Чернігівстандартметрологія: Чим порадують прилуцькі виробники?
![](http://upi.org.ua/_nw/100/s00617670.jpg)
Про це повідомила секретар комісії Оксана Козинець.
"Спеціалісти перевірили за органолептичними показниками продукцію п’яти підприємств-виробників у Прилуках", - сказала вона.
За словами Оксани Козинець, перевірені зразки кулінарних та булочних виробів закритого акціонерного товариства "Малятко" та фізичної особи-підприємця Харченко отримали оцінки "добре" та "відмінно" (за п’ятибальною системою).
Фахівці також перевірили продукцію товариства з обмеженою відповідальністю "Мак-бест". Із 12 зразків ковбасних виробів два (ковбаски "Мисливські нові" та ковбаса "Краківська нова") повністю не відповідали вимогам нормативної документації за всіма органолептичними показниками. Оцінка "незадовільно".
Проте "Сосиски йогуртові", салямі "Посольська" того ж виробника одержали відмінні оцінки.
У приватного підприємця Харченко скумбрія слабосолона та івасі слабосолоні не відповідали вимогам нормативних документів за зовнішнім виглядом, консистенцією, смаком та маркуванням. А от філе оселедця та скумбрію холодного копчення дегустатори оцінили на "п’ятірку".
Зрази картопляні з капустою виробництва приватного підприємця Шахворост одержали "незадовільно". Пиріжки з капустою та котлета в тісті – оцінку "добре".
Продукти, що одержали незадовільні оцінки, зняті з реалізації.
Прес-служба ДП "Чернігівстандартметрологія"