реклама партнерів:
Головна » 2011 » Листопад » 21 » Переможці ХІІ Всеукраїнського фестивалю "ЧЕРВОНА РУТА – 2011"

Переможці ХІІ Всеукраїнського фестивалю "ЧЕРВОНА РУТА – 2011"


2011 » Листопад » 21
Коментарі: 2 КУЛЬТУРА

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Легендарний фестиваль „ЧЕРВОНА РУТА” у дванадцяте відкрив нові таланти.
Упродовж чотирьох днів пройшло шість заходів. Фінальні конкурси з 17 по 19 листопада у Київському академічному театрі юного глядача на Липках та Конгрес-холі «Президент Готелю». А вже 20 листопада у Київському національному академічному театрі оперети відбувся Гала-концерт переможців фестивалю.
У фестивалі взяло участь рекордна кількість фіналістів - 850 молодих виконавців (солісти та гурти) з усіх без винятку областей України, включно з АР Крим, - переможців регіональних відбіркових конкурсів, що пройшли по всій країні протягом 2010 року.
Спеціально для участі у фестивалі молодими виконавцями було створено і виконано близько 300 нових пісень українською мовою. Як завжди участь виконавців у фінальних конкурсах не потребувала жодних вступних внесків.
Фестивальні конкурси пройшли відразу у шести найпопулярніших музичних жанрах: поп-музики, сучасної танцювальної музики, рок-музики, акустичної музики, іншої музики, а також уперше до „ЧЕРВОНОЇ РУТИ” введено новий жанр – український автентичний фольклор, в якому було найбільше учасників – понад 566 осіб.
Фестиваль „ЧЕРВОНА РУТА” ставить перед собою нові, не менш важливі завдання, ніж у 1989 році, коли здійснила справжню музичну революцію, відкривши нову епоху української поп та рок - музики. Тоді фестиваль став місцем народження багатьох яскравих українських артистів, змінивши свідомість цілого покоління людей.
Є сподівання, що переможці „ЧЕРВОНОЇ РУТИ-2011” стануть не менш відомими, ніж Брати Гадюкіни, ВВ, Кому Вниз, Марія Бурмака, Андрій Кузьменко (Скрябін), Табула Раса, Плач Єремії, Сестри Тельнюк, Брати блюзу, Олександр Пономарьов, Руслана Лижичко, Віктор Павлік, Піккардійська Терція, Ані Лорак, Моторолла, Танок на майдані Конго, Тартак, Гайдамаки, Крихітка Цахес, Анастасія Кочетова (Еріка), Олена Кучер (Alyosha), Тетяна Ширко, Млада, Даха Браха, Полікарп, Кораллі та ін., яких відкрила „ЧЕРВОНА РУТА”.

Організатори фестивалю:
Міністерство культури України, Дирекція фестивалю.


ПЕРЕМОЖЦІ ФЕСТИВАЛЮ «ЧЕРВОНА РУТА-2011»
ПОП

ІІ премія
Радостєва Тетяна (м.Київ)
ІІІ премія
Горобцова Марина, (Рогань, Харківська обл.)
Шатілова Ганна, (м.Запоріжжя)
Дипломи
Кравченко Дмитро (м. Красний Луч, Луганська обл.) - і спец. відзнака за пісню «Чому сьогодні небо плаче»
Лоцман Руслана (м. Черкаси)
Голуб Юлія (м. Хмельницький)
Ігнатенко Тетяна (м. Бердичів, Житомирська обл.)
Сидоренко Сергій (с.Михайлівка, Нижньогірськ. р-н, АР Крим)-
і спец. відзнака за вдале використання місцевої автентичної традиції
Спеціалні відзнаки:
Брацук Анна, Жовква (Львівська обл.) – за найкраще втілення патріотичної тематики у жанрі популярної музики
Грицак Роксолана, (Кам’янобрід, Львівська обл) – за пісню «Птаха–доля»
Запорожець Анастасія (м. Миколаїв) – за професійну мужність і артистизм
Бінч Марія (с. Підгороднє, Тернопільська обл.)– за втілення найкращого аранжування української народної пісні
Шестаков Вадим (м. Севастополь, АР Крим)– за найкраще втілення патріотичної тематики у жанрі популярної музики
Сафаров Іван (м. Дружківка, Донецька обл.)– за продовження традицій Володимира Івасюка
Вербищук Мирослава(м. Мукачево, Закарпатська обл.)– за композиторський дебют
Тищенко Дмитро (м. Дніпропетровськ)– за створення вдалого сценічного образу
Криндич (Соболевська) Ольга (м. Макіївка, Донецька обл.) – за культуру виконання
Костина Віта (м. Біла Церква, Київська обл.) – за творчу перспективу

