реклама партнерів:
Головна » 2022 » Жовтень » 10
лукашенко не прийняв остаточного рішення повноцінно вступити у війну
лукашенко не прийняв остаточного рішення повноцінно вступити у війну
Згідно з інформацією, яка надходить з різних джерел, наразі не можна стверджувати, що білоруський диктатор олександр лукашенко ухвалив остаточне рішення про участь республіки білорусь у війні на боці російської федерації.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов, відповідаючи на запитання, чи можна вважати, що білорусь вс ... Читати далі»
10-Жов-2022 Черняков
Огляд світової преси щодо ранкового російського терору
Огляд світової преси щодо ранкового російського терору
1. «Ми їх переможемо в будь-якому випадку», - кажуть українці
2. Атаки – російська помста за ураження кримського мосту. Україна готувалася до такої відповіді
3. Ракетні удари були найширшими з початку повномасштабного вторгнення
4. Атаки були зосереджені на важливій критичній та цивільній інфраструктурі, об’єктах електропостачання, місцях скупчення людей. Цілі обиралися з урах ... Читати далі»
10-Жов-2022 Черняков
"Група семи" збирає термінове засідання через обстріли України
Президент України Володимир Зеленський сьогодні виступить на засіданні "Групи семи", яке терміново скликали після масованих обстрілів України з боку росії.
Про це глава держави повідомив у Twitter.

Цитата
"Домовилися з Олафом Шольцем, канцлером Німеччини, яка головує у G7, про скликання термінового засідання групи. Заплановано мій виступ, у якому розповім про теракти рф" ... Читати далі»
10-Жов-2022 Черняков
Чернігівський драмтеатр виступив на фестивалі «Вересневі самоцвіти» у місті Кропивницький
Чернігівський драмтеатр виступив на фестивалі «Вересневі самоцвіти» у місті Кропивницький
Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування ... Читати далі»
10-Жов-2022 Редактор


Модуль не активізовано (module is not installed)