реклама партнерів:
Головна » 2010 » Квітень » 22 » Тернопільська обласна рада вимагає розпочати процедуру імпічменту Президенту України

Тернопільська обласна рада вимагає розпочати процедуру імпічменту Президенту України


2010 » Квітень » 22
Коментарі: 1 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Тернопільська обласна рада за ініціативи трьох фракцій – «Наша Україна», УНП, «Свобода» – на своєму засіданні ухвалила заяву, в якій засудила дії Президента України Віктора Януковича і звернулася до депутатів Верховної Ради з вимогою розпочати процедуру імпічменту глави держави.
Повідомляє "Західна інформаційна компанія"
Як зазначив голова Тернопільської обласної організації «Нашої України» Петро Мандзій, за таке рішення проголосували 65 народних обранців.
Не підтримали заяву депутати від фракції Блоку Литвина та ПР.

Звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Верховної Ради України, Генеральної прокуратури України, Служби Безпеки України з приводу підписаних Президентами України і Росії угод про нові терміни базування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.
Підписанням зрадницьких угод із Медведєвим Янукович розміняв посаду Президента незалежної України на місце керівника окупаційної адміністрації, що присягнув на вірність Москві.
Продовження на 25 років терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території нашої держави – це планомірна здача національного суверенітету України на догоду кремлівським апетитам.
Війни, які Москва вела з Україною від початку нашої незалежності, – політичні, економічні, енергетичні, інформаційні, фінансові, дипломатичні, історичні – закінчилися ганебною капітуляцією, яку 21 квітня 2010 року підписав Янукович.
З точки зору національних інтересів, продовження перебування Чорноморського флоту РФ на території України є неприпустимим. Чорноморський флот РФ був і залишається фактором військового, а, головне, політичного тиску на Україну. Під час свого перебування на території України ЧФ РФ регулярно порушував українське законодавство, ігнорував рішення українських судів, самовільно переміщував по Криму зброю, у тому числі ракети, глумився над національною символікою, був осердям п’ятої колони Москви в Україні.
Політика загравання з Москвою завжди приводила Україну до фатальних наслідків. Це прекрасно розуміє Янукович: вчора він віддав високозбагачений уран, сьогодні – національний суверенітет. Важко навіть уявити, в яке московське ярмо він заведе українців завтра на догоду своїм кремлівським господарям.
Президентське оточення вихвалятиме, що підписані Януковичем зрадницькі угоди принесуть нашій державі стабільність, економічні вигоди і мир з Росією, але, насправді, Україна отримає хаос, грабунок і конфронтації в суспільстві. Бо Росія не зупиниться, поки остаточно не поверне Україну в своє ярмо. Аргументація про зниження ціни на газ не витримує жодної критики. Неприпустимо розмінювати військово-політичну безпеку держави на цінові знижки на будь-які товари. Про таких гендлярів Тарас Шевченко сказав: «За шмат гнилої ковбаси у вас хоч матір попроси, то оддасте».
Два місяці перебування при владі спричинили у представників донецького кримінально-олігархічного клану «галавакруженіє ат успєхав». Вони вирішили, що їм усе дозволено: тотальна узурпація влади – законодавчої, виконавчої, судової, нехтування Конституцією і законом, освячення коаліції «тушок» та скасування місцевих виборів, наступ на національні та громадянські права, здача національних інтересів, розгортання повномасштабних репресій і українофобія як державна політика.
Настав час істини. Самодурство і свавілля нової влади дійшло до такої межі, коли оптом здаються національні інтереси України, коли продають у московське ярмо наших дітей і внуків. Адміністрація Януковича є, по суті, ліквідаційною комісією з припинення діяльності Української держави. Держави, за яку боролись багато поколінь українців, за яку віддали життя мільйони кращих синів і дочок нашої Нації.
У цих умовах, коли сумнівів щодо злочинних намірів Президента вже немає, постає питання, ким є так звані демократичні сили? Немає часу для оправдань, вилянь хвостом, чи побудови хитромудрих аргументацій. Завтра, в буквальному смислі цього слова, вирішуватиметься доля Української держави. Уже пролунали заяви про синхронну ратифікацію Державною думою РФ і Верховною Радою України угоди щодо Чорноморського флоту РФ.
Народні депутати, які пройшли за списками НУНСу і БЮТу, а, можливо, й Блоку Литвина, зобов’язані в будь-який спосіб не допустити ратифікації угоди про продовження перебування ЧФ РФ на території України. Бо йдеться не про чиюсь вигоду, йдеться про те, бути чи не бути Україні. І жодні відмовки не проходять. Відповідальність за зраду національного суверенітету України розділить кожен народний депутат, який проголосує за ратифікацію зрадницьких угод, підписаних Януковичем. Бо, якщо так звана парламентська опозиція не здатна зупинити узурпацію державної влади, яку здійснює донецький кримінально-олігархічний клан, тоді немає сенсу в існуванні такої опозиції. Немає сенсу існування такого парламенту. Народні депутати, які проти ратифікації зрадницьких угод, повинні скласти мандати і змусити кремлівських намісників до нових виборів.
Маски зірвано. Президент Янукович переступив межу. В українців немає жодних ілюзій щодо узурпаторів. Нова влада взяла курс на скасування суверенітету та провокування громадянського протистояння з метою встановити маріонеткову кримінальну диктатуру під крилом у Кремля.
У ситуації, коли владна кліка свавільна, парламентська опозиція угодовська, а суди куплені, в Україні залишається одна легітимна влада – Український народ. Залишаємо за собою право підіймати народ проти узурпаторів на захист національного суверенітету.
Ми не можемо віддати на поталу національні інтереси, ми мусимо стати на захист Конституційного ладу та суверенітету України.

