реклама партнерів:
Головна » 2009 » Липень » 9 » Київ. Українська народна партія вказала Путіну на політичну брехню

Київ. Українська народна партія вказала Путіну на політичну брехню


2009 » Липень » 9
Коментарі: 41 ПОДІЇ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Дані Всеукраїнського перепису населення України 2001 року передали сьогодні, 9 липня, активісти Київської міської організації Української народної партії черговому дипломату посольства Російської Федерації.
„Ця інформація має стати у пригоді російському керівництву, щоб наступного разу Владімір ПУТІН без зусиль розрізняв відсотки й цифри”, - зазначив заступник голови Київської міської УНП, член Правління УНП Володимир ШОВКОШИТНИЙ, посилаючись на нещодавню інформацію про те, що Владімір ПУТІН під час зустрічі з президентом США Бараком ОБАМОЮ акцентував увагу на виключній важливості України для російської політики, оскільки там нібито проживає 17 млн. росіян, хоча відповідно до даних перепису – не 17 млн.осіб, а 17, 3 відсотки.
9 липня 2009 року Київська міська організація провела акцію біля Посольства Російської Федерації, метою якої було нагадування керівництву російської держави про недопустимість озвучування на весь світ неправдивої інформації щодо України. Заяву Київської міської організації УНП прийняв черговий дипломат, зауваживши, що російським дипломатам в Україні відома реальна статистика української демографії.

Принагідно Володимир ШОВКОШИТНИЙ привітав нового посла Росії та його державне керівництво з 350-літнім ювілеєм Конотопської битви. „Це наш дружній акт навзаєм щодо вітання українців з Полтавською битвою російським керівництвом”, – заявив політик.

Українська Народна Партія в сьогоднішній заяві «вимагає від прем’єр-міністра РФ Владіміра ПУТІНА принести офіційне вибачення перед Україною, президентом США Бараком ОБАМОЮ та світовою громадськістю за неправдиву інформацію, поширену урядом Російської Федерації під час візиту американського президента в Москву».
УНП «засуджує далекі від істини твердження, до яких вдалася російська сторона під час візиту Барака ОБАМИ». Зокрема, наголошується в заяві, «після зустрічі ОБАМИ з прем`єр-міністром РФ Владіміром ПУТІНИМ, заступник голови апарату уряду РФ Юрій УШАКОВ заявив, що ОБАМА нібито пообіцяв враховувати інтереси РФ на пострадянському просторі».
УНП нагадує, що «це сталося після того, як ПУТІН виклав ОБАМІ підходи Росії до відносин із Україною з акцентом на те, що в цій країні нібито проживає... 17 мільйонів росіян». «Подібні помилки дорого коштують і без того проблемним стосункам України та РФ», - наголошує заява УНП. «Згідно з переписом населення 2001 року, кількість етнічних росіян в Україні складала не 17 млн. осіб, а 17,3% від загальної кількості населення, - нагадує УНП. - Тобто ПУТІН переписав 10 мільйонів етнічних українців у росіян!» УНП констатує, що «за 12 років (з 1989 до 2001) кількість людей, які назвали себе росіянами, скоротилася на 26,6%». «Все більше громадян України російського походження ідентифікують себе як українці в зв’язку з більш комфортними, у порівнянні з РФ, умовами життя в Україні - демократичним устроєм, свободою слова та відкритою ринковою економікою», - наголошується в заяві УНП.
УНП впевнена, що маніпулювання цифрами навряд чи допоможе РФ посилити всій вплив на Україну. «Надії на «проросійського» ОБАМУ виявилися безпідставними, оскільки американський президент керувався виключно національними інтересами США, які не передбачають створення „зон впливу” на пострадянському просторі, використання окремих стратегічно важливих країн у якості «розмінних монет», а також повернення України і Грузії на російську орбіту», - наголошується в заяві Української народної партії.

