реклама партнерів:
Головна » "Червона Рута -2009": Конкурсанти та номінанти

"Червона Рута -2009": Конкурсанти та номінанти


Коментарі: 0 КУЛЬТУРА

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Конкурсанти та номінанти
Графік виступів переможців 25 обласних відбіркових конкурсів з усієї України у фінальних змаганнях ХІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» (м. Чернівці)

16 вересня 2009 р. (середа) м. Чернівці
конкурс у жанрі популярної музики

9.00-10.00 год. реєстрація конкурсантів
10.00-20.45 год. виступи конкурсантів
№ Конкурсанти Область, місто
1 Кобзар Вікторія м. Київ
2 Попадинець Наталя м. Івано-Франківськ
3 Крижанівська Жанна м. Івано-Франківськ
4 Малиняк Уляна м. Борислав Львівської області
5 Мельник Ольга м. Вінниця
6 Щепанська Юлія м. Рівне
7 Корзун Оксана с.м.т. Березовиця Тернопільського р-ну Тернопільської області
8 Случук Наталя м. Чернігів
9 Роздорожна Яна м. Київ
10 Писарук Мар’яна (акапельно) с. Теляж Сокальського р-ну Львівської області
11 Шелест Лариса м. Бердянськ Запорозької області
12 Мойсеєва Яна м. Сімферополь АР Крим
13 Скіженок Ольга м. Євпаторія АР Крим
14 Чирков Олексій м. Керч АР Крим
15 Клименко Тетяна м. Красний Луч Луганської області
16 Лосєва Марина м. Харків
17 Башкіна Аліна м. Донецьк
18 Овчаренко Катерина м. Донецьк
19 Віркун Тетяна м. Хмельницький
20 Гапонюк Ірина м. Луцьк
21 Чорна Мар’яна м. Біла Церква Київської області
22 Цюрупа Дана м. Чернівці
23 Тимофійчук Марина м. Чернівці
24 Млада м. Київ
25 Гурт «Шоколад» м. Львів
26 Гурт «Адлібітум» м. Київ
27 Троян Ольга м. Київ
28 Василенко Тарас м. Запоріжжя
29 Гурт «Чарівниці» м. Путивль Сумської області
30 Тріо «Фартуно» м. Вишгород Київської області
31 Юрченко Катерина м. Луцьк
32 Тишкевич (Корука) Маргарита м. Луцьк
38 Діброва Ольга с.м.т. Горностаївка Херсонської області

оголошення результатів конкурсу о 22.00 год.

17 вересня, 2009 р. (четвер) м. Чернівці
конкурси у жанрах сучасної танцювальної акустичної та іншої музики

9.00-10.00 год. реєстрація конкурсантів
10.00-23.20 год. виступи конкурсантів

конкурс у жанрі сучасної танцювальної музики

початок конкурсу: 10.00 год.
№ Конкурсанти Область, місто
1 Гурт «Кода»
с.м.т. Малин Житомирської області
2 Гурт «Ашрі» с.м.т. Іршанськ Житомирської області
3 Гурт «Вайлд Бойз» м. Рівне
4 Гурт «Найс дей» м. Харків
5 Гурт «Бабка Рапуха та козак Амур» м. Харків
6 Гурт «Бі флоу» м. Харків
8 Гурт «Техніка читання» (Сафронов Олексій) м. Кременчук Полтавської області
9 Гурт «Р.К.С.» м. Кременчук Полтавської області
10 Гурт «Хіп-хоп фемелі» м. Хмельницький

оголошення результатів конкурсу: 13.30 год

конкурс у жанрі акустичної музики

початок конкурсу: 14.00 год.
№ Конкурсанти Область, місто<
1 Брати Золотухіни м. Луганськ
2 Гурт «Зарисовка» м. Донецьк
3 Сінчук Олеся м. Київ
4 Гурт «Ескейп» м. Запоріжжя
5 Гурт «Злегка нервово» м. Запоріжжя
6 Складовський Олександр м. Південний Харківського р-ну Харківської області
7 Гурт «Севен» м. Сімферополь
8 Гурт «Трикита» м. Миколаїв
9 Олійник Олена с.м.т. Золочів Харківської області
10 Кинів Роман м. Ужгород
11 Гурт «М.І.Я.» (екс - «Летс Смайл») м. Івано-Франківськ
12 Гурт «Цвіт Кульбаби» м. Івано-Франківськ
13 Гурт «Стрибожі внуці» м. Полтава
14 Карнаух Наталя м. Київ
15 Гурт «Даха Браха» м. Київ
16 Гурт «Телері» м. Київ

оголошення результатів конкурсу: 20.00 год.

