реклама партнерів:
Головна » 2010 » Серпень » 3 » У Криму введено режим надзвичайної пожежної небезпеки, що обмежує вiдвiдування лiсiв населенням

У Криму введено режим надзвичайної пожежної небезпеки, що обмежує вiдвiдування лiсiв населенням


2010 » Серпень » 3
Коментарі: 0 Надзвичайні ситуації

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Кримський главк Мiнiстерства України з питань надзвичайних ситуацiй нагадує кримчанам i гостям пiвострова, що у зв'язку з несприятливим прогнозом розвитку лiсопожежної обстановки на територiї пiвострова введено режим надзвичайної пожежної небезпеки, що обмежує вiдвiдування лiсiв населенням.
Як повiдомляє в понедiлок прес-служба Головного управлiння МНС України в Криму, ситуацiя з лiсовими пожежами залишається вкрай напруженою, незважаючи на заходи, яких вживають усi органiзацiї, що забезпечують захист лiсових угiдь вiд вогню, передає "Інтерфакс-Україна".
За даними рятувальникiв, найчастiше горять лiси в районi Великої Ялти. Фахiвцi стверджують, що основними причинами пожеж у лiсах є дуже спекотлива погода та суш, а також людський чинник – необережне поводження з вогнем.
"На жаль, у бiльшостi випадкiв основною причиною виникнення пожеж є байдужiсть i недбале ставлення людини – непогашенi пiд час пiкнiкiв вогнища, кинутi у пiдсохлу лiсову пiдстилку i траву непогашенi недопалки, сiрники, пiдпали, неконтрольоване випалювання сухої трави. У спекотливу суху погоду достатньо iскри, щоб спалахнув вогонь, особливо у хвойному лiсi", - зазначили в прес-службi.
За iнформацiєю ГУ МНС, торiк у Криму сталося 135 випадкiв загоряння в лiсi, загальна площа пожеж становила 46,15 га. Вiд початку цього року в автономiї було зафiксовано 28 загорянь загальною площею 3,31 га.
Головне управлiння МНС України в Криму попереджає, що на всiй територiї пiвострова найближчими днями зберiгається висока пожежонебезпека. У зв'язку з цим необхiдно дотримуватися вимог правил пожежної безпеки в лiсах.
"Шановнi жителi та гостi пiвострова, утримайтеся вiд вiдвiдування лiсу в пожежонебезпечний перiод! Запобiгти пожежi набагато легше, нiж її лiквiдувати! Не проходьте повз порушникiв правил пожежної безпеки i не будьте самi байдужi до долi кримських лiсiв! Вирушаючи на вiдпочинок на природу, слiд бути гранично уважними i чiтко розраховувати свої сили, берегти себе i природу навколо. Виявивши в лiсi пожежу, яку ви не можете згасити самi, термiново подзвонiть за телефоном "101" або до найближчого лiсгоспу", - заявили в кримському главку МНС.
Крiм того, ГУ МНС попереджає кримчан i гостей пiвострова про те, що в пожежонебезпечний перiод у лiсi забороняється: кидати сiрники, що горять, i недопалки, вживати пiд час полювання пижi з легкозаймистих i тлiючих матерiалiв, залишати промаслений або просочений бензином й iншими горючими речовинами обтиральний матерiал, залишати на освiтленiй сонцем лiсовiй галявинi пляшки або осколки скла, випалювати траву i стерню на полях, розводити вогнища.
Міноборони України посилило контроль на своїх об'єктах у зв'язку з підвищенням пожежонебезпеки
Міністерство оборони України посилює контроль на всіх об'єктах Збройних сил у зв'язку з різким підвищенням пожежонебезпеки на території України. Особливу увагу приділено об'єктам зберігання боєприпасів, зброї і військової техніки, повідомив у понеділок співробітник прес-служби військового відомства Костянтин Саділов.
Зокрема, за його словами, на військових об'єктах у постійному режимі відбуваються заняття зі штатними пожежними загонами, перевіряється готовність пожежної техніки, а також заповненість спецрезервуарів водою.
"Також відслідковується ситуація щодо наявності та можливості виникнення вогнищ займання навколо об'єктів Збройних сил, організовано взаємодію з регіональними підрозділами МНС", - повідомив співрозмовник агентства.
Згідно з озвученим у понеділок головою Укргідрометцентру Миколою Кульбідою прогнозом, 3-4 серпня в Україні очікується висока (4-го класу) і надзвичайна (5-го класу) пожежна небезпека, 5-6 серпня переважно надзвичайна (5-го класу) пожежна небезпека.
За його даними, 3-6 серпня в Україні, окрім західних областей, сильна спека +35-39, у східних, Сумській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській областях та місцями у степовій частині Криму +40-42.
У Київській області 3-6 серпня переважатиме сильна спека +35-38, висока (4-го класу) і надзвичайна (5-го класу) пожежна небезпека.

Джерело: http://newsru.ua

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

09:16
18-Жов-2021
СБУ затримала озброєну банду грабіжників, які тривалий час переховувались від слідства
СБУ провела спецоперацію, внаслідок якої затримали трьох осіб, котрі в 2016 році здій
12:07
14-Жов-2021
COVID-сертифікат про вакцинацію: як реагувати, якщо не вдається створити електронний документ
Понад 1,8 мільйонів українців на сьогодні успішно користуються електронним документом
10:56
11-Жов-2021
Військові навчання Україна-НАТО спричинили істерику серед російських пропагандистів
Про те, що російські пропагандисти давно переплюнули всі досягнення їхнього натхненни
00:40
05-Жов-2021
Відповіді на найпоширеніші питання про е-лікарняні

В Україні з 1 жовтня всі заклади охорони здоров'я видаватимуть електронні ліка

18:03
01-Жов-2021
У Чернігові презентували збірник документів Антибільшовицького блоку народів
24 вересня в Чернігівській центральній міській бібліотеці імені М. М. Коцюбинського п
15:03
29-Вер-2021
Військові навчання Rapid Trident-2021 спричинили нову хвилю агресії боку Росії
З 20 вересня по 1 жовтня 2021 року на базі Міжнародного центру миротворчості та безпе
15:24
28-Вер-2021
Міф чи реальність: що криється за наймасштабнішими військовими навчаннями Росії «Захід-2021»
На думку багатьох українських фахівців у сфері оборони, військовими навчаннями, що пр
14:50
28-Вер-2021
Сучасна Білорусь: тоталітаризм, диктатура та політичні репресії
У 2020 році в Республіці Білорусь відбулись вибори президента. Здавалось, звичайна по
12:14
27-Вер-2021
Здобуття Білоруссю державної незалежності в 1991 році
Після завершення Другої світової війни в Білорусі наступні десять років ще тривала пі
19:43
26-Вер-2021
Боротьба України з великою корупцією: підтримка ЄС має визначальне значення, але потрібно більше результатів
Європейська палата аудиторів опублікувала звіт з аудиту ефективності підтримки ЄС у б
Усі новини