевих кадрів і висловив надію на те, що це будуть кваліфіковані фахівці з досвідом роботи, які користуються повагою у районі.
Перебуваючи в Чернігівському районі, В.Хоменко відвідав ТОВ "Аргон" с.Количівка, де ознайомився з виробництвом столярних виробів та підняв питання розширення асортименту кінцевої продукції, та інтенсивний сад фермерського господарства "Світанок".
У ході зустрічі з керівництвом та спеціалістами ВАТ "Чернігівський молокозавод" були обговорені перспективи розвитку підприємства, відносини з виробниками молока та система закупівель.
В селищі Седнів на підприємстві ДП "Левона С" керівник області вів мову про технологію вирощування картоплі, кооперацію сільгоспвиробників в питанні вирощування та забезпечення потужностей даного підприємства сировиною для виробництва крохмалю.
Перебуваючи в сільськогосподарському підприємстві ЗАТ НВО "Чернігівеліткартопля", В.Хоменко ознайомився з науковою базою підприємства, дав позитивну оцінку їй, відвідав насіннєвий центр та здійснив об'їзд полів.
На будівельному майданчику Седнівського навчально-виховного комплексу мова йшла про інтенсифікацію археологічних робіт.
У місцевій амбулаторії були підняті питання сільської медицини та забезпечення її медикаментами.
У розмові з Седнівським селищним головою керівник області наголосив на вирішенні нагальних проблем соціального захисту жителів селища, зокрема, одиноких людей.
В Чернігівській центральній районній лікарні т.в.о. голови облдержадміністрації відвідав модернізоване пологове відділення, інфекційне відділення. Головний лікар підняв питання забезпечення обладнанням ЦРЛ та потреби у вирішенні питання неврологічного відділення.
Керівником області дана вказівка на підготовку проектно-кошторисної документації розпочатого будівництва для розміщення неврологічного відділення.
Під час перебування у Козелецькому районі В.Хоменко оглянув підприємства, установи соціальної сфери та провів зустріч з керівництвом району.

Джерело: офіційний сайт Чернігівської обласної держадміністрації.

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

19:17
25-Лют-2020
Від початку існування метою гурту Go_A було популяризувати українську мову
Про це в інтерв’ю "Прямому" розповіла солістка гурту Go_A Катерина Павленко.
"
21:08
24-Лют-2020
Забужко: “В Укpaїнi зapaз фopмують “шлункoвo-кишкoву” нaцioнaльну iдeнтичнicть. Цe пoвopoт у СРСР. .."
Пиcьмeнниця Окcaнa Зaбужкo зaявилa, щo нинiшня pитopикa влaди Укpaїни cвiдчить пpo тe
12:50
22-Лют-2020
Озеро Світязь на Волині катастрофічно обміліло: шокуючі фото
Озеро Світязь у Волинській області зараз опинилося на межі екологічної катастрофи: на
09:47
22-Лют-2020
У чернігівському обласному філармонійному центрі відбувся вечір-реквієм
Небайдужі чернігівці вийшли на Красну площу, де стояла барикада під час Революції Гід
09:37
22-Лют-2020
Люди хотіли спалити санаторій, аби не довезли сюди евакуйованих – голова сільради Нових Санжар
За словами голови сільради Нових Санжар Інни Коби, через непоінформованість місцевих
18:13
21-Лют-2020
Народний артист України Андрій Демиденко отримав почесну нагороду імені Франца Кафки
Знаний український поет, автор багатьох популярних пісень, народний артист України Ан
10:53
21-Лют-2020
Як колишні регіонали СБУ хочуть реформувати
Наразі відбуваються кулуарні баталії щодо майбутньої реформи вітчизняної спецслужби –
17:53
19-Лют-2020
ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Пр
11:31
19-Лют-2020
Заходи з вшанування Героїв Небесної Сотні у Чернігові
20 лютого, у четвер, у Чернігові відбудуться заходи з вшанування Героїв Небесної сотн
17:51
18-Лют-2020
18 лютого народився американський історик, політолог, журналіст, дослідник Голодомору в Україні Джеймс МЕЙС
1952, 18 лютого – в Оклахомі (США) народився Джеймс Ернест Мейс, американський істори
Усі новини