реклама партнерів:
Головна » 2009 » Червень » 1 » УНП закликає перешкодити конституційному перевороту Тимошенко та Януковича

УНП закликає перешкодити конституційному перевороту Тимошенко та Януковича


2009 » Червень » 1
Автор: Черняков
Коментарі: 10
Переглядів: 1709
ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
УНП закликає НУНС зібратися в повному складі, щоб завадити конституційному перевороту ТИМОШЕНКО та ЯНУКОВИЧА
«Конституційний лад – у небезпеці внаслідок активних переговорів про персональний розподіл влади між Юлією ТИМОШЕНКО та Віктором ЯНУКОВИЧЕМ, які з травня розпочали безпосередні політичні контакти. Усі політичні сили фракції «Наша Україна – Народна самооборона» мають зібратися у Верховній Раді у повному складі для обговорення загроз, які несуть державності сепаратні переговори БЮТ та Партії регіонів», - говориться в заяві Української народної партії за підписом її лідера Юрія КОСТЕНКА.
Українська народна партія констатує, що «всі зміни до Конституції України мають проводитись у відповідності до вимог чинного Основного Закону». «Наміри ТИМОШЕНКО та ЯНУКОВИЧА запровадити вибори Президента України в парламенті без згоди на те українських громадян є грубим порушенням Конституції й брутальним обмеженням їх демократичних прав», - говориться в заяві УНП. «Конституційний переворот веде до консервування на десятки років олігархічного устрою влади в Україні», - вважає УНП. «Розподіл влади між лідерами двох політичних мегаблоків, що представляють інтереси великого капіталу, призведуть до нехтування інтересів широкого загалу українців, - інтелігенції, селян, малих та середніх підприємців, робітників», констатує УНП. «Лише народний опір може завадити ТИМОШЕНКО, яка не бере подвійний податок з олігархів, вдвічі підвищити податки для малого бізнесу, як це вже зроблено сьогодні», - говориться в заяві.
«Українська народна партія, яка стояла у витоків української державності і працювала для розвитку демократії, рішуче протидіятиме реалізації сценаріїв згортання демократичних процесів», - говорить в заяві. «Треба спитати у людей, які є найкращими суддями, чи хочуть вони, щоб за планами БЮТ та ПР з демократією в Україні було покінчено до 2024 року?», - констатує УНП. Партія запевняє, що «вимагатиме у Президента України провести всеукраїнський референдум щодо доцільності змін до Конституції України та звернутися до Венеціанської комісії, яка є правовим експертним органом ЄС». В разі, «якщо умови УНП не буде виконано, партія вимагатиме виходу фракцій із складу більшості, яка стала ширмою для сепаратних переговорів БЮТ та ПР, а також закличе українців до акцій громадянської непокори, як в 2004 році», наголошується в заяві.

Далі повний текст заяви:

Заява Української народної партії з приводу термінового скликання засідання фракції

НУНС в парламенті для попередження конституційного перевороту
Конституційний лад – у небезпеці внаслідок активних переговорів про персональний розподіл влади між Юлією ТИМОШЕНКО та Віктором ЯНУКОВИЧЕМ, які з травня розпочали безпосередні політичні контакти. Усі політичні сили фракції «Наша Україна – Народна самооборона» мають зібратися у Верховній Раді у повному складі для обговорення загроз, які несуть державності сепаратні переговори БЮТ та Партії регіонів.
Всі зміни до Конституції України мають проводитись у відповідності до вимог чинного Основного Закону. Наміри ТИМОШЕНКО та ЯНУКОВИЧА запровадити вибори Президента України в парламенті без згоди на те українських громадян є грубим порушенням Конституції й брутальним обмеженням їх демократичних прав. Конституційний переворот веде до консервування на десятки років олігархічного устрою влади в Україні. Розподіл влади між лідерами двох політичних мегаблоків, що представляють інтереси великого капіталу, призведуть до нехтування інтересів широкого загалу українців, - інтелігенції, селян, малих та середніх підприємців, робітників. Лише народний опір може завадити ТИМОШЕНКО, яка не бере подвійний податок з олігархів, вдвічі підвищити податки для малого бізнесу, як це вже зроблено сьогодні.
Українська народна партія, яка стояла у витоків української державності і працювала для розвитку демократії, рішуче протидіятиме реалізації сценаріїв згортання демократичних процесів. Треба спитати у людей, які є найкращими суддями, чи хочуть вони, щоб за планами БЮТ та ПР з демократією в Україні було покінчено до 2024 року?. Партія вимагатиме у Президента України провести всеукраїнський референдум щодо доцільності змін до Конституції України та звернутися до Венеціанської комісії, яка є правовим експертним органом ЄС.
Якщо умови УНП не буде виконано, партія вимагатиме виходу фракцій із складу більшості, яка стала ширмою для сепаратних переговорів БЮТ та ПР, а також закличе українців до акцій громадянської непокори, як в 2004 році.

