Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » У Затоці Одеської області силовики проводять обшуки й затримання чиновників-злочинців

У Затоці Одеської області силовики проводять обшуки й затримання чиновників-злочинців


Коментарі: 0 ПОДІЇ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
У селищі Затока Одеської області силовики проводять масштабну спецоперацію з викриття злочинної банди, до складу якої входять місцеві чиновники, судді й поліцейські.

Про це в соціальній мережі на сторінці facebook повідомляє міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«В Одеській області Національна поліція, спільно з управлінням з розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури та головним управлінням СБУ, проводять масштабну операцію: обшуки та затримання по всіх елементах банди. Зафіксовано і внесено в провадження понад 50 епізодів злочинів, які очолювали «обрані» на виборах керівники місцевої Ради», - зазначив глава МВС.

За його словами, проводиться фінальна операція з припинення діяльності злочинної групи, у складі якої окрім чиновників місцевих органів влади - місцеві судді та СБУшники, поліцейські, прокурори.

«До операції залучено понад 300 співробітників центрального апарату Нацполіції. Нацполіція, разом з ГПУ, оприлюднить детальний звіт за результатами операції в кінці наступного тижня», - написав Арсен Аваков.

Він нагадав, що перша частина операції в Затоці стосувалася захисту прав естонських інвесторів від організованої злочинної групи, що вимагала 30% від залучених інвестицій в розмірі 50 млн євро за право ведення бізнесу.

«Перші затримання в травні 2016 року ми провели за фактом замаху на вбивство представника інвестора. Було затримано 6 осіб (голова селищної ради, 2 кілера, 2 подільника, посередник). Оперативники і слідчі продовжували роботу по викриттю не тільки окремих щупалець, але і всього злочинного спрута, всієї злочинної структури і його керівників», - розповів Аваков.

Міністр заявив, що крім замаху на вбивство банда причетна до підпалу баз відпочