22:02 22-Лис-2024 Північнокорейські військові готуються до штурмів у Маріуполі та Харківській області Технічні радники Північної Кореї прибули в південне окуповане Росією портове місто Ма | 19:10 22-Лис-2024 У США обговорюється питання повернення Україні ядерної зброї Офіційні особи США та Європи обговорюють стримування як можливу гарантію безпеки для |
22:00 21-Лис-2024 Перейменування вулиць на Харківщині: проміняють Олександра Олеся на Затишну Малоданилівська громада вирішила перейменувати три топоніми, що були раніше затвердже | 19:50 21-Лис-2024 До Дня Гідності та Свободи День Гідності та Свободи відзначають щорічно 21 листопада згідно з Указом Президента |
18:46 21-Лис-2024 18 загиблих, 33 поранених: результати удару по командному пункту ЗС Росії в Курській області Серед поранених троє військовослужбовців КНДР. Більшість постраждалих – офіцери Півде | 18:09 21-Лис-2024 Російсько-українська війна є конфліктом з глобальними наслідками Те що російсько-українська війна є конфліктом з глобальними наслідками було ясно з 20 |
30 листопада 2021 року на засіданні ВРУ ухвалили в цілому проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень" (№ 5600). Його ініціаторами виступили прем’єр-міністр Денис Шмигаль та голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.
... Читати далі»
16-Груд-2021
Черняков
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може б ... Читати далі»
16-Груд-2021
Редактор
Кабінет Міністрів України виділив кошти для закупівлі 84 рентген-апаратів закладам охорони здоров’я, 24 з них отримають лікарні Чернігівщини.
Йдеться про регіональні медичні заклади, які залучені до заходів із запобігання поширенню коронавірусної хвороби. Відповідне рішення ухвалили під час засідання Уряду 15 грудня. Про це повідомляє ... Читати далі»
16-Груд-2021
Редактор
Не перший рік весь світ живе в умовах нової реальності, коли пандемія COVID-19 вплинула на всі сфери суспільного життя. Вона також впливає і на тих, хто не хворів на COVID-19. Втома від карантину, втрата рідних та друзів, зміна формату роботи, поширення фейків та негативно забарвленої інформації чинять вплив на психічний стан людей. Реакція на пандемію COVID-19 з боку псих ... Читати далі»
08-Груд-2021
Редактор
Україна розширює можливості для лікування людей з туберкульозом, який має широку лікарську стійкість. Це стало можливим завдяки реєстрації Міністерством охорони здоров'я України інноваційного лікарського засобу – Претоманід. Медпрепарат подарує надію тим пацієнтам, які мали низькі шанси на одужання саме через недієвість вже існуючих препаратів проти важких форм туберкульозу.
Застосува ... Читати далі»
08-Груд-2021
Редактор
Останнім часом куріння кальяну набуло особливого поширення. Цей спосіб відпочинку активно пропонується у багатьох кафе та ресторанах і є легкодоступним. Ароматний кальян активно рекламується як безпечний спосіб розслабитись та приємно провести час. Але уявлення про те, що він не приносить шкоди здоров’ю – хибне.
Кальян – це пристрій для куріння, за допомогою якого дим пропуска ... Читати далі»
01-Груд-2021
Редактор
Штам коронавірусної хвороби «Омікрон» Всесвітня організація охорони здоров’я назвала таким, що викликає занепокоєння. Таку ж саму класифікацію було надано і Європейським центром по контролю за хворобами.
Випадки зараження цим штамом вже виявили у Південно-Африканській Республіці, Ботсвані, Есватіні, Лесото, Мозамбіку, Намібії та Зімбабве. Станом на 26 листопада нові випадки також були виявл ... Читати далі»
29-Лис-2021
Редактор
Коронавірусна хвороба COVID-19 впливає на організм людини з різних сторін. І хоча у першу чергу йдеться про вплив на дихальні шляхи, серцево-судинна система також перебуває під прицілом COVID-19.
