20:22 30-Чер-2022 Збройні сили України звільнили від російських окупантів Одеську область Збройні сили України повністю звільнили від російських окупантів територію Одеської о | 19:48 30-Чер-2022 Село Потьомкіно Херсонської області під контролем ЗСУ Військовослужбовці 60 опбр провели успішний наступ, у ході якого відбили кілька контр |
18:04 29-Чер-2022 Членство в НАТО залишається найкращою гарантією безпеки для України Офіційний Київ вважає, що Україна вже відповідає стандартам НАТО і зберігає курс на п | 17:21 29-Чер-2022 У Кривому Розі не буде жодних «московських», «бурятських» та інших вулиць У Кривому Розі не буде жодних «московських», «бурятських» та інших вулиць, площ, парк |
10:41 29-Чер-2022 На Херсонщині звільнено Зелений Гай і Барвінок Підрозділи Збройних сил України здійснюють успішний контрнаступ на Херсоном напрямі. | 07:04 28-Чер-2022 День Конституції під час війни з російським агресором 28 червня цього року Україна під час повномасштабної війни з російським агресором від |
16:31 27-Чер-2022 Ракетні обстріли: у Кременчуці горить ЦУМ, багато загиблих і поранених Полтавщина. Кременчук. Окупанти вдарили ракетами по торговельному центру, де б | 10:12 26-Чер-2022 Релігійна помста в окупованому Маріуполі: окупанти спалили унікальну бібліотеку Після візиту московських агентів фсб в рясах стало відомо, що в Храмі ПЦУ Петра Могил |
21:22 25-Чер-2022 Про надання Україні офіційного статусу кандидата до Європейського Союзу Надання Україні офіційного статусу кандидата до Європейського Союзу також можна розці | 08:49 25-Чер-2022 Ворог завдав масованих ракетних ударів по Житомирщині: близько 30 ракет Сьогодні, як і в перший день повномасштабного вторгнення, починаючи з 4:15 ранку воро |
Центральна виборча комісія сьогодні, 22 січня, зареєструвала кандидатом у президенти України самовисуванця народного депутата Юрія Бойка.
Таке рішення прийняли члени ЦВК під час засідання у вівторок, повідомляє Українська правда. За даними ЦВК станом на 22 січня зареєстровано 13 кандид ... Читати далі»
22-Січ-2019
Черняков
Від початку цього року на Тернопільщині 8 громад з підпорядкування Московського патріархату перейшли до Православної церкви України. Сьогодні Архиєпископ Тернопільський і Кременецький задовольнив прохання трьох громад, інформує «
...
Читати далі»
22-Січ-2019
Черняков
21 січня 1919 року Всенародні збори у місті Хусті ухвалили рішення про приєднання Закарпаття до Української Народної Республіки.
В умовах розпаду Австро-Угорської імперії, 18 жовтня 1918-го Українська Національна Рада проголосила про утворення Української держави на українській етнічній території, куди мали увійти також Закарпаття і Пряшівщина. Подібну позицію зафіксовано і в конститу ... Читати далі»
22-Січ-2019
Журналіст
Саме в цей день 100 років тому в Києві на Софійській площі було проголошено історичний документ: Акт злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.
Ця історична подія нарешті об’єднала віддалені століттями та імперіями українські землі, продемонструвала Світу прагнення українців жити у своїй єдиній незалежній демократичній державі. Як офі ... Читати далі»
22-Січ-2019
Експерт
За даними групи ІС, медіапростір ОРЛО майорить новинами про підготовку «ЛНР» до військових навчань. За словами «глави» псевдореспубліки Леоніда Пасічника, мета заходу - показати готовність до відбиття агресії з боку Києва.
Традиційно, заяви чиновника з приводу вказаної події дуже насичені «фактажем» щодо порушення ЗСУ так званого режиму «різдвяного перемир'я». Але увагу п ... Читати далі»
22-Січ-2019
Експерт
Волонтери громадської організації «Кримська громада», що знаходиться в Чернігові за допомогою місцевих мешканців зібрали та відправили гуманітарну допомогу для українських захисників, що виконують бойові завдання у складі підрозділів Операції об'єднаних сил.
Громадська організація «Кримська громада», що налічує більше 200 членів, створювалась з військовослужбовців та членів їх сімей п ... Читати далі»
22-Січ-2019
Експерт
|