реклама партнерів:
Головна » Містобудування у Чернігові: найближча перспектива

Містобудування у Чернігові: найближча перспектива


Коментарі: 0 РІЗНЕ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
У зв’язку з прийняттям законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння будівництву» від 09.10.2008 р., «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» від 25.12.2008 р. та постанови Кабінету Міністрів України «Про Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів» від 08.10.2008 р. нагальною потребою стає термінове виконання коригування «Правил забудови та використання території м. Чернігова», затверджених рішенням міської ради (17 сесія 5 скликання) від 31 травня 2007 року.
На цей час завершуються роботи по топографо-геодезичному зніманню для складання плану масштабу 1:500 забудованої території в м. Чернігові (територія колишньої фабрики ПОВ). Роботи виконуються для визначення місця пробивки вулиці, що з’єднає район «Шерстянки» з центральною частиною міста. Також проводиться робота по категоруванню об’єкту для формування інформаційної бази містобудівного кадастру на основі геоінформаційної системи (програма Arc View) (завершені роботи зі створення комплексної системи захисту інформації в автоматизованій системі класу «1»).
Згідно з договорами, укладеними управлінням архітектури та містобудування міської ради з Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто» (м. Київ), спеціалістами останнього проводяться роботи по проектам «Детальний план території. Функціонально-планувальна організація лісопарку «Ялівщина» та «Детальний план території. Функціонально-планувальна організація лісопарку «Кордівка» з міським парком». Прийняття вищезазначених містобудівних документів дало можливість пожвавити процес залучення інвестицій у містобудівну галузь міста.
Як етап реалізації цих проектів, Українським державним проектним лісовпорядним виробничим об’єднанням «Укрдержліспроект» (м. Ірпінь) виконані польові і камеральні роботи з розробки «Проекту організації території, охорони, відтворення та рекреаційного використання природних комплексів в місті Чернігові».
Спеціалістами дочірнього підприємства «Старожитності Полісся» державного науково-дослідного центру «Охоронна археологічна служба» Інституту археології Національної академії наук України виконано археологічне обстеження з шурфуванням території урочища «Ялівщина» для визначення меж археологічних пам’яток.
На найближчу перспективу планується забудова 2-го та 3-го мікрорайонів житлового масиву "Масани". За рахунок коштів інвесторів наразі проводяться проектно-пошукові роботи із забудови 2-го мікрорайону житлового масиву «Масани».
У поточному році найважливішими завданнями у сфері містобудування та архітектури залишаються завершення виконання робіт по проектам «Детальний план території району Лісковиця", "Програми комплексної реконструкції кварталів застарілого житлового фонду".
Як повідомлялося раніше, на даний час завершені роботи по проектам "Містобудівне обґрунтування функціонально-планувальної організації 5-го житлового району у складі Детального плану території району П'яти Кутів" та "Детальний план території району П'яти кутів". Проект "Детального плану території району П'яти кутів" впродовж року буде винесений на розгляд сесії міської ради.
Важливими питаннями для життєдіяльності міста є також виконання моніторингу Генерального плану міста та коригування грошової оцінки земель міста.

За інформацією управління архітектури та містобудування міської ради


Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

19:35
12-Чер-2024
США покарали Московську біржу, вона зупинила торги доларами та євро
Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США оголоси
13:18
11-Чер-2024
Що означає перемога у цій війні?
На початку широкомасштабного вторгнення РФ в Україну я вже писала, що для України, як
19:23
10-Чер-2024
На Харківському напрямку загинув лідер "Добровольчого руху ОУН" Микола Коханівський
"Друзі, я більше не можу мовчати! Загинув Микола Коханівський! ", - інформує Роксалан
18:47
10-Чер-2024
О. Ольжич. Квіти і шана Герою!
80 років тому у німецькому концтаборі «Заксенхаузен», не витримавши катувань, загинув
21:41
08-Чер-2024
Чехія долучилася до німецької ініціативи щодо посилення ППО України
Зокрема, країна може допомогти в підготовці українських пілотів на літаках F-16 та Gr
19:55
06-Чер-2024
НАТО-Україна: співпраця в галузі оборонних технологій
НАТО планує розширити співпрацю з Україною в галузі оборонних технологій та надавати
21:11
03-Чер-2024
Слідча з Маріуполя Мар'яна Чечелюк повернулася з полону
Слідча з Маріуполя Мар'яна Чечелюк, яку росіяни близько двох років тримали у полоні,
21:02
02-Чер-2024
Російські окупанти здійснили спробу прориву на Харківському напрямку
Оперативна інформація станом на 13.00 02.06.2024 щодо російського вторгнення
В
20:46
01-Чер-2024
З Бєлгорода евакуюють російських військових
Про це свідчить перехоплення розмови росіян, яке у 1 червня опублікувало Головне упра
19:36
31-Трав-2024
Данські винищувачі F-16 незабаром доправлять в Україну
Про це у пʼятницю, 31 травня, заявила прем'єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен на с
Усі новини