СУЧАСНА ТАНЦЮВАЛЬНА МУЗИКА
ІІІ премія:
Гурт «Різні» (м. Хмельницький)
Дипломи:
Гурт «Альтер Его» (м. Ужгород)
Гурт «Ді-форс» (м. Тернопіль) і спец. відзнака за виразну начитку
Спецальні відзнаки:
Гурт «Бітрейт» (м.Ходорів, Львівська обл.) за найкраще втілення патріотичної тематики у жанрі сучасної танцювальної музики

РОК-МУЗИКА
ІІ премія
Гурт «Рокаш» (м.Мукачів Закарпат. обл)
Гурт «Чумацький шлях» (м. Хмельницький)
ІІІ премія
Гурт «Джамп ту скай»(«Jump to sky») м.Дружківка Донец. обл.
Гурт «KALIKAband» (м. Київ)
Гурт «Соніз» (м. Чернігів)
Гурт «Ад фонтез» (м. Глухів, Сум.обл.)

Дипломи
Гурт “Ред фокс” (“Red Fox”) (м. Каховка, Херсонська обл.)
Гурт “Час уперед” (м. Цюрупинськ, Херсонська обл.)
Гурт «ДТ-75» (м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровська обл.)
Гурт«Печворк» (м. Черкаси)
Гурт «Палестина» (м. Рівне)
Гурт «Он зе ейдж» («On the Edge») (м. Стрий, Львівська обл.)
Гурт «Трутні» (м. Київ)

Спеціальні відзнаки
Гурт «Бі інкредібл» («Be incredible») (м. Сімферополь, АР Крим) – за найкраще втілення патріотичної тематики у жанрі рок-музики
Гурт “Гра в темну” (м. Миколаїв) – за лірику в жанрі рок-музики
Гурт «Мулен руж» (м. Баранівка, Житомирська обл.) – за вдалий ансамблевий спів
Гурт «Маєш рацію (м. Зміїв, Харківська обл.) – за за сценічність
Гурт «Екліпс»(м. Буча, Київська обл.) – за вдалий сценічний образ
Гурт «ЗА КРАЙ» (м. Біла Церква, Київська обл.) - за пісню «Доярки»
Гурт «Пестициди» (м. Чернівці) – за ансамблевість
Гурт «Бензопілін» (м. Хмельницький) – за пісню «Патріот»
Гурт “Еплсин” (“AppleSin”) (м. Миколаїв) – за своєрідність
Гурт «Мері блюз» (м. Алчевськ, Луганська обл.) – за пісню «Я–псих»
Гурт «Еф ей ті» («Fat») (м. Луцьк) – за оригінальність
Гурт «Фреда лута» (м. Татарбунари, Одеська обл.) – за драйвовість
Солісту гурту «Комільфо» –за хітовість вокалу

ІНША МУЗИКА
І премія
Проект «ІLLARIA» (м. Київ)
ІІ премія
Гурт «СЮР БЕНД» («SЮR BAND») (м. Київ)
ІІІ премія
Гурт «Рома Малеротта» (м. Севастополь, АР Крим)
Оркестр «Бобовата» (м. Івано-Франківськ)
Гурт «Забава Brass» (м. Кам’янець-Подільський)

АКУСТИЧНА МУЗИКА
ІІ премія
Гурт «Крапка» (м. Запоріжжя)
Гурт «Вперше чую» (м. Київ)
ІІІ премія
Гурт «Рейн мен» (м. Чернігів)
Євген Кудлатий (м. Харків)
Гурт «Бард-рок» (Євген Мельников) (м. Житомир)

Дипломи
Гурт «Телері» (м. Київ)
Полюлях Юлія (м.Чернівці)

Спеціальні відзнаки
Дмитро Литвиненко (м. Херсон) – за створення позитивного художнього образу
Гурт «Друже музико» (м. Одеса) – за створення вдалого національного сценічного образу
Гурт «Терен» (м. Радомишль, Житомирська обл.) – за комплексне втілення української тематики
Солістка гурту «Найта» (м. Київ) Юлія Тупікова – за професіаналізм.

