реклама партнерів:
Головна » Посол США в Україні вважає, що влада в Україні повинна працювати на відновлення довіри громадян до національної валюти

Посол США в Україні вважає, що влада в Україні повинна працювати на відновлення довіри громадян до національної валюти


Коментарі: 0 Погляд. Версії

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Вільям Тейлор вважає, що всі гілки української влади повинні працювати на відновлення довіри громадян до національної валюти.
Про це Тейлор заявив 11 березня на прес-конференції в Луганську, де перебував з робочою поїздкою.
Тейлор переконаний, що для української влади на сьогодні найважливішим завданням є відновлення довіри громадян. Національний банк, Президент, Верховна Рада, Кабінет Міністрів повинні розробити спільну програму дій щодо відновлення довіри до національної валюти, банківської системи. Саме для цього необхідна співпраця всіх гілок влади.
Крім того, Тейлор не виключає, що на президентських виборах в Україні можуть бути несподіванки, криза може мати політичні наслідки.
"Влада в Києві зможе зібратися, оскільки це загроза і їй самій", - зазначив він.
Також на сьогодні посол США не бачить загрози розколу України по лінії Схід-Захід.
Як повідомлялося, голова Верховної Ради Володимир Литвин визначив три проблеми, вирішення яких має напоумити владу.

Джерело: http://ua.korrespondent.net/ukraine/769276






Модуль не активізовано (module is not installed)