На Кубку світу з дзюдо українські спортсмени здобули 7 нагород
![](http://upi.org.ua/_nw/74/s86023.jpg)
Вперше у цьому сезоні Анастасія Матросова (78 кг) піднялася на п’єдестал пошани, при чому на найвищу його сходинку. Також в Мадриді ще одна українка Тетяна Луснікова (48 кг) зуміла вибороти „срібло”. Загалом у змаганнях взяло участь 128-м учасниць з 26 країн світу.
На таллінському татамі, де вели боротьбу спортсмени з 19-и держав, наші хлопці зуміли поповнити скарбничку української збірної 5-ма медалями. Так «срібло» здобув Станіслав Бондаренко (+100 кг), а бронзові нагороди – Максим Коротун (60 кг), Сергій Дребот (66 кг), Валентин Греков (90 кг), Віталій Полянський (100 кг).
Наразі збірна України з дзюдо розпочинає заключний етап підготовки до чемпіонату світу, що наприкінці серпня пройде в Роттердамі (Нідерланди).
За інформацією НОК України