реклама партнерів:
Головна » НАТО оплатило перепідготовку 27 колишніх військовослужбовців з Чернівецької області

НАТО оплатило перепідготовку 27 колишніх військовослужбовців з Чернівецької області


Коментарі: 0 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
Вперше 27 колишніх військовослужбовців з Чернівецької області отримали міжнародні сертифікати та свідоцтва державного зразка за спеціальністю "Менеджмент готельного та туристичного бізнесу".
Новий фах вони здобули на курсах Західного регіонального центру перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, де навчання проводиться за фінансування НАТО, – повідомили у прес-службі ОДА.
Колишні військовослужбовці на курсах за спеціальністю "Менеджмент готельного та туристичного бізнесу" навчалися 350 годин. Спеціальність, яку отримали слухачі групи в Чернівцях, надає можливість працевлаштуватися як у державному чи приватному бізнесі, так і створити власну фірму. Сертифікати про новий фах колишнім військовослужбовцям у Чернівцях вручено за участю менеджера проектів НАТО в Україні Крістофера Штаудта та представників військових формувань області.
Загалом за час діяльності Західного регіонального центру перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців вже 2127 військовослужбовців пройшли перепідготовку за курсовими програмами, більшість з них працевлаштовані. Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, створений НКЦ ще у 1997 р. Вже з 1999 р. центр розпочав співпрацю по проектах НАТО. Крім того, він працює і за проектами, що їх проводить ОБСЄ. З 2006 по 2008 роки в центрі пройшли перепідготовку 237 військовослужбовців. На цей рік державне фінансування повністю відсутнє.

Джерело: газета "Доба"







Модуль не активізовано (module is not installed)