реклама партнерів:
Головна » 2010 » Жовтень » 20 » Представники чернігівського політикуму зустрілися у "Чистій політиці"

Представники чернігівського політикуму зустрілися у "Чистій політиці"


2010 » Жовтень » 20
Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
У експертному клубі "Чиста політика" відбувся круглий стіл на тему "Зустріч політичних сил Чернігова".
До участі були запрошені представники чернігівських політичних сил, що йдуть на вибори. Кандидати озвучили основні пункти передвиборчих програм своїх партій та поспілкувалися з журналістами.

Сергій Кнуренко, представник Християнсько-демократичної партії України:
"Хотів би одразу зазначити, що всім нам необхідно, як перед виборами так і після них, знайти спільну точку у залученні наших зусиль. Щоб ми не тільки показували один одному які ми сильні та гарні, а все-таки подумали, як облаштувати життя у Чернігові так, щоб наші діти не їхали навчатися та жити до інших міст.
На жаль, представники сектору економіки не беруть участі у нашій сьогоднішній розмові. А це наразі було б доречно. Адже рішень потрібно знаходити у дискусіях разом з представниками чернігівського бізнесу.
Безумовно, всіх нас турбує добробут чернігівців. І на мою думку, потенціал обласного центру дозволяє йому бути досить небідним містом. А для цього треба керуватися конструктивною стратегією розвитку. На мою думку, у існуючій Стратегії розвитку Чернігова не визначені пріоритети і вона потребує змін. Я пропоную свій варіант необхідних пріоритетів:
- розвиток туризму, як галузі економіки;
- створення ткацького кластеру на базі існуючого потенціалу;
- створення міжнародного студентського містечка для навчання до 10 тисяч студентів, з яких половина - іноземці;
- перетворення старих підприємств на промислові та технопарки;
- розвиток спорту, як галузі сучасної економіки;
- використання близького сусідства Росії та Білорусі для розвитку міжнародної торгівлі;
- створення рівних умов для ведення бізнесу".

Олег Шеремет, представник Партії регіонів:
"Чернігівська міська організація Партія регіонів налаштована на конструктивну роботу зі всіма політичними партіями. Основна наша мета: допомогти Президенту та Уряду впровадити управлінську модель, яка надасть можливість виконавчій та законодавчій владі працювати на добробут громадян. Тому ми зацікавлені у проведенні чесних і відкритих виборів. І я переконаний, що майбутня коаліція у міській раді буде збудована на основі Партії регіонів. Адже міська влада не може бути в опозиції до влади державної. Вже зараз в Чернігові втілюється в життя багато потрібних місту проектів та програм. Однак потужностей міського бюджету недостатньо, щоб профінансувати всі в повному обсязі.
Закликаємо всіх лідерів політичних партій згуртуватися, адже ми готові до співпраці. Достатньо дотримуватися дуже простого і єдиного правила: якщо дії партії йдуть на користь міській громаді - ми працюємо разом, якщо ні - вибачте, йдіть в опозицію. Всі інші варіанти, на моє глибоке переконання, не дадуть можливості місту зробити рішучі кроки вперед. Партія регіонів підтримує діючого мера Чернігова Олександра Соколова. Ми маємо спільне бачення стратегічних напрямів розвитку Чернігова. І разом ми докладемо всіх зусиль, щоб вони були стовідсотково реалізовані".

Віта Бахмацька, представник Народної партії:
"Програма Народної партії має назву "Чернігів - місто комфорту". Вона співпадає з програмою Олександра Кириченка, який балотується на посаду чернігівського міського голови. Коли ми розробляли програму, то дійшли спільного висновку, що Чернігів має бути комфортним для роботи, навчання, відпочинку та життя. Саме ці чотири напрямки являються основними пунктами нашої програми. Тобто добробут та упевненість у завтрашньому дні - це те, над чим ми будемо працювати, якщо ввійдемо до складу міської ради.
Для виконання цієї програми найголовнішим є наповнення міського бюджету та контроль над економним і ефективним використанням коштів. Зараз керівництво держави оголосило війну зарплатам у конвертах. І це правильний підхід. Адже левова частка надходжень до бюджету - це податки з доходів фізичних осіб. Щодо контролю над використанням коштів. У першу чергу, - це прозорий механізм підбору підрядчиків для виконання послуг та закупівлі матеріалів. Також необхідно використовувати енергозберігаючі технології та вирішувати проблеми з утилізацією побутових відходів".

В'ячеслав Лебідь, представник партії "Батьківщина":
"Та місія, яка покладена життям на нашу партію є дуже великою і дуже важкою. Ми беремо на себе відповідальність за розвиток та добробут Чернігова. Дії нашої команди чіткі, зрозумілі, виважені. Перше і найголовніше - це відновлення зв'язку громади та влади. Наступний крок - це ефективне використання майна громади: інвентаризація комунального майна, наведення порядку з земельними питаннями. Необхідно створити нові прибуткові підприємства, які стануть основою по наповненню міського бюджету. Також важливим є створення прозорих умов для залучення іноземних інвестицій. Вкрай необхідне для Чернігова створення нових робочих місць, впровадження чіткої програми по соціальному захисту людей, відновлення житлово-комунальної сфери.

Володимир Приходько, представник партії "Єдиний центр":
"Всі партії створені для того, щоб брати участь у виборах і підтримувати свою громаду. Добре, що 90 % програмних засад всіх партій Чернігова направлені на підвищення добробуту громади та загального розвитку міста.
Наша партія зовсім молода, але це партія прагматиків. Ми ратуємо за те, щоб землі навколо Чернігова були роздані всім бажаючим чернігівцям, які стоять у черзі на житло. Адже ця земля по праву належить громаді. Ми настоюємо на необхідності звітування головами сільських, селищних та міських рад перед громадою про використання бюджетних коштів. Ми виступаємо за політику дій, а не за політику декларацій. Я упевнений, що екологічні питання потребують розумного підходу до правильного використання природних ресурсів. Раціональне використання земельного фонду підвищить надходження до бюджету. На моє переконання, існує необхідність у скороченні апарату держслужбовців всіх рівнів. А розвиток туристичної галузі та машинобудування дозволить наповнити міський бюджет".