конкурс у жанрі іншої музики

початок конкурсу: 20.40 год.
№ Конкурсанти Область, місто
1 Гурт «Зелені сестри» м. Тернопіль
2 Гурт «Остання хвилина» м. Рівне
3 Матвіїв Георгій м. Миколаїв
4 Гурт «Барабас» м. Вінниця
5 Гурт «Павочка» м. Київ
6 Гурт «Верховна зрада» м. Львів

оголошення результатів конкурсу: 00.00 год.
18 вересня 2009 р. (п’ятниця) м. Чернівці

конкурс у жанрі рок музики (початок)

з 9.00 реєстрація конкурсантів
10.00-01.30 год. виступи конкурсантів
№ Конкурсанти Область, місто
1 Гурт «Пестициди» м. Чернівці
2 Гурт «Інший світ» м. Івано-Франківськ
3 Гурт «5 зіРОК» м. Івано-Франківськ
4 Гурт «Зворотня тяга» м. Івано-Франківськ
5 Гурт «КораЛЛІ» м. Івано-Франківськ
6 Гурт «Форум Дебош» м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області
7 Гурт «Веселі стаканчики» м. Миколаїв
8 Гурт «Повний привід» м. Тернопіль
9 Гурт «ОрАндж» (екс«Папараці») м. Тернопіль
10 Гурт «Тріпанка» м. Ужгород
11 Гурт «Копірайт» м. Луцьк
12 Гурт «Ікебана» м. Луцьк
13 Гурт «Ясон» м. Вінниця
14 Гурт «Жива вода» м. Бар Вінницької області
15 Гурт «Вибач, я стріляю» м. Новоград-Волинський Житомирської області
16 Гурт «Скирда» м. Сімферополь АР Крим
17 Гурт «Авіс» м. Красний Луч Луганської області
18 гурт «Цебер Касала» м. Донецьк
19 гурт «ДТ-75» м. Верхньодніпровськ Дніпропетровської області
20 гурт «Час уперед» м. Цюрюпинськ Херсонської області
21 гурт «Янсен Кукансен» м. Херсон
22 Гурт «Своєрідне» м. Кам’янець-Подільський, Хмельниччина
23 Гурт «Еплсін» м. Миколаїв
24 Гурт «Культ» м. Кіровоград
25 Гурт «440 Герц» м. Кіровоград
26 Гурт «ПсихоТрон» м. Кременчук Полтавської області
27 Гурт «Сестра Керрі» м. Полтава
28 Гурт «Енд оф лімітс» м. Миргород Полтавської області
29 Гурт «Шейк біфо» м. Черкаси
30 Гурт «Аритмія» м. Суми
31 Гурт «Сет мі фрі» м. Суми
32 Гурт «Тінь Сонця» м. Київ
33 Гурт «Догма» м. Горлівка, Донеччина

19 вересня 2009 р. (субота) м. Чернівці

конкурс у жанрі рок музики (завершення)

з 9.00 реєстрація конкурсантів
10.00-18.40 год. виступи конкурсантів
№ Конкурсанти Область, місто
1 Гурт «Нейроз» м. Коломия
2 Гурт «Ценевам-цекотам» м. Городенка Івано-Франківської області
3 Гурт «Оратанія» м. Львів
4 Гурт «ПРОДЖЕКТОР ДЖМІЛЬ» м. Львів
5 Гурт «Гравіцапа» м. Львів
6 Гурт «7 Небо» м. Львів
7 Гурт «Реснуліус» м. Рівне
8 Гурт «Мартові» м. Вінниця
9 Гурт «Майже колір» м. Запоріжжя
10 Гурт«Нова генерація» м. Миколаїв
11 Гурт «Постсенс» м. Біла Церква Київської області
12 Гурт «Мурени» м. Біла Церква Київської області
13 Гурт «Верлібена» м. Сімферополь
14 Гурт «Піпл Плент» м. Чернігів
15 Гурт «Мартіні» м. Київ
16 Гурт «Світло» м. Київ
17 Гурт «Чорна перлина» м. Київ
18 Гурт «Гапочка» м. Київ
19 Гурт «ПоліКарп» (PoliКарп) м. Київ
20 Гурт «Еліс» м. Київ
21 Гурт «ТаРУТА» м. Київ

оголошення результатів у жанрі рок музики: 21.00 год.
"Червона Рута"







Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

21:07
13-Чер-2024
Я не плачу. Сльози котяться самі…
«Нещодавно їхала із Сум до Києва. Блаблакаром. Вибирав машину чоловік, домовлявся теж
19:35
12-Чер-2024
США покарали Московську біржу, вона зупинила торги доларами та євро
Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США оголоси
13:18
11-Чер-2024
Що означає перемога у цій війні?
На початку широкомасштабного вторгнення РФ в Україну я вже писала, що для України, як
19:23
10-Чер-2024
На Харківському напрямку загинув лідер "Добровольчого руху ОУН" Микола Коханівський
"Друзі, я більше не можу мовчати! Загинув Микола Коханівський! ", - інформує Роксалан
18:47
10-Чер-2024
О. Ольжич. Квіти і шана Герою!
80 років тому у німецькому концтаборі «Заксенхаузен», не витримавши катувань, загинув
21:41
08-Чер-2024
Чехія долучилася до німецької ініціативи щодо посилення ППО України
Зокрема, країна може допомогти в підготовці українських пілотів на літаках F-16 та Gr
19:55
06-Чер-2024
НАТО-Україна: співпраця в галузі оборонних технологій
НАТО планує розширити співпрацю з Україною в галузі оборонних технологій та надавати
21:11
03-Чер-2024
Слідча з Маріуполя Мар'яна Чечелюк повернулася з полону
Слідча з Маріуполя Мар'яна Чечелюк, яку росіяни близько двох років тримали у полоні,
21:02
02-Чер-2024
Російські окупанти здійснили спробу прориву на Харківському напрямку
Оперативна інформація станом на 13.00 02.06.2024 щодо російського вторгнення
В
20:46
01-Чер-2024
З Бєлгорода евакуюють російських військових
Про це свідчить перехоплення розмови росіян, яке у 1 червня опублікувало Головне упра
Усі новини