Вже відомо, що пацієнти, які до інфікування COVID-19, мали проблеми із серцево-судинною системою, є більш вразливими до тяжкого перебігу коронавірусної хвороби чи смерті. Водночас, часто проб ... Читати далі»
29-Лис-2021
Редактор
Серед ускладнень коронавірусної хвороби COVID-19 дослідження все частіше називають тромбоз. Ознаки, симптоми та фактори ризику Для початку варто розібратись, про що йдеться. Тромбоз – це стан, за якого у людини утворюються згустки крові в судинах, тобто тромби. Залежно від місця їх утворення, тромбоз може бути – венозний чи артеріальний. < ... Читати далі»
26-Лис-2021
Редактор
Про це свідчить аналіз ринку споживання лікарських засобів за 2018, 2019 та 2020 роки. Автори дослідження проаналізували всю публічну інформацію від Міністерства охорони здоров’я України, Державного експертного центру МОЗ України «Державний реєстр лікарських засобів України», European Medicines Agency, Food and Drug Administration, а також отримали доступ до бази даних ТОВ &la ... Читати далі»
26-Лис-2021
Редактор
Вчасне виявлення випадків захворювання на COVID-19 – важлива складова боротьби із коронавірусною хворобою. ... Читати далі»
26-Лис-2021
Редактор
Одіозний нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива стверджує, що слідом за вилученням нагородної зброї його також позбавили звання кандидата наук.
У коментарі виданню "Страна" Кива заявив, що відповідне рішення прийняла комісія Міністерства освіти. За його словами, комісія не виявила новизни в його "дослідженні". "Влада не тільки позбавила мене нагородного пістолета, а й сьогодні під ча ... Читати далі»
16-Лис-2021
Черняков
Коронавірус впливає на всі наші органи та системи — все більше людей, на жаль, підтверджують це власним здоров’ям. При цьому медіапростір підкидає все нові й нові приводи для занепокоєння. Не залишилась за бортом і тема впливу COVID-19 на фертильність — здатність статевозрілої людини давати нащадків, простими словами — зачати, виносити та народити дитину. Інформація, що коронавірус може призводити
...
Читати далі»
14-Лис-2021
Редактор
Одразу зауважимо, що скарги будь-якого характеру слід починати розв’язувати безпосередньо у медичному закладі, звернувшись до керівника лікарні.
Якщо таке звернення не допомогло – можна звернутися до регіональних департаментів охорони здоров’я при ОДА. Також в регіонах прац ... Читати далі»
14-Лис-2021
Редактор
12 листопада світ відзначає Всесвітній день боротьби з пневмонією, привертаючи увагу до цього небезпечного захворювання. До появи антибіотиків запалення легень становило серйозну загрозу життю пацієнтів. Наразі ситуація кардинально інша, проте для подолання хвороби важливі вчасно поставлений діагноз і правильно призначене лікування. Адже чим раніше хворий починає боротьбу з недугою, тим ... Читати далі»
14-Лис-2021
Редактор
Речі треба називати своїми іменами: на польсько-білоруському кордоні здійснюється акт гібридної агресії РФ проти республіки Польща.
У такий спосіб Москва «мститься» полякам за розміщення військових баз НАТО. Акт агресії нагадує так званий кримський сценарій. У Криму захоплення української землі здійснювалося під прикриттям місцевих зрадників та ідіотів, на кордоні з Польщею – цю роль ... Читати далі»
08-Лис-2021
Черняков
З 1 листопада у регіонах, де встановили червони рівень епіднебезпеки, спеціальні робочі групи розпочали перевірку дотримання протиепідемічних норм та заходів щодо стримування коронавірусної хвороби. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.
“Хибно думати, що боротьба із пандемією COVID-19 – це лише відповідальність медиків. Я хочу наголосити, що без співпраці громадян, б ... Читати далі»
06-Лис-2021
Редактор
У яких випадках людина має право викликати “швидку”? Як швидко бригада має приїхати? Які випадки належать до категорії “екстрених”? Відповіді на ці питання – у Правилах виклику бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, затверджених відповідним Наказом МОЗ та Нормативах п ... Читати далі»
06-Лис-2021
Редактор
Діагностика і лікування онкологічних хвороб входять до Програми медичних гарантій та є безоплатними для пацієнтів. Такі вартісні методи діагностики, як МРТ і КТ, — у пакеті хіміотерапевтичного лікування.
За хіміотерапевтичне лікування дітей та дорослих у стаціонарних та амбулаторних умовах у медзакладах, які підписали відповідні пакети з НСЗУ, пацієнти платити не повинні. За лікування ... Читати далі»
27-Жов-2021
Редактор
29 жовтня 1944 року народний комісар оборони СРСР Йосип Сталін своїм наказом за номером 0349 дав команду: «Окремі загороджувальні загони до 15 листопада 1944 року розформувати. Особовий склад розформованих загонів використати для поповнення стрілецьких дивізій». Цю подію варто згадати якраз напередодні щорічного відзначення дня вигнання нацистських окупантів з України.
ЩО ТАКЕ ЗАГОРОД ... Читати далі»
26-Жов-2021
Черняков
|