Джерело: прес-служба УНП.

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar
10 SOS • 16:59, 02-Чер-2009
Українська конституція у небезпеці. Джерело влади є народ. Нинішні кукловоди намагаються народ перетворити у бидло і безкарно наживатися. А за бездарну політику треба відповідати. Ю.Тимошенко боїться президенських виборів, боїться, що програє і в черговий раз разом із олігархами намагаються змінити Конституцію і закони. Але хай згадають 2004 рік...
avatar
9 Nata • 22:51, 01-Чер-2009
Українці! В нас хочуть забрати демократію, а разом з нею - і державу! Не допустимо цієї ганьби!
avatar
8 свистоплясов • 22:43, 01-Чер-2009
Васек ,согласен с тобой на 100 процентов. Но у нас в Украинской политике ,посление годы- кто не с "нашей украиной" тот бандит и постоянно хочет переворотов! А кто тогда жена Ющенко которая присвоила средства от сбора на больницу будущего! Молчёк полный,а помятник голодомору стоит уже почти год!? И средства с бюджета нашлись! А на гамма нож и больницу собирали всем народом и где это всё? Кто криминалитет то? angry
avatar
7 Микола • 22:34, 01-Чер-2009
Ю. Тимошенко (жінка-катастрофа) і її БЮТ - обманють українців! І якщо це робиться нею не свідомо,- такій жінці немає місця в політиці! А якщо це свідомо - на Юду вона подібна! Як наслідок, для України, ще одне 300-т літнє рабство під Росією, подібне до того, яке сталося після згодин Б. Хмельницького з Москвою! (на виборах в Тернополі БЮТ- 8%)
Юля! За зраду потрібно платити! Згадай Мороза!
Обережно! Небезпечно!
ТИМОШЕНКО - реінкарнований вождь світового пролетаріату!
Лукавий і хитрий, підступний і циннічний, але поки-що в овечій шкірі!
А завтра???????
Сьогодні з ініціативи БЮТ в особі Юлії Т. і кабінету міністрів:
- єдиний податок для українських заробітчан (~400$);
- нові газові тарифи;
- селяни, які мають земельні ділянки, позбавлені права на отримання допомоги від держави в разі безробіття (ЗаконУкраїни”Про зайнятість населення”13 січня);
- голосування за збереження символів тоталітарного режиму в Артеку;
- на заході України проти запровадження російської мови, як другої державної і памятник С. Бандері (натомість - відмова БЮТ проголосувати у ВР за визнання УПА (2008р.));
- на півдні і сході за запровадження російської мови, як другої державної і памятник Катерині ІІ;
- нові податки і штрафи для автомобілістів;
- покарання через прокуратуру для приватних підприємств за несплату зарплати, а для державних ні.
- одразу ж після новорічних свят вступив у дію Закон, запропонований Кабінетом міністрів, який дозволив банкам без будь-якого рішення суду забирати майно позичальників, віддане у заставу. Після ухвалення цього закону проурядовою коаліцією Президент його ветував, але згодом більшість разом з опозицією подолали вето глави держави - загальною кількістю у 410 голосів.
- підняття тарифів в 3 рази на електроенергію;
- 01.04.2009 року БЮТ разом з комуністами, регіоналами і литвинцями приймає постанову про відзначення на державному рівні 90 річниці утворення КОМСОМОЛУ – тих, хто руйнував церкви, нищив священників, вбивав українців під час голодомору, був виконавцем наказів КОМПАРТІЇ направлених на геноцид проти УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.
-постанова про позачергові вибори президента на 25.10.09 (відмінена конституційним судом 12.05.09 р.);
- постановления (Кабинета министров от 14 апреля), которым для студентов высших медицинских учреждений могла вводиться плата за сдачу экзаменов и зачетов при ликвидации академической задолженности, возникшей во время проведения основной сессии, а также при повторном изучении отчисленными студентами отдельных дисциплин и курсов с последующей сдачей экзаменов и зачетов.
- в планах БЮТу об’єднатися з ПР в коаліцію.
Люди - нас обманюють перевертні – одна з яких та, що в косі.
Це “попахує” прогнилим соціалізмом, комунізмом, тоталітаризмом і рабством для України.
Задумаймося, а що далі???
avatar
6 Дмитрий • 22:29, 01-Чер-2009
Только последние кретины могут не видеть переворота, готовящегося криминалитетом БЮТ И ПР.
avatar
5 Петя • 22:27, 01-Чер-2009
biggrin
avatar
4 Петя • 22:26, 01-Чер-2009
Очередной националистический бред. Противно читать.
avatar
3 jonson • 22:24, 01-Чер-2009
Підтримую заклик УНП, але як це нагадує 1999 рік, коли Рух хотів зробити мегаблок на чолі з Рухом і докладав зусиль, щоб зруйнувати інші націонал-демократичні партії. Ось вони, вам і відгукнулися, Юрію Івановичу, неправильні ваші тодішні дії і уже не перший раз.
avatar
2 Vlad_ЮГ • 22:23, 01-Чер-2009
Дятел ти Васьок! І діти твої в тебе можуть вдатися, хоча може Бог збавить їх!
avatar
1 Васек • 22:18, 01-Чер-2009
Даже не дочитал до конца статью. Разве создание коалиции - антиконституционно? Нет. НУНС и БЮТ - по конституции создали коалицию, а ПР и Бют не имеют права!
avatar

