Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » У День Перемоги в Миколаївській області вивісять червоні прапори

У День Перемоги в Миколаївській області вивісять червоні прапори


Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Щороку 9 травня, в День Перемоги на будинках місцевих рад Миколаївської області поряд з державним прапором України буде вивішуватися червоний прапор із символікою Великої Вітчизняної війни.
Таке рішення прийняли депутати Миколаївської обласної ради на черговій сесії.
"Дане рішення було прийняте ґрунтуючись на історичних традиціях українського народу про збереження пам'яті про захисників Вітчизни, а також керуючись Законом України Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, та зважаючи на постанову Верховної Ради Про святкування 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні та визволення України від фашистських загарбників", - сказано в документі прийнятому Миколаївською облрадою.
Повідомляється, що рішенням рекомендується розміщувати прапор Перемоги на будівлях міських, районних, сільських і селищних рад, підприємств, організацій, навчальних закладів, а також об'єднань громадян в Миколаївській області.
У документі зазначається, що святкові заходи рекомендується проводити з використанням символіки періоду Великої Вітчизняної війни. Як повідомили на засіданні облради, область вже отримала 25 знамен Перемоги, а замовлено ще 100 штук.
У свою чергу, депутати Миколаївської облради також прийняли заяву, в якій висловили глибоке обурення рішенням Львівської обласної ради від 10 квітня про демонтаж пам'ятників, обелісків, стел, які містять символи тоталітарного режиму, під які, на думку миколаївських депутатів, підпадають пам'ятники загиблим воїнам Радянської армії.

За матерiалами: УНІАН, http://www.unian.net/







Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

18:30
12-Чер-2025
З російської неволі визволено групу важкопоранених і тяжкохворих Захисників
Сьогодні відбувся черговий етап великого обміну полоненими згідно домовленостей у Ста
18:27
10-Чер-2025
Предстоятель звершив освячення престолу та Божественну літургію у Свято-Троїцькому соборі Чернігова
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 9 червня 2025 року відвіда
21:58
09-Чер-2025
Відбувся перший етап обміну в рамках домовленостей у Стамбулі
Сьогодні розпочався обмін полоненими в рамках домовленостей у Стамбулі. Додому поверт
15:15
03-Чер-2025
СБУ втретє вразила Кримський міст
СБУ провела нову унікальну спецоперацію і втретє вразила Кримський міст — цього разу
21:39
02-Чер-2025
Шанувальник Трампа Навроцький – новий президент Польщі
Кандидат від консерваторів Кароль Навроцький, історик, який створював імідж «крутого
21:03
02-Чер-2025
Делегація рф вимагала захисту УПЦ
Делегація РФ на переговорах у Стамбулі серед умов призупинення війни, поряд з вимогою
Усі новини

Сollaborator