Головна » Євро-2009. U19 Україна – Словенія: перемогла «дружба»

Євро-2009. U19 Україна – Словенія: перемогла «дружба»

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Незаповнені трибуни РСК «Олімпійський» зустрічали українців та словенців. Однак, до початку другого тайму подивитись на юнацьке Євро-2009 зібралось близько 13 тис. уболівальників. З самого початку українці заволоділи м'ячем, особливо відзначився 7 номер - Дмитро Коркішко. Невдовзі до нього приєдналися Карноза та Єременко.
На 15 хвилині Юрій Калитвинцев замінив травмованого Сергія Люльку на Богдана Бутка.
Захопившись атаками, хлопці дещо забули про захист - на 36 хвилині прикра помилка захисників мало не призвила до голу в українські ворота. На щастя, суперники не змогли довести атаку до тріумфального завершення.
Активний Коркішко, через жорстку гру, отримав жовту картку на 43 хвилині матчу. Попри численні спроби українців забити у словенські ворота, перший тайм закінчився нічиєю.
Другий тайм Юрій Калитвинцев розпочав із заміни, замість Артура Карнози на поле вийшов Денис Гармаш. Після вдалої передачі Віценця, Гармаш заволодів м'ячем і, провівши його правим флангом, вдарив по воротах. Прикро, але вдарив гравець низом і не точно.
На 63 хвилині Дмитро Коркішко не зміг реалізувати шрафний - він влучив точно, але у ноги словенського гравця.
Одразу після цього словенська збірна виборола в українців м'яч та розпочала атаку «синьо-жовтих» воріт. Що казати, український захист зіграв майстерно. Не давши суперникам реалізувати їхні наміри, українці одразу повернули м'яч на словенську половину поля.
Один із найнебезпечніших моментів у поєдинку відбувся на 74 хвилині. Каверін, прорвавшись по лівому флангу зробив «м'який» навіс на Віценця, який головою пробив повз ворота. Мяч пролетів у двох метрах від правої стійки словенців. Підопічні Костіча поступово почали втрачати сили. Атмосфера на полі стала вкрай напруженною. На підтвердження цього - жорсткий фол Йовіча проти Коркішко у центрі поля, за який сербський футболіст отримав другу жовту і вилучення.
За вісім хвилин до закінчення основного часу гри Юрій Калитвинцев «пішов ва-банк» - на полі замість півзахисника Єременко вийшов нападник Сергій Шевчук. Останні хвилини зустрічі українці наполегливо атакували ворота Радана. Чудову нагоду щоб відкрити рахунок на 85 хвилині втратив Віталій Віценець. М’яч, після удару Віталія низом, прокотився у кількох метрах від лівої стійки. Все йшло до нічийного результату між цими командами. Так і сталося, не змогли слов’янські збірні визначити хто сильніший. Рахунок - 0-0.