За матеріалами прес-служби УНП

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar
41 Черняков • 19:20, 10-Лип-2009
Маємо державу - Україну. Її нам не подарували. За українську державу боролися покоління українців, гинули в концтаборах СРСР, на полі бою... Ні, не безкровно здобута незалежність України. Маємо герб - Тризуб, історичний символ держави. Ні це не символ Петлюри, чи Бандери, чи Скоропадського. Його витоки з часів Київської Русі. Маємо чудовий гімн України. Його співали йдучи у бій за України бійці УПА, його співали українці гинучи в концтаборах... Так, не все у нас добре, в рідному домі - Україні, не все так, як би хотілося. Але ми цю справу вирішимо самі - демократично й без порад "добрих" сусідів. І прийде час Україна буде могутньою економічною розвинутою державою і з нами будуть рахуватися у всьому світі.
avatar
40 Доцент - Читачу • 10:59, 10-Лип-2009
Вам би знову зустрітися з відомим поетом і навчитися в нього ввічливості і культурі. Заходячи в Інтернет зверніть увагу: більшість тут - нормальні люди, а не такі як ви... З жлобами нема про що говорити
avatar
39 Доцент • 10:55, 10-Лип-2009
Akibuki: Саме як історик я звернувся не до сучасної інтерпретації гімну, а до ІСТОРИЧНОГО ОРИГІНАЛУ! Перегляньте, будь ласка... І справа не в гімні. Зверніть увагу - молодь виховують лише на негативних прикладах: це і наш гімн (до речі, на мій погляд - чудова мелодія), Голодомор, Крути. А де подівся позитив? А його свідомо прибрали, щоб зробити пригнічену націю невдах, жебраків, сірих, безпорадних людей. Такими простіше маніпулювати, натравлювати на тих же росвян. І "москалі" тут ні до чого. Що стосується сміття... Щось я не пригадую закликів КПРС або уряду - смітити. Навпаки - на суботниках прибирали вулиці. Вперше в житті я попав у Ленінград (1978), вийшов на Невський і був у шоці - де той проспект, який оспівували О. Пушкін, Т. Шевченко, М. Гоголь? Сміття, бруд, пияцтво... Жах! А наш Хрещатик був просто взірцем! І Відрадний! І Святошино! І всі парки! Президент Франції Ш. де Голль сказав про Київ: "Я бачив багато парків у містах, але вперше бачу місто в парку". Де все це? Знов винні "москалі", а не ми - білі і пухнасті? Цю ж саму технологію використовував Гітлер. Тільки у нього роль "москалів" виконували євреї.
avatar
38 Андр • 02:51, 10-Лип-2009
Доценту-історику. Цікаве ваше зауваження про багато книг українською, що видавалися в СРСР. Ви пришете про це зі знаком +. Проте не помічаєте суперечності. Адже це не сприяло обєднанню у вашому розумінні. Та і який був єфект від тих видань? Українською розмовляли все менше і менше. Отже, висновок. Абож політика КПРС була завідомо злочинною, або ж недолугою і помилковою, суперечливою, такою, що не досягала мети. Мабуть і те, і інше тверження вірне. Ваше ж розуміння закономірностей історії спрощене, наївне. Історія - не казка про краще майбутнє.
avatar
37 Андр • 02:23, 10-Лип-2009
Доценту. То добре, що ви історик. Мислимо. Світ дійсно обєднується і давно. Проте так, що кожна нац. культура залишається самоцінною. Заради цього з СРСР розєдналися поляки, чехи та ін. Цього щиро хочуть українці, цього мусіли б і далі хотіти також росіяни, бо саме вони спричинили до остаточного розвалу СРСР, адже росіяни не мали власної держави, російської академії наук. Ба...навіть КПРС, профсоюзів не мали... І тому свідчення - десятки аналітичних статей кінця 80-х від росіян-науковців. Знати треба такі речі. Отже, у росіян і решти словян - одна спільна мета. Біда лише в непослідовності, бо маємо дивних "істориків".
А хто "обєднувавася" навколо інших ідей? Нацисти, комуністи. Чому? Бо то була остання спроба на теренах Європи жити за рахунок інших. Ви не українцям розкажіть, а іншим народам Європи, може вони послухають вас - з ким їм обєднатися? Любіть Україну, пане доценте. То така штука, що веде і росіян до свободи. Інакше здасться дітям нашим, що історія наша - абсурд тисячолітній, безпросвітний.
