Головна » Ліга чемпіонів. Київське "Динамо" перемогло російський "Рубін"

Ліга чемпіонів. Київське "Динамо" перемогло російський "Рубін"

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Київське "Динамо" здобуло блискучу перемогу у першому турі групового етапу Ліги чемпіонів.
Підопічні Валерія Газзаєва з рахунком 3:1 перемогли чемпіона Росії казанський "Рубін".
Динамівці першими пропустили. На 24-й хвилині блискучий гол зі штрафного удару забив Алехандро Домінгес.
Відігралися футболісти "Динамо" лише на 70-й хвилині. Після розіграшу кутового м'яч у ворота казанців забив Аїла Юссуф.
А починаючи з 71-ї хвилини кияни заволоділи тотальною перевагою на полі. Як наслідок два голи на 80-й та 86 хвилинах - Маграо та Олег Гусєв.
3:1 - впевнена перемога "Динамо".

Наші суперники по групі F, "Інтер" та "Барселона" зіграли в "суху" нічию - 0:0.
У другому турі, 29 вересня, "Динамо" завітає в гості до "Барселони".

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий етап
Група F. 1-й тур
Київ. "Динамо" ім. В. Лобановського
Арбітр: Ален Хамер; асистенти: Франсуа Манжан, Крістіан Холтген (всі - Люксембург)
ДИНАМО (Київ, Україна) - РУБІН (Казань, Росія) - 3:1
Динамо: 1. Шовковський - 21. Маграо, 44. Леандро Алмейда, 34. Хачеріді, 11. Єрьоменко - 5. Вукоєвич, 25. Юссуф - 70. Ярмоленко (20. Гусєв, 65), 36. Нінкович (4. Гіоане, 57), 7. Шевченко (3. Бетао, 90) - 10. Мілевський
Запасні: 31. Богуш, 29. Мандзюк, 35. Гармаш, 49. Зозуля
Рубін: 77. Рижиков - 3. Ансальді, 76. Шаронов, 4. Навас, 19. Калєшин - 61. Караденіз, 16. Нобоа, 7. Сємак, 15. Рязанцев (88. Касаєв, 83) - 10. Домінгес (42. Муравськи, 77), 11. Бухаров
Запасні: 1. Козко, 9. Салуквадзе, 23. Баляйкін, 24. Попов, 32. Горбанєц

0:1 Алехандро Домінгес, 24
1:1 Аїла Юссуф, 70
2:1 Маграо, 80
3:1 Олег Гусєв, 86

Попередження: Роман Шаронов, 28; Артем Мілевський, 62; Крістіано Ансальді, 68; Жерсон Маграо, 80; Сергій Сємак, 81