реклама партнерів:
Головна » У Києві закрили єдину приватну лабораторію, де діагностували "свинячий" грип

У Києві закрили єдину приватну лабораторію, де діагностували "свинячий" грип


Коментарі: 6 Медицина

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
13 листопада у Києві закрили лабораторію клініки Eurolab, де діагностували свинячий грип.
Про це заявив засновник і президент фонду Eurolab, керівник штабу "Кияни проти грипу" Андрій Пальчевський, повідомляє "Українська Правда".
"Сьогодні в Києві закрили найпотужнішу в Україні лабораторію Eurolab, що діагностувала вірус грипу H1N1", - заявив Пальчевський.
За його словами, лабораторію Eurolab закрила міська санітарно-епідемічна станція, за те, що "нібито, не все в порядку з документами".
"Наша лабораторія працює вже 5 років. І проблем не виникало. Ми - єдина в Україні приватна лабораторія, що діагностувала вірус грипу A/H1N1", - наголосив Пальчевський.
Зазначимо, вакцина проти грипу А/Н1N1 може з'явитися в Україні в необхідній кількості наприкінці цього року або на початку наступного. Про це повідомила заступник головного державного санітарного лікаря України Людмила Мухарська/
В Україні створили тест-систему для діагностики вірусу A/H1N1. Автори-розробники кажуть, що їхня методика не гірша за визнану ВООЗ лондонську.

Джерело: http://newsru.ua/l







Модуль не активізовано (module is not installed)