Жанр українського автентичного фольклору
за напрямком – сольний спів

І премія
Олексій Заєць (с.Фасове Макарівського р-ну Київської обл.)
Юля Миколайчук (м.Рівне)
ІІ премія
Сергій Гаврилюк (смт.Степань Сарненського р-ну Рівненської обл.)
ІІІ премія
Олександра Лавренюк (м.Хмельницький)
Олена Мельник (с.Дроздовиця Городнянського р-ну, Чернігівської обл..)
Дипломи
Андрієнко Олена (смт Нова Водолага Харківська обл)
Копинець Мирослава (м.Ужгород)
Масленкова Катерина (Крим, м. Севастополь)
Грамоти
Сліпчук Олена (с.Уховецьк, Ковельський р-н, Волинська обл.)
Мочернюк Уляна (с.Мишин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.)
Бадюк Наталя (с.Потіївка,Радомишльський р-н, Житомирська обл.)

за напрямком – гуртовий спів
І премія
Гурт «Сільська музика» (м. Рівне)
Гурт «Серпанок» (м. Суми)
ІІ премія
Гурт „Дивина” (м. Донецьк)
Гурт «Сіверські клейноди» (м. Чернігів)
Тріо «Леля» (м. Рівне, смт.Степань Сарненського р-ну Рівненської обл., с.Балаклея Смілянського р-ну Черкаської обл.)
Гурт «Михайлове чудо» (м. Київ)
Гурт «Ладовиці» (м. Хмельницький)
Гурт «Цімборики» (м. Хуст Закарпатської обл.)
ІІІ премія
Гурт «Джерельце» (м. Житомир)
Гурт „Лілея” (с.Кочережки Павлоградського р-ну Дніпропетровської обл.)
Тріо гурту «Муравський шлях» (м. Харків)

Дипломи
Вокальна група «Вербиченька» (смт Нова Водолага, Харківська обл)
Гурт „Побратими” (Городищенський р-н, Черкаська обл.)
Фольклорний ансамбль «РаДєЯ» (м.Донецька обл.)
Гурт «Мукоша» (Вінницька обл.)
Гурт «Співаночки» (с. Сущани, Олевський р-н, Житомирська обл.)
Гурт «Марвінок» (Львівська обл.)
Квінтет фолклорного гурту "Тайстра" (м.Коломия, Івано-Франківська обл.)
Грамоти
Вокальний дует «Оксамитова зоря» (місто Луцьк, Волинська область)
Дует Романчук Анжела і Лисенко (м. Суми)
Гурт «Ладканка» (м. Дрогобич, Львівська обл.)

за напрямком – українська музика усно-пісенної традиції
І премія
Гурт «Хорея Козацька» (м. Київ)

за напрямком – виконання обрядів
І премія
Гурт «Ключівські узори» (с.Великий Ключів Коломийського р-ну Івано-Франківської обл.)
Гурт «Дай Боже» (м. Київ)
ІІ премія
Гурт «Щедрик» (м. Славута Хмельницької обл.)
Гурт «Терниця» (м. Ківерці)
Гурт «Волиняни» (м. Рівне)
ІІІ премія
Гурт «Витоки» (с.Занітків Кодимського р-ну Одеської обл.)
Гурт «Перлинка» (м.Славута)
Гурт «Калинонька» (с.Білин Ковельського р-ну Волинської обл.)
Гурт «Вербиченька» (смт.Нова Водолага Харківської обл.)
Дипломи
Гурт «Калинове намисто» (с. Южинець, Чернівецька обл.)
Фольклорно-етнографічний ансамбль будинку культури с.Залісці (c.Залісці, Збаразький р-н Тернопільська обл.)
Фольклорний ансамбль «Радониця» (Крим, м. Сімферополь)
Гурт «Первоцвіт» і зразковий ансамбль танцю «Світанок» (с. Златоустівка, Волноваський р-н Донецька обл.)
Гурт «Мальва» (с.Трикрати, Вознесенський р-н, Миколаївська обл.)
Фольклорний гурт «Берегиня» (м. Хмельницький)
Грамота
Гурт «Вителанки» (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