Останні новини

22:51
03-Сер-2020
Форум «Сіверська брама» на Чернігівщині
Три дні наприкінці липня – неймовірно цікавих і насичених крутою програмою – тривав у
22:00
03-Сер-2020
Анонс. Презентація збірника наукових праць «Чернігівські старожитності»
Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» запрошує на пр
20:10
02-Сер-2020
«Чорнобиль» додав до нагород ще премію BAFTA за найкращий мінісеріал
Британсько-американський серіал "Чорнобиль" виробництва телеканалу HBO і телемережі S
15:52
01-Сер-2020
Чернігів. Національна пам’ять: чому це важливо?
У чому полягає відмінність між історією та національною пам’яттю, виховання громадяни
20:27
30-Лип-2020
Україна на Донбасі втратила трьох відданих патріотів та мужніх захисників
Командування об’єднаних сил із сумом повідомляє, що з початку тижня ми втратили трьох
17:41
29-Лип-2020
Заява Представництва Європейського Союзу щодо нещодавніх подій на Кримському півострові
Тривалі зусилля Російської Федерації з підриву суверенітету і територіальної ціліснос
19:04
27-Лип-2020
День хрещення Київської Русі-України в контексті війни з російським імперіалізмом
28 липня, у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, Україна відзнача
14:09
27-Лип-2020
Європейський Союз надає допомогу постраждалим від повеней в Україні
У відповідь на найбільші за останні 50 років повені, що вразили західні регіони Украї
13:29
27-Лип-2020
Вишукана іронія Фолькера Маасена
Чернігів продовжує дивувати і вражати своїми чудовими книжками. От нещодавно у видавн
09:36
26-Лип-2020
У Севастополі стрімко міліє водосховище, російська окупаційна влада шукає воду
У Севастополі стрімко міліє Чорноріченське водосховище. Про це повідомляє кореспонден
Усі новини