Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » На Дніпропетровщині правоохоронці терміново формують спецбатальйон із добровольців

На Дніпропетровщині правоохоронці терміново формують спецбатальйон із добровольців


Коментарі: 0 СОЦІУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
На Дніпропетровщині правоохоронці прискореними темпами формують спеціальний батальйон патрульної служби «Дніпро-1», щоб уберегтися від диверсій із боку Донецької і Луганської областей, повідомила сьогодні прес-служба Головного управління ГУ МВС у Дніпропетровській області.

«Сьогодні, 1 травня, в ГУ МВС запрошені кандидати на службу, і співробітники кадрового апарату та структурних підрозділів знайомлять добровольців з документами. Охочих відбираємо на навчання», – мовиться в повідомленні.

За даними міліції, впродовж дня заяви подали вже 200 людей. Після перевірки їм належить пройти двотижневий прискорений курс підготовки.

Добровольцями можуть бути громадяни України віком від 19 до 50 років, які мають повну загальну середню або вищу освіту. Такі люди не повинні мати судимостей. Перевага віддається тим, хто пройшов строкову службу у Збройних силах.

Також у міліції повідомили офіційну інформацію про інцидент на межі Дніпропетровської та Донецької областей, який стався сьогодні.

«Група мешканців Красноармійська (Донецької області), близько 300 осіб, частина з яких була озброєна, прибула до Межівського району Дніпропетровської області з метою звільнення 11 затриманих на блок-пості біля Красноармійська бійцями батальйону «Донбас». На теперішній час ведуться переговори. На місце події прибули спеціальні підрозділи МВС, СБУ та Нацгвардії. Потерпілих немає», – мовиться в повідомленні.

Через загрозу дестабілізації з 1 по 9 травня у Дніпропетровську посилено патрулювання вулиць і блок-постів. За даними ГУ МВС Дніпропетровської області, особовий склад міліції залучений на 100 відсотків.

Раніше прес-служба «Правого сектора» заявляла, що 9 травня у Дніпропетровську може статись низка провокацій, спрямованих на дестабілізацію ситуації.

Радіо Свобода.






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

18:30
12-Чер-2025
З російської неволі визволено групу важкопоранених і тяжкохворих Захисників
Сьогодні відбувся черговий етап великого обміну полоненими згідно домовленостей у Ста
18:27
10-Чер-2025
Предстоятель звершив освячення престолу та Божественну літургію у Свято-Троїцькому соборі Чернігова
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 9 червня 2025 року відвіда
21:58
09-Чер-2025
Відбувся перший етап обміну в рамках домовленостей у Стамбулі
Сьогодні розпочався обмін полоненими в рамках домовленостей у Стамбулі. Додому поверт
15:15
03-Чер-2025
СБУ втретє вразила Кримський міст
СБУ провела нову унікальну спецоперацію і втретє вразила Кримський міст — цього разу
21:39
02-Чер-2025
Шанувальник Трампа Навроцький – новий президент Польщі
Кандидат від консерваторів Кароль Навроцький, історик, який створював імідж «крутого
21:03
02-Чер-2025
Делегація рф вимагала захисту УПЦ
Делегація РФ на переговорах у Стамбулі серед умов призупинення війни, поряд з вимогою
Усі новини

Сollaborator