реклама партнерів:
Головна » У Владимирській області рф на арсеналі ракетно-артилерійського управління Міноборони пролунали вибухи

У Владимирській області рф на арсеналі ракетно-артилерійського управління Міноборони пролунали вибухи


Коментарі: 0 ПОДІЇ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Про це у вівторок, 22 квітня, пишуть російські Telegram-канали.
У міноборони РФ підтвердили детонацію на складі боєприпасів у Володимирській області, заявивши, що вона сталася внаслідок «займання через порушення вимог безпеки під час роботи з вибуховими матеріалами». У Киржацькому районі запровадили режим НС, евакуацію поширили також на селище Мирне.
Інформує nv
Як розповіли місцеві жителі, вони чули «хлопки» та вибухи. Зі сторони Москви перекрили дорогу, із селища Барсово розпочали евакуацію.
Пожежники заявили журналістам, що на місці вибуху знаходиться військова частина, там порадили звертатися до російського Міноборони.

Telegram-канал ASTRA пише, що вибухи лунали на території військової частини. Exilenova+ додає, що вибух стався на території 51-й арсеналу ГРАУ. Це — один із найбільших складів боєприпасів Міністерства оборони Росії.

Пропагандистський ТАСС з посиланням на губернатора регіону повідомляє, що у Киржацькому районі Владимирської області РФ стався вибух, на місці працюють відповідні служби. Проте про причини вибуху там не уточнили.






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

11:41
11-Трав-2025
Людвігсбургський палац — барокова перлина Німеччини, яку варто побачити

Там, де на околиці Штутгарта сонце ніжно торкається куп

19:28
10-Трав-2025
Посланець президента США представить Путіну пропозиції з 22 пунктів щодо миру в Україні
Спеціальний посланець президента США Дональда Трампа Стів Віткофф має ознайомити росі
20:46
09-Трав-2025
На Закарпатті двоє чоловіків розгулювали з радянською символікою селищем
Поліція Міжгірʼя відкрила провадження за фактом пропагування комуністичного режиму. <
22:38
08-Трав-2025
Leo XIV (Лев XIV) – новий 267-ий Папа Римський
8 травня 2025 року, було обрано нового Папу Римського — Леона XIV, у миру Роберта Фра
19:45
08-Трав-2025
Про відновлення історичної справедливості щодо жертв Другої світової війни
В Архіві ОУН маємо свідчення, що в період німецької окупації в Україні у 1941-1944 ро
19:25
08-Трав-2025
Новим Папою Римським став американський кардинал Роберто Френсісо Прево
Новим Папою Римським обрали 69-річного американського кардинала Роберта Френсіса Прев
Усі новини