реклама партнерів:
Головна » 2011 » Травень » 2 » Лідерки європейського жіночого руху відвідали Чернігів

Лідерки європейського жіночого руху відвідали Чернігів


2011 » Травень » 2
Автор: Черняков
Коментарі: 0
Переглядів: 704
ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ


27-28 квітня в м. Чернігові з діловим візитом перебували представники Міжнародної Федерації ділових та професійних жінок (BPW): Амелі Леклерк - європейський координатор BPW, віце-президент організації ділових і професійних жінок Франції та Маріанна Платтнер – голова комітету наставництва BPW Європи. Лідерки європейського жіночого руху приїхали на запрошення Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових і професійних жінок
Це вже другий візит представників цієї поважної міжнародної організації до Чернігова. Цього разу гості провели зустріч та семінар-тренінг з членами Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових і професійних жінок: “Міжнародна організація та мережа BPW: діяльність і користь для нас”. Тренінг був спрямований на підвищення ефективності діяльності організації, розвиток професійних і лідерських якостей членів організації, а також залучення їх до активної діяльності.
Пані Амелі та Маріанна поділилися досвідом роботи жіночих бізнес-асоціацій Європи, зокрема щодо організації інформаційних кампаній, використання сервісів мережі інтернет для популяризації організації. Також були розглянуті питання: створення програми менторингу (наставництва); підтримки працюючих жінок; рівноправної участі жінок і чоловіків у прийнятті важливих політичних, економічних та соціальних рішень та ін.
В рамках візиту відбулася зустріч Амелі Леклерк та Маріанни Платтнер з Оксаною Сердюк, начальником управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації. А вже наступного дня представники Міжнародної Федерації ділових та професійних жінок взяли участь у круглому столі “Жінка в сучасному світі”. На круглому столі були обговорені завжди актуальні питання: Яке ж становище жінки в сучасному світі? Хто вона сьогодні? Політик, бізнесмен, громадський діяч, дешева робоча сила, берегиня роду, об'єкт насильства? На круглий стіл запрошені представники управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, обласного та міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, асоціації жінок-викладачів вищих навчальних закладів м. Чернігова, громадських організацій, ЗМІ та інші. У своїх виступах представники BPW наголошували, що одним із найважливіших завдань їхньої організації є вирівнювання заробітної плати та пенсій жінок і чоловіків. Наразі у представників “сильної статі” вони на 25-30% більші.
Амелі Леклерк та Маріанна Платтнер відвідали обласну благодійну організацію “Аратта”(голова Вікторія Філатова), магазин-студію “Макошь” (директор Юлія Заїка) та культурологічно-мистецький центр “Інтермеццо” (співзасновник Тетяна Жогалко), взяли участь у засіданні клубу ділової жінки.

Для довідки:
BPW – це неурядова організація (заснована в 1930 році). Основна мета діяльності: розширення професійного та лідерського потенціалу жінок на всіх рівнях, внесок у розвиток суспільства шляхом створення сприятливих умов роботи, розвитку освіти, охорони здоров'я в інтересах жінок та надання жінкам можливості підтримувати себе економічно. З 1996 року BPW по всьому світу допомогла більш ніж 45000 жінкам стати економічно незалежними. BPW має Консультативний статус членства в ООН, Європейська BPW має представництво в Раді Європи. У складі організації – 40 національних федерацій, 50 країн – асоційованих клубів, 2 – країни-індивідуальні члени. У Європі організації BPW знаходяться в 31 країні, в т.ч. – в Україні.
Чернігівська міська Ліга (клуб) ділових і професійних жінок (президент Ірина Дорожкіна - директор підприємства “Навчально-методичний центр” профспілок) була створена у 2000 р. і понад 8 років є членом Міжнародної організації ділових і професійних жінок (BPW).

Джерело: Віталій Копиш - заступник завідувача навчальним відділом Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

12:50
23-Січ-2020
Посли миру – лауреати Міжнародної літературної премії миру за 2020 рік
Міжнародний Центр «Незалежне посольство миротворців» (Німеччина, голова міжнародного
12:45
23-Січ-2020
Названі лауреати премії ім. Якова Гальчевського
За багаторічною традицією, яка була започаткована у 1995 році, громадський комітет Вс
12:22
23-Січ-2020
Нагороджені міжнародною медаллю Івана Мазепи за 2020 рік
Почесною нагородою Міжнародної літературно-мистецької Академії України – міжнародною
21:47
22-Січ-2020
У Чернігові відкрили виставку про українську армію доби Української революції 1917-1921 років
З нагоди Дня Соборності в Чернігівському обласному молодіжному центрі відбулося відкр
15:20
22-Січ-2020
Підприємець з Чернігова «нагрів» державу на 32 бюджетних мільйона
Управління СБУ в Чернігівській області у ході спецоперації викрило корупційну діяльні
21:23
20-Січ-2020
Суд відмінив рішення про передачу храму в с.Ковпита громаді Української церкви
Чернігівський район. Сьогодні Київський апеляційний Господарський суд задовольнив апе
21:17
20-Січ-2020
У Польщі вандали знищили меморіальну дошку з могили воїнів Української повстанської армії
На горі Монастир біля села Верхрати вандали знищили меморіальну дошку з могили воїнів
16:19
19-Січ-2020
Митрополит Епіфаній привітав з Богоявленням – Хрещенням Господнім
Сердечно вітаю всіх з Богоявленням – Хрещенням Господнім! У це велике дванадесяте свя
16:04
19-Січ-2020
На Волині священник московського патріархату невдало стрибнув із дзвіниці української церкви
У селі Жидичин Ківерцівського району місцевий священник УПЦ МП Володимир Гелета серед
20:53
18-Січ-2020
У Бразилії з’явиться площа України
У місті Марінга, що в бразильському штаті Парана, українській громаді виділять дві ок
Усі новини