Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Переслідування. Служба безпеки вже проводить профілактичні бесіди з активістками жіночого руху "FEMEN"

Переслідування. Служба безпеки вже проводить профілактичні бесіди з активістками жіночого руху "FEMEN"


Коментарі: 0 ПОДІЇ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Працівники Служби безпеки України проводять бесіди з активістками руху "FEMEN".
Про це повідомила лідер жіночого руху Анна Гуцол.
За її словами, двох активісток викликали до деканату в університеті, де вони навчаються. Там з ними розмовляв чоловік, який назвався співробітником СБУ.
"Вони цікавилися організацією - хто головний, звідки гроші", - розповіла Гуцол.
За її словами, одну з дівчат намагалися залякати: "Ось ти не хочеш нічого казати, дивись, тебе ще можуть з університету вигнати".
Гуцол також повідомила, що ще шістьох активісток, які навчаються в одній групі, викликали в деканат разом, але до них ніхто не прийшов.
"Я не думаю, що "FEMEN" становить загрозу національній безпеці. Я думаю, що це стандартні профілактичні бесіди, які проводять з громадськими організаціями останнім часом", - зазначила лідер руху.
"Ми можемо себе убезпечити лише оприлюдненням таких фактів, щоб не було до нас якихось претензій, погроз", - наголосила Гуцол.

Раніше у Черкасах представники СБУ та МВС провели зустріч із організатором акції "Вихід з демократії: Пароль 2450" у цьому місті Таїсією Плахутою.
За її словами, співробітник СБУ розпитував про організацію, питав про подальші плани, керівництво організації.
Міська влада Одеси оголосила поза законом акцію протесту "Вихід з демократії. Пароль: 2450".
Тоді представник СБУ також провів бесіду з главою Миколаївського обласного осередку організації "Демократичний Альянс", яка організовувала акцію, Юлією Гречко.
Він розпитував про діяльність громадської організації та безпосередньо про акцію. Також представник СБУ з'ясовував можливість подальшої співпраці.
15 червня глава СБУ Валерій Хорошковський під час зустрічі з активістами руху "Стоп цензурі!", пообіцяв стримати своїх підлеглих у проведенні профілактичних бесід з представниками громадських організацій, або керівниками учбових закладів.

Нагадаємо, 2450 - номер Закону "Про порядок організації і проведення мирних заходів", який передбачає, що організатори мирних зборів зобов'язані завчасно подати до органів виконавчої влади повідомлення про проведення заходу, в якому вказується час, місце, мета і форма проведення.

Джерело: ТСН







Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

21:36
18-Чер-2025
Європейські країни охоче приймають на навчання українських студентів

В останні роки українські студенти все активніше обирають здобуття вищої освіти за

20:17
16-Чер-2025
Українські військові опанували найсучасніші технології ведення війни
Українські військові опанували найсучасніші технології ведення війни, які багато армі
20:00
16-Чер-2025
Чи правомірним є ізраїльський удар по Ірану
Можна довго ламати списи з того приводу, наскільки правомірним є ізраїльський удар по
16:14
16-Чер-2025
Війна Ізраїлю з Іраном стала "рятувальним кругом" для бюджету Росії
Війна Ізраїлю з Іраном стала "рятувальним кругом" для бюджету Росії, що переживає різ
15:36
15-Чер-2025
Калінінград: місто на кістках культури. Як радянська влада стерла з лиця землі Кенігсберг

Сьогоднішній Калінінград — це не просто шматок території, відірваний від осн

11:38
15-Чер-2025
Квірінус Кульман (Quirinus Kuhlmann). Поет, якого вислухав султан, але спалили московити

Він мріяв об’єднати релігії. Його вважали диваком. Але лише одна імперія

Усі новини

Сollaborator