13:19 09-Груд-2023 Противний характер - так казали про Бориса Грінченка Противний характер - так казали про Бориса Грінченка, 160- літній ювілей якого сьогод | 20:11 07-Груд-2023 Військові зможуть безкоштовно заморожувати репродуктивні клітини. Навіщо це потрібно і чому важливо? Верховна Рада в другому читанні схвалила законопроєкт № 8011. Він має забезпечити уча |
20:08 07-Груд-2023 Україна приєдналася до угоди про реєстр завданих росією збитків – як він працюватиме? В Україні ухвалили закон про приєднання до Розширеної часткової угоди про реєстр збит | 18:55 07-Груд-2023 Росіяни розпочали агітаційну кампанію "Росія без Путіна" Ми запускаємо кампанію боротьби з Путіним, - повідомляє Фонд боротьби з корупцією в с |
13:43 07-Груд-2023 Японія збільшує допомогу Україні на мільярд доларів Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда повідомив про рішення надати Україні додаткову до | 13:21 07-Груд-2023 ЄС та МОМ нададуть гуманітарну підтримку понад 200 000 українців Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за підтримки Євр |
13:10 07-Груд-2023 Уряд Німеччини та ЄІБ підтримують енергетичний перехід України грантом у розмірі 20 мільйонів євро Під час заходу Німецько-українського енергетичного партнерства в межах конференції | 12:25 07-Груд-2023 |
19:53 06-Груд-2023 Ківа "лежав на снігу у крові", - повідомляють росзмі Тіло Іллі Ківи знайшли у парку в Одинцовському районі, уточнило RT джерело у правоохо | 20:56 05-Груд-2023 Знищено російський бомбардувальник Су-24М Давно не було у нашому активі збитих російських «сушок»! Виправляємо цю ситуац |
Список жінок, якими найчастіше цікавилися в українській Вікіпедії 2013 року, очолюють Роксолана, Леся Українка та Ліна Костенко.
Рейтинг склав веб-портал http://ukrainka.org.ua/ «Перше місце (четверте місце у списку всіх найпопулярніших статей 2013 року і 257 тисяч ві ... Читати далі»
10-Січ-2014
Черняков
ЗМІ повідомляють, що до фірми «Розвиток нерухомості», яка скоїла акт вандалізму, причетний нардеп від «Партії Регіонів» Володимир Зубик.
Працівники цієї фірми зрівняли у Львові зі землею екскаватором пам’ятку архітектури попри те, що вона була зведена на кошти митрополита УГКЦ Андрея Шептицького як доброчинний шпиталь для тих, у кого не було грошей на приватних лікарів. Окрім того, понад 60 ... Читати далі»
10-Січ-2014
Черняков
В Україні продовжується боротьба із пам’ятниками Леніну.
До чергової частини Машівського райвідділу міліції надійшло повідомлення від охоронника Машівської районної Державної адміністрації. Чоловік повідомив, що близько сьомої години ранку він виявив пошкодження пам’ятника Леніну, який знаходиться біля будівлі адміністрації. Повідомляє прес-служба ... Читати далі»
10-Січ-2014
Черняков
Вертоліт Agusta AW 139 з бортовим номером UR-CRB лише у липні 2013 року отримав реєстраційне посвідчення Державної авіаслужби України. Про свідчать дані Реєстру цивільних повітряних суден України станом на 8 січня 2014 року, інформують "Наші Гроші".
Разом з тим, Державне авіапідприємство «Україна ... Читати далі»
10-Січ-2014
Майшев
Хомутиннік з подачі Клюєва провів через парламент обнуління мита по кремнію, без якого немислима сонячна енергетика. А після цього партнер тестя Хомутинніка ввійшов у сонячний бізнес.
А деколи їм просто щастить. Чи то так стають зірки, чи то спрацьовує християнське «роби добро – добром повернеться», у кожному випадку депутати від Партії регіонів стали справжніми улюбленцями долі. Принаймні ... Читати далі»
10-Січ-2014
Майшев
Антимонопольний комітет визнав узгодженими дії фірм «Амстор і К» та «Агрохімсервіс-Каховка» при купівлі першого поверху комунального підприємства «Готель «Таврія» у Каховці і оштрафував їх на 1200 грн. і 50 тис грн. відповідно. Про це свідчить постанова Вищого г
...
Читати далі»
10-Січ-2014
Майшев
Напередодні Нового року Голові Чернігівської організації партії "Демократичний альянс" Ігорю Андрійченку вночі, о 2.50, розбили вікна.
"Щойно з дружиною прокинулись від того, що нам на першому поверсі щосили розбили три склопакети молотком. Викликали міліцію,чекаємо", - повідомив активіст чернігівського Євромайдану. "Не відразу побачив, але виявляється що нам розбили три вікна, а не ... Читати далі»
10-Січ-2014
Черняков
|
Останні новини
Модуль не активізовано (module is not installed)