Враховуючи викладене, вимагаємо:
1. Від Верховної Ради України:
- не допустити ратифікації угоди щодо перебування Чорноморського флоту РФ на території України;
- розпочати процедуру імпічменту Президенту України Януковичу Віктору Федоровичу за порушення статті 17 Конституції України.

2. Від Генеральної прокуратури та Служби безпеки України:
– порушити кримінальну справу проти Президента України Януковича В. Ф. за посягання на державний суверенітет та територіальну цілісність України.

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar
1 sos • 23:23, 22-Квіт-2010
Чернігівщина підтримує hands
avatar

Останні новини

09:27
24-Жов-2021
Сергій ЖАДАН про Валєра БОНДАРЯ - гуру, Вчитель. Історія про невідомого генія
Валєр БОНДАР – був українським митцем, незалежно від вписаності в офіційні канони, сп
19:05
23-Жов-2021
Юрій АНДРУХОВИЧ про Валєра БОНДАРЯ, видатного художника-графіка, інтелектуала, шляхетну й іронічну людину
Валєр БОНДАР – більше, ніж художник. Його рукою з кінця вісімдесятих – початку дев’ян
23:25
22-Жов-2021
Про нові правила міжрегіональних перевезень
З 21 жовтня набувають чинності нові правила міжрегіональних перевезень. Міністерство
15:00
21-Жов-2021
Декларування, корупція та «схеми»: як працювали та як працюватимуть контролюючі фінансові відомства в Україні
В інтерв'ю LB.ua керівник Державної податкової служби (ДПС) України Євген Олейніко
09:55
20-Жов-2021
Відверта провокація та цинічна тактика: Росія заблокувала роботу ОБСЄ перед можливою зустріччю в Нормандському форматі
13 жовтня в українській делегації Тристоронньої контактної групи повідомили про затри
09:02
20-Жов-2021
Чи необхідні антибіотики при лікуванні COVID-19?
Лише за добу 11 жовтня в Україні зафіксовано 11,9 тис. нових підтверджених випадків к
08:52
20-Жов-2021
Е-лікарняний. Що змінилось при оформленні лікарняного, чому більше не потрібно збирати підписи та штампи
Що змінилось при оформленні лікарняного, чому більше не потрібно збирати підписи та ш
08:43
20-Жов-2021
В Україні офіційно підтвердили випадок поліомієліту в маленької дитини
В Україні зафіксували та підтвердили випадок паралічу, який був зафіксований у 1,5 рі
08:32
20-Жов-2021
Гетьманська столиця відкриває молоді таланти
Гетьманська столиця Батурин – місце сили доби Гетьманщини, резиденція гетьманів Дем’я
20:44
19-Жов-2021
Чи необхідно робити комп’ютерну томографію при підозрі на Covid-19?
З таким питанням часто звертаються ті, хто занедужав, мають підозру на коронавірусну
Усі новини