за напрямком – гуртова інструментальна музика
І премія
Гурт «Буття» (м. Київ)
ІІ премія
Гурт «Троїсті музики» Етно-культурного центру Рівненського сміського палацу дітей та молоді (м. Рівне)
Інструментальна капела «Надобридень» (м.Київ)
ІІІ премія
Гурт «Відлуння Карпат» (с.Замагора Верховинського р-ну Івано-Франківської обл.)
Диплом
«Миколин гурт» (м.Бориспіль, Київська обл.)

за напрямком – сольна інструментальна музика
І премія
Явдошняк Іван (м. Чернівці)
ІІІ премія
Петрованчук Микола (м. Івано-Франківськ)

за напрямком - кобзарське виконання
І премія
Ветрук Євген (Херсон)
Тріус Олександр (Суми)
ІІ премія
Авдєєв Юрій (м. Київ)
Ягусевич Юрій (Іванівський р-н Київська обл.)
Трубніков Максим (Одеса)
Дипломи
Селецький Андрій (м. Львів)
Сагіров Денис (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область)

За інформацією Олександра Майшева





QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.






Коментарі

avatar
2 Редактор • 22:52, 23-Лис-2011
Аудіозапис І-ого відділення Гала-концерту переможців ХІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута»
буде транслюватися на радіо «Промінь» 23 листопада 2011 р. з 22:08 до 24:00 год.
Ви зможете почути виступи Лауреатів у жанрі українського автентичного фольклору та акустичної музики
avatar
1 Редактор • 14:16, 22-Лис-2011
Гала-концерт переможців ХІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута» можна буде побачити на Першому Національному телеканалі України 4 грудня 2011 р. о 18:30 год.
avatar

Останні новини

22:28
27-Жов-2021
У яких медичних закладах Чернігівщини МРТ і КТ безоплатні для пацієнтів з онкологією?
Діагностика і лікування онкологічних хвороб входять до Програми медичних гарантій та
22:19
27-Жов-2021
У Брюсселі відкрилася виставка про українських жінок-вчених «Наука – це вона»
26 жовтня у Посольстві України в Королівстві Бельгія відбулося урочисте відкриття укр
22:13
27-Жов-2021
EU4Climate - Уряд схвалив нову стратегію для досягнення Україною кліматичної стійкості до 2030 року
Уряд України схвалив стратегію, що має на меті перетворити Україну на більш екологічн
19:32
27-Жов-2021
У Чернігові відзначатимуть 100-річчя Першого Всеукраїнського Православного Церковного Собору УАПЦ
100 років тому у Києві відбувся Перший Всеукраїнський Православний Церковний Собор Ук
10:00
27-Жов-2021
Стара Європа відкриває очі на Росію: політичні фіаско Кремля 2021
Росія почала стрімко втрачати свої позиції в Європі. Неадекватна зовнішня політика Кр
19:10
26-Жов-2021
До 77-річчя розформування загороджувальних загонів у Червоній армії
29 жовтня 1944 року народний комісар оборони СРСР Йосип Сталін своїм наказом за номер
11:22
26-Жов-2021
Санкції в дії: у США проводять обшуки у будинках російського олігарха Дерипаски
Акції компанії "Русал", яка є одним з основних активів бізнесмена Олега Дерипаски, вп
09:27
24-Жов-2021
Сергій ЖАДАН про Валєра БОНДАРЯ - гуру, Вчитель. Історія про невідомого генія
Валєр БОНДАР – був українським митцем, незалежно від вписаності в офіційні канони, сп
19:05
23-Жов-2021
Юрій АНДРУХОВИЧ про Валєра БОНДАРЯ, видатного художника-графіка, інтелектуала, шляхетну й іронічну людину
Валєр БОНДАР – більше, ніж художник. Його рукою з кінця вісімдесятих – початку дев’ян
23:25
22-Жов-2021
Про нові правила міжрегіональних перевезень
З 21 жовтня набувають чинності нові правила міжрегіональних перевезень. Міністерство
Усі новини