Олег Обушний, представник партії "Фронт змін":
"До наших партійних списків ввійшли кандидати, які працюють в різних галузях народного господарства та представляють різні верстви населення. Для себе і своєї команди я ставлю найголовніше завдання: наші люди не повинні марнувати своє життя у пошуках роботи, а могли працевлаштуватися у рідному місті. Я зупинюсь на найголовніших проблемах. Одна з них - забезпечення достойного медичного обслуговування чернігівських дітей. Надзвичайно важливе питання - екологія. У мене є проект по будівництву онкоцентру у Чернігові за фінансування американських партнерів. Ми втілимо в життя програму "Питна вода", у кожному мікрорайоні буде збудовано артезіанську свердловину. Проблем у місті багато і "Фронт змін" йде на вибори, щоб навести у місті порядок".

Сергій Соломаха, представник "Української народної партії":
"Я представляю партію, яка більше 20 років тому у міській раді почала позитивні зміни, але зараз вони йдуть чомусь не в тому напрямку.
Ми упевнені, що реформи треба починати з області. В обласній раді ми плануємо створити лобістську групу по захисту Чернігова. До неї ввійдуть люди, що позитивно налаштовані до чернігівського бізнесу, який повинен розвиватися. Досить вже залучати іноземні інвестиції".

Геннадій Обушний, представник партії "Прагматичний вибір":
"Ми невелика організація і беремо участь у виборах вперше. Наша назва не випадкова, адже ми ніколи не будемо ворушити старе та вишукувати винуватих. Основний принцип, якого ми дотримуємося - враховувати інтереси громади та стан міста у сьогоденні. Ми вважаємо, що головне у місті - це наші діти. І один з пунктів партійної програми - це автономне електричне опалення у всіх без виключення дитячих садочках, школах, лікарнях. Будівництво недорогого молодіжного житла. Створення у мерії спеціального юридичного відділу, який займатиметься справами населення і дрібного бізнесу".

Михайло Петрущенков, представник Комуністичної партії України:
"Готуючи свою передвиборчу програму ми виходили з реалій сьогодення нашого міста. Економічна криза боляче вдарило по всіх сферах діяльності Чернігова. У програму КПУ закладені принципи демократії та народовладдя. Ми впровадимо народний контроль над діяльністю чиновників, встановимо жорстку зарплатню меру, його заступникам та начальникам управлінь. Я упевнений, що кожен чиновник повинен нести відповідальність за свою роботу. Відновимо соціальні виплати з міського бюджету. Забезпечимо депутатський контроль над тарифною політикою".

Каріна Артюх, представник Соціалістичної партії України:
"СПУ - це ідеологічна партія. Саме тому у нашій програмі ми робимо акцент на ідеологію соціальної справедливості, виступаємо за права незаможних верств населення, розроблення законів про працю. Основні розділи нашої програми:
- права та влада міської громади;
- працююча людина не має бути бідною;
- підвищення заробітної плати, а не тарифів;
- підвищення пенсій, а не пенсійного віку;
- торгувати хлібом, а не землею;
- якісна освіта і медицина;
- не командувати культурою, а підтримувати її".

Джерело: Експертний клуб "Чиста політика"

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

21:50
27-Січ-2021
Пам’ять жертв Голокосту вшанували в Чернігові
27 січня традиційно в урочищі Березовий Рів у Чернігові, біля пам’ятника жертвам Голо
13:49
27-Січ-2021
Слуги народу пропонують дозволити українцям мати подвійне громадянство
Народні депутати України пропонують внести зміни до українського законодавства, які д
21:55
26-Січ-2021
Донбас: російські окупанти поранили українського військового, його стан важкий
26 січня близько 19.00 внаслідок обстрілу бойовиками отримав поранення один військов
18:57
25-Січ-2021
Україна у Парламентській асамблеї Ради Європи оскаржила повноваження російської делегації
Постійна делегація України у Парламентській асамблеї Ради Європи оскаржила повноважен
11:46
24-Січ-2021
Кремль віддає контроль над підприємствами окупованого Донбасу Медведчуку
За даними Східної правозахисної групи, на окупованому Росією Донбасі на даний момент
00:30
24-Січ-2021
23 січня – 130 років із дня народження Павла Тичини. Маловідомі факти про поета
1891, 23 січня в селі Піски на Чернігівщині в родині сільського псаломщика та вчителя
19:58
23-Січ-2021
Виставку «Українська революція 1917-1921: регіональний вимір» у Чернігові презентували на день Соборності
22 січня, в день, коли Чернігівщина разом з усією країною святкувала дві визначальні
22:15
22-Січ-2021
У Чернігові в день Соборності вшанували пам’ять борців за волю і захисників України минулого й сучасності
22 січня у Чернігові влада і громадськість відзначили День Соборності України. Саме в
11:05
21-Січ-2021
Протидія корупції на митниці як складова державної безпеки та запорука прозорості наповнення бюджету
Якщо ви думаєте, що країна котиться у прірву, всі крадуть і обманюють, процвітає кору
18:07
19-Січ-2021
Санкції США: німецька компанія вийшла з проєкту російського газопроводу
Концерн Bilfinger SE вийшов з будівництва "Північного потоку-2", ставши першою німець
Усі новини