Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Москва готова дружити з НАТО

Москва готова дружити з НАТО


Коментарі: 0 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Президент РФ Дмитро Медведєв заявив, що Росія хотіла б розвивати відносини з Альянсом.
"Потрібно займатися європейською безпекою. Давайте просувати спільні інститути. Мені здається, що ось про це потрібно задуматися. І ця позиція, до речі, як мені представляється, знаходить розуміння у низки європейських держав, які пропонують не форсувати вступ в НАТО тих країн, які до цього не готові", - сказав Медведєв в інтерв'ю телекомпанії CNN.
Відповідаючи на запитання про відношення Росії до включення в НАТО України і Грузії, глава російської держави відзначив, що "такі рішення повинні ухвалюватися на основі суверенного рішення відповідних держав".
"Україна: там не було жодного референдуму. Там є певні результати прогнозів ставлення народу до цієї теми. Дві третини населення країни не підтримують вступ в НАТО, а окремі керівники України з наполегливістю, гідною кращого застосування, постійно заштовхують державу в НАТО. Якщо це робити, то тоді необхідно провести референдум, необхідно провести процедури", - сказав Медведєв.
При цьому він визнав, що для РФ "це було б не найкращим рішенням з цілком зрозумілих причин".
"Але не потрібно забувати, що НАТО - це все-таки військовий блок і його ракети направлені в російську сторону. І від того, що кількість країн, які входять в НАТО, все розширюється і розширюється і підходить до наших кордонів, ми не відчуваємо жодних позитивних емоцій, нам це не подобається, і ми відкрито про це говоримо", - відзначив президент РФ.
"І мені б хотілося, щоб ще і саме НАТО задумалося: а чи здатна в цьому випадку організація управляти такою кількістю країн, у яких така кількість внутрішніх проблем? Якщо це робиться на зло Росії, ну тоді можна і інші країни прийняти в НАТО, але я сподіваюся, що все-таки не ця мотивація присутня у керівництва Північноатлантичного альянсу", - додав Медведєв.
За словами Медведєва, Росія зараз має "рівні, нормальні відношення з Північноатлантичним альянсом", які хоче розвивати й надалі.

Автор: Олександра Грохольська.
Джерело: http://news.tochka.net







Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

20:47
23-Лип-2025
Зеленський заявив, що внесе у Раду законопроєкт, який має посилити незалежність антикорупційних органів
Було багато нарад з урядовцями, з представниками правоохоронних органів. Дуже детальн
20:12
23-Лип-2025
Заява НРУ щодо змін до законодавства про НАБУ та САП, ухвалених Верховною Радою
Заява Політичної партії «Народний Рух України» щодо змін до законодавства про НАБУ та
20:57
22-Лип-2025
«Руки геть від НАБУ і САП»: у Києві, Дніпрі, Львові люди вийшли на акції протесту
Близько тисячі людей у Києві, Дніпрі та Львові ввечері 22 липня вийшли на пікети з ви
20:49
22-Лип-2025
Єврокомісарка відреагувала на ухвалення Верховною радою скандального закону щодо НАБУ і САП
Єврокомісарка з питань розширення Марта Кос заявила про серйозну стурбованість у зв’я
09:15
21-Лип-2025
Театр, що відкриває світ: Інклюзивний досвід у німецькому театрі LTT
Нещодавно в регіональному театрі (LTT) міста Тюбінген (Німеччина) відбулася знакова п
17:11
20-Лип-2025
Танки Abrams від Австралії доставили в Україну
Уряд Австралії офіційно передав Збройним силам України першу партію танків M1A1 Abram
Усі новини

Сollaborator