21:58 09-Чер-2025 Відбувся перший етап обміну в рамках домовленостей у Стамбулі Сьогодні розпочався обмін полоненими в рамках домовленостей у Стамбулі. Додому поверт | 15:15 03-Чер-2025 СБУ втретє вразила Кримський міст СБУ провела нову унікальну спецоперацію і втретє вразила Кримський міст — цього разу |
21:39 02-Чер-2025 Шанувальник Трампа Навроцький – новий президент Польщі Кандидат від консерваторів Кароль Навроцький, історик, який створював імідж «крутого | 21:03 02-Чер-2025 Делегація рф вимагала захисту УПЦ Делегація РФ на переговорах у Стамбулі серед умов призупинення війни, поряд з вимогою |
22:08 01-Чер-2025 Операція "Павутина": наймасштабніший удар української спецслужби по глибині росії (ОНОВЛЕНО) 1 червня 2025 року Служба безпеки України здійснила безпрецедентну операцію, яка у | 20:55 01-Чер-2025 Спецоперація СБУ «Павутина» 7 млрд. доларів США. Така орієнтовна вартість стратегічної авіації ворога, яка була в |
Міністерство культури та інформаційної політики рекомендує прочитати книгу про українського поета Василя Стуса, доки з неї не видалили уривки про голову політради партії "ОПЗЖ" Віктора Медведчука.
На сторінці Facebook Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко пише: "Творець «темників» вирішив знову виступити у звичній для себе ролі цензору та на допомогу йому прийшов укр ... Читати далі»
20-Жов-2020
Черняков
З висоти сьогоднішнього дня ми знаємо, що Голодомор-геноцид розпочав лютувати на українських землях восени 1932-го і свої страшні багатомільйонні жертви зібрав за якихось вісім-дев’ять місяців – влітку 1933-го, з новим урожаєм, ситуація дещо стабілізувалася. Однак тоді, у страшному 1933 році, населення зовсім не знало, чи завершилася катастрофа, чи криваві «жнива» продовжаться й надалі.
... Читати далі»
20-Жов-2020
Журналіст
Не таким вже й безтурботним видався для селян Чернігівщини рік 1934-й. У Шестовиці Чернігівського району рівень смертності в 1934 році перевищив рівень 1933-го (66 проти 56). Схожа картина мала місце і в Рудці того ж району: 45 померлих в 1933-му і 56 – у 1934-му.
Наприкінці січня 1934 р. у Понорницькому районі 24 сім’ї опухли від голоду в колгоспі імені Сталіна, 25 сімей – у колгоспі ... Читати далі»
20-Жов-2020
Журналіст
|
Останні новини
Модуль не активізовано (module is not installed)