Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Микола Мельниченко: Затримання Пукача сприятиме притягненю до кримінальної відповідальності Литвина

Микола Мельниченко: Затримання Пукача сприятиме притягненю до кримінальної відповідальності Литвина


Коментарі: 0 Погляд. Версії

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Колишній співробітник президентської охорони Микола Мельниченко вважає, що затримання колишнього співробітника кримінальної розвідки Міністерства внутрішніх справ Олексія Пукача, обвинуваченого у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе, може вплинути на притягнення до кримінальної відповідальності голови Верховної Ради Володимира Литвина.
Про це він сказав Українським Новинам.
"Це (затримання Пукача) може вплинути на притягнення до кримінальної відповідальності Литвина", - сказав Мельниченко.
Екс-співробітник президентської охорони вважає, що операція СБУ, у результаті якої був затриманий Пукач, спрямована на те, щоб його життю нічого не загрожувало.
З його слів, 23-24 липня він має намір пікетувати Генеральну прокуратуру з вимогою арешту колишнього Президента Леоніда Кучми, колишнього голови Служби безпеки України Леоніда Деркача і Литвина.
Як повідомило УНІАН поінформоване джерело, колишньому охоронцеві екс-президента Леоніда Кучми Миколі Мельниченку відсьогодні посилена охорона.
З його слів, посилення охорони пов'язане, серед іншого, із завершальною стадією розшифровок записів Мельниченка, а також з арештом колишнього начальника Головного управління кримінального розшуку департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача.
Раніше повідомлялося, що співробітники СБУ та Генеральної прокуратури 21 липня затримали в Житомирській області колишнього начальника зовнішньої розвідки МВС України, генерал-лейтенанта Олексія Пукача.
Раніше Мельниченко заявляв про відмову Кучми, Деркача і Литвина надати європейським експертам зразки своїх голосів для порівняння їх з голосами на оригіналах записів Мельниченка у рамках розслідування справи про вбивство Гонгадзе.
Гонгадзе зник 16 вересня 2000. У листопаді того ж року його обезголовлене тіло було знайдено у лісі поблизу міста Тараща Київської області. Невдовзі після цього були оприлюднені записи, нібито зроблені колишнім майором держохорони Миколою Мельниченко в кабінеті тодішнього президента України Леоніда Кучми. На плівці голос, схожий на голос Кучми, віддає розпорядження "розібратися з журналістом". Слідство, однак, не розглядає екс-президента як фігуранта справи про вбивство.
Із зникненням Гонгадзе в Україні розгорівся політичний скандал навколо можливої причетності до цього вбивства Кучми, Литвина, який на той час главою Адміністрації Президента, колишнього голови СБУ Деркача.

Джерело: http://novynar.com.ua/politics/76812







Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

18:30
12-Чер-2025
З російської неволі визволено групу важкопоранених і тяжкохворих Захисників
Сьогодні відбувся черговий етап великого обміну полоненими згідно домовленостей у Ста
18:27
10-Чер-2025
Предстоятель звершив освячення престолу та Божественну літургію у Свято-Троїцькому соборі Чернігова
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 9 червня 2025 року відвіда
21:58
09-Чер-2025
Відбувся перший етап обміну в рамках домовленостей у Стамбулі
Сьогодні розпочався обмін полоненими в рамках домовленостей у Стамбулі. Додому поверт
15:15
03-Чер-2025
СБУ втретє вразила Кримський міст
СБУ провела нову унікальну спецоперацію і втретє вразила Кримський міст — цього разу
21:39
02-Чер-2025
Шанувальник Трампа Навроцький – новий президент Польщі
Кандидат від консерваторів Кароль Навроцький, історик, який створював імідж «крутого
21:03
02-Чер-2025
Делегація рф вимагала захисту УПЦ
Делегація РФ на переговорах у Стамбулі серед умов призупинення війни, поряд з вимогою
Усі новини

Сollaborator