avatar
36 Читач - "киев" (31) • 23:57, 09-Лип-2009
Отже, носити вишиванку, співати Гімн, розмовляти українською, працювати й утримувати свою родину, прагнути до розвитку саме української, а не малоросійської держави - то, по-твоєму, не патріотизм. А от паплюжити мову народу, серед якого живеш, "рубить бабло", - це патріотизм. Ти хвалишся податками, але це твій, як і кожного, обов"язок. Комп"ютери? Ти заробив приблизно чотири мільйони гривень (судячи з податків), і купив дітям комп"ютери на дві тисячі доларів. Не соромно хвалитися аж так дуже? А скільки ти платиш своїм робітникам? Скільки закладаєш у собівартість продукції на зарплату робітникам? 20-25 відсотків? Тому й гребеш бабки. А ти заклади в собівартість на зарплату робітникам 55-60 відсотків, як у цивілізованому світі - тоді й похвались! А то в тебе виходить, що чим більше грошей нагріб олігарх, тим він більший патріот. А хто ж тоді ті, які живуть на мінімальну зарплату чи пенсію, і "ляпают что-то на украинском" - вони для тебе - бидло?
avatar
35 Читач - "доцентові" (30) • 23:37, 09-Лип-2009
Не ламайте комедію, пане цирковий доценте. Ніхто в таку маячню, що під час перепису людей примушували писатися українцями. не повірить. Я знаю багато інших прикладів. Один наведу тут. В Одесі живе відомий український поет Валентин Мороз, я з ним добре знайомий. Так от, коли до нього прийшли з переписними листами, то в графі про етнічну належність написали "русский", причому заздалегідь. Він це помітив і обурився. На що студентка-переписниця відповіла: "Нам сказалі, што можно заранєє заполнять лісти, а в бесєдє с гражданамі только фамілії проставлять". Зрозуміло вам, пане лже-доценте з п"ятої колони?
avatar
34 Akibuki • 23:36, 09-Лип-2009
Доценту. Якщо вже зайшла мова про гімн України, то починався він словами "Ще не вмерла України ні слава, ні воля..." Ви, як історик, повинні би про це знати в першу чергу. А сміття навколо, безкультур'я і все інше, - це вже породження СРСР. І не треба звинувачувати у теперішньому розбраті словян. Цей розбрат був ще з князівських часів, а можливо й раніше. А хто винен у поділі Німеччини, В'єтнаму, Кореї? Звичайно, що слов'яни з Москви, які пхали свого носа у справи майже всіх країн Європи та Азії. І ні при чому тут КУН, Свобода, чи інші патріотичні українські організації.
avatar
33 Киев • 23:34, 09-Лип-2009
КУН, "Свобода", УНП - лицемеры, а вы доверчивые люди, узнали бы вы их поближе, прозрели... Зачем вы всем русскоязычным и имеющим свою точку зрения советуете куда-то ехать 7 Может вам надо ехать в Канаду или Закарпатье, нас значительно больше, чем вас, зомбированных УТ-1.
avatar
32 Читач - "доцентові" • 23:20, 09-Лип-2009
Пане доцент, негоже історикові, як ви самі себе називаєте, бути такому безграмотному. Текст Державного Гімну України звучить так: "Ще не вмерла України ні слава, ні воля". Далі, якщо для вас КУН, "Свобода", УНП й так далі, то ви не в тій країні живете. Адже вони виступають за справді незалежну Україну, а вам чомусь доля Вітчизни мариться лише в якості иаклоросійської губернії. То може б вам туди, в Расєю, переїхати? Дуже вже ваші розумування нагадують мені сентенції Семиноженка і Табачника. Мабуть, ви й історик такий самий, як Табачник, бо вже дуже безграмотно пишете.
avatar
31 Киев • 23:17, 09-Лип-2009
Миколі Да ну.... что-то ляпают, в основном, на украинском, может совпадение? Петь гимн и ходить в вышыванке - это не патриотизм. Я заплатил в бюджет в 2008 году налогов 385.500 грн и купил 5 компьютеров в детский дом, а ты ? Хватит слюной брызгать и в мнимый патриотизм играть, это сейчас вызывает скорее печаль , чем одобрение. Реально надо работать, а не вышиванки носить и слова пустые говорить..
avatar
30 Доцент • 23:11, 09-Лип-2009
Akibuki: Мабуть Ви жили у сталінські часи і пам'ятаєте як там все було... Але дивна річ - українськомовних періодичних видань виходило більше саме в ті часи. Українські вчені були світовими зірками. Українські харчові продукти були найкращими за якостю і смаковими властивостями. А як ставали українцями - знаю по собі: переписчики умовляли, мовляв, нас покарають... Навіть лякали... Я не погодився, але як бути з іншими?
avatar
29 Доцент • 23:05, 09-Лип-2009
МИКОЛІ: Наш гімн краще не згадувати. Що означають рядки "ще не вмерла Україна..." Вмирає, вмирає - але ще не вмерла? А, наприклад, "...запануймо і ми браття на своїй сторонці". Тобто зараз панує хто, якщо це у нас - у майбутньому?
Das'у: Ми не зітхнемо вільно, бо ми до цього не готові... На жаль... Можна казати все що завгодно про владу - і це буде справедливо. Але які ми самі? Ви були коли-небудь на ст. метро Червоний хутір? Там вже звалище - пляшки, пакети, обгортки... Так ось - їх там не влада залишила! І це при тому, що контейнери для сміття там таки є...
І ДЛЯ ВСІХ: Я - історик і можу вам розповісти професійно. Погляньте на карту світу - весь світ об'єднується, а роз'єднуються хто? Правильно - слов'яни: СРСР, Чехословаччина, Югославія... От співпадіння - тільки ми і близьки народи. Чому, хто знає точно? Нас як баранів зіштовхують лобами, а ми, дауни, раді! Навіть легально діє 5та колона - КУН, Свобода, УРП. Кожна окремо - дрібнота, але вміють добре воняти на гроші з-за кордону. Вони готують Україні роль пішака. Але не того, який проходить у ферзі, а того, якого приносять на жертву. В даному випадку - у грі з Росією. І всі бджіляри, білявки, дрібнота на кшталт УНП - спільно виконують цю задачу і ви їм потрібні саме для цього. Отже, панове слов'яни - жервенні барани, бідкайтеся і далі
avatar
28 Наталя • 22:54, 09-Лип-2009
Даремно сперечатися - суперечка ніколи до чогось суттєвого не доводила. Краще замовте на день Петра і Павла (12 липня) на сайті "Нашого радіо" пісню "Вільна Україна" у виконанні Бояну Дрогобицького. Як на мене, в ній дійсно жіттєдайні, справжні слова, зовсім не ті, що у діючому реквіємі. Послухайте, а тоді давайте обговоримо.
avatar
27 Akibuki • 22:53, 09-Лип-2009
Відповідь Доценту. Хто міг когось заставити стати українцями під час перепису населення? Це чергова липа проросійської пропаганди. А ось, як ставали українці росіянами, щоб вижити в суворі сталінські, а потім і брежнєвські часи історія не забула.
avatar
26 delta 2 • 22:51, 09-Лип-2009
Не треба вести безпредметнi розмови про украiнцiв,росiян,грекiв,мадьяр,полякiв,татар та iнших представникiв людства,якi волею долi живуть на територii Украiни i вважають себе юридично i фактично громадянами Украiни i цей вiдсоток чималий, а якщо комусь бажаеться кровi-то це друге питання i West UA, та iншi безголовi - будуть очолювати список сучасних нацистiв
avatar
25 Андр • 22:51, 09-Лип-2009
Із усіх дописів лише Миколин (21) свідчить про нормальну адекватну для патріота реакцію. З великого рахунку наші патріоти і в матюках, і в розумінні цінності національного часто копіюють російський шовінізм.
Бо є в кого вчитись насвіть у власній країні. От з Миколою цікаво було б поспілкуватись.
avatar
24 Микола • 22:44, 09-Лип-2009
Киеву Ляпают взагалі російською, українською - дають ляпаса. Просто пригадай слова державного гімна - про українців є багато чого, а про кримських татар - ні пів слова. А Україна така ж їх Батьківщина, як і для українців, які співають, що іншої нема. Так і Криму іншого нема!
avatar
23 Das • 22:39, 09-Лип-2009
Сегодня об Украину вытирают ноги, благодаря пчеловоду и его другу шапкокраду. Скоро кончится ихнее время и мы вздохнём свободно.
Только вопрос - как же теперь не ошибиться, ведь пасечник нам нагло врал. Где гарантия что следующий тоже будет "честным" ?
avatar
22 Киев • 22:27, 09-Лип-2009
Про Конотопскую битву это ты просто так ляпнул? Лишь бы ляпнуть что-то патриотическое? Смешные вы...

1 2 3 »
avatar

Останні новини

09:27
24-Жов-2021
Сергій ЖАДАН про Валєра БОНДАРЯ - гуру, Вчитель. Історія про невідомого генія
Валєр БОНДАР – був українським митцем, незалежно від вписаності в офіційні канони, сп
19:05
23-Жов-2021
Юрій АНДРУХОВИЧ про Валєра БОНДАРЯ, видатного художника-графіка, інтелектуала, шляхетну й іронічну людину
Валєр БОНДАР – більше, ніж художник. Його рукою з кінця вісімдесятих – початку дев’ян
23:25
22-Жов-2021
Про нові правила міжрегіональних перевезень
З 21 жовтня набувають чинності нові правила міжрегіональних перевезень. Міністерство
15:00
21-Жов-2021
Декларування, корупція та «схеми»: як працювали та як працюватимуть контролюючі фінансові відомства в Україні
В інтерв'ю LB.ua керівник Державної податкової служби (ДПС) України Євген Олейніко
09:55
20-Жов-2021
Відверта провокація та цинічна тактика: Росія заблокувала роботу ОБСЄ перед можливою зустріччю в Нормандському форматі
13 жовтня в українській делегації Тристоронньої контактної групи повідомили про затри
09:02
20-Жов-2021
Чи необхідні антибіотики при лікуванні COVID-19?
Лише за добу 11 жовтня в Україні зафіксовано 11,9 тис. нових підтверджених випадків к
08:52
20-Жов-2021
Е-лікарняний. Що змінилось при оформленні лікарняного, чому більше не потрібно збирати підписи та штампи
Що змінилось при оформленні лікарняного, чому більше не потрібно збирати підписи та ш
08:43
20-Жов-2021
В Україні офіційно підтвердили випадок поліомієліту в маленької дитини
В Україні зафіксували та підтвердили випадок паралічу, який був зафіксований у 1,5 рі
08:32
20-Жов-2021
Гетьманська столиця відкриває молоді таланти
Гетьманська столиця Батурин – місце сили доби Гетьманщини, резиденція гетьманів Дем’я
20:44
19-Жов-2021
Чи необхідно робити комп’ютерну томографію при підозрі на Covid-19?
З таким питанням часто звертаються ті, хто занедужав, мають підозру на коронавірусну
Усі новини