реклама партнерів:
Головна » 2009 » Листопад » 22 » Президентські вибори. Виборці розчаровані у нинішній владі…

Президентські вибори. Виборці розчаровані у нинішній владі…


2009 » Листопад » 22
Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
15 листопада 2009 р. на веб-сайті «Європейська Україна» розпочалося опитування: «Підтримайте свого кандидата у Президенти України».
Про його результати ще говорити зарано, адже станом на 22 листопада в опитуванні взяли участь лише близько 500 інтернет-користувачів. Проте, можна зробити попередні висновки.
Вражає великий відсоток розчарованих у нинішній владі. Понад 15 процентів інтернет-користувачів, які взяли участь в опитуванні на сайті «Європейська Україна», збираються голосувати проти всіх кандидатів у Президенти України. До речі, за претендента на найвищу посаду в країні Василя Противсіх майже немає бажаючих голосувати. Хоча, Противсіх (до 2 листопада – Гуменюк) висловлював сподівання, що його підтримають «всі ті українці, які розчаровані у нинішній владі, і хто уже визначився проголосувати проти всіх». Зрозуміло, що пан Василь «технічний» кандидат. Сумнівно, що він заплатив грошову заставу у розмірі 2,5 мільйона гривень для участі у виборах із власних заощаджень. Хоча, Василь Противсіх і очолює Івано-Франківську Торгово-промислову палату. Втім, хто його «підштовхнув» взяти участь у виборчому марафоні згодом стане відомо.
Нагадаємо, лише одну деталь. Народний депутат від БЮТ Валерій Писаренко пропонував виключити з виборчого бюлетеня графи, які дозволяють виборцеві не підтримувати жодного кандидата на пост Президента України. Про це йшлося у проекті Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виборів Президента України», зареєстрованому у Верховній Раді. Народний обранець вважає, що відмітка, поставлена виборцем у графі «Не підтримую жодного кандидата», має такі ж наслідки для визначення результатів голосування, як неявка виборця на дільницю.
«Європейська практика свідчить, що відсутність такої графи у виборчому бюлетені сприяє заохоченню виборця до активного голосування та віддавання голосу за певного кандидата», – додавав депутат Писаренко.
Але, згадана ініціатива зазнала критики зі сторони депутатів інших фракцій парламенту. І Валерій Писаренко відкликав пропозицію прибрати графу «проти всіх», повідомила прес-служба БЮТ наприкінці жовтня.
Натомість з’явився Василь Противсіх, претендент заявляє: «За мною не стоять ані Майдани, ані штаби, ані партії, ані гроші». Поживемо – побачимо.
До речі, і на нинішніх виборах існує ймовірність фальсифікацій – підрахуїв у суспільстві вистачає. Минулого тижня відділ зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради повідомив, що у місті з’явилися «псевдореєстратори». Вони представляючись працівниками відділу Державного реєстру виборців ходять по квартирах та просять господарів уточнити особисті дані, в тому числі, паспортні, начебто для звірення зі списком виборців. Представники чернігівської влади заявляють: «Наразі ми не можемо сказати, хто і для чого це робить». Але, зрозуміло, що «псевдореєстратори» готуються до фальсифікацій на президентських виборах.
Повертаючись до опитування на веб-сайті «Європейська Україна» відзначимо, що тут немає потенційних лідерів. І писати ще зарано про те, хто очолює інтернет-голосування.
Закликаємо, інтернет-відвідувачів сайту «Європейська Україна» підтримати свого кандидата у Президента України. Зателефонуйте або розкажіть друзям та колегам, що вони також можуть взяти участь в опитуванні на головній сторінці веб-сайту «Європейська Україна».
Наголошуємо, що проголосувати за майбутнього президента України на нашому сайті Ви можете лише один раз. Ніяких «накруток» та фальсифікацій не буде.

Сергій Черняков, «Європейська Україна».

До теми: Президентські вибори. Підтримайте свого кандидата у Президенти України

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

21:52
02-Груд-2021
Росія намагається реанімувати сценарій 2014 року?
Цими днями ряд українських та зарубіжних високопосадовців акцентували увагу громадськ
15:04
02-Груд-2021
Народний Рух вимагає відміни антиселянського закону!
Заява проводу Чернігівської обласної організації Народного Руху України від 2 грудня
22:50
01-Груд-2021
У чому небезпека куріння кальяну?
Останнім часом куріння кальяну набуло особливого поширення. Цей спосіб відпочинку акт
21:54
29-Лис-2021
Що відомо про штам коронавірусної хвороби «Омікрон»
Штам коронавірусної хвороби «Омікрон» Всесвітня організація охорони здоров’я назвала
19:22
29-Лис-2021
На Чернігівщині вшанували пам’ять жертв Голодомору на місці поховання однієї родини
27 листопада в Ічнянській об’єднаній міській громаді Прилуцького району Чернігівської
12:42
29-Лис-2021
Удар по серцю: вплив COVID-19 на серцево-судинну систему
Коронавірусна хвороба COVID-19 впливає на організм людини з різних сторін. І хоча у п
21:55
26-Лис-2021
Тромбоз як ускладнення COVID-19

Серед ускладнень коронавірусної хвороби COVID-19 дослідження все частіше називають

21:33
26-Лис-2021
Чверть коштів українці витрачають на препарати, які не мають достатніх доказів безпеки та ефективності

Про це свідчить аналіз ринку споживання лікарських засобів за 2018, 2019 та 2020 р

21:17
26-Лис-2021
Тестування на COVID-19: різновиди

Вчасне виявлення випадків захворювання на COVID-19 – важлива складова бороть

20:58
26-Лис-2021
Можливості гри на гроші без вкладень

Бажання користувачів поєднати комфортний мережевий відпочинок з отриманням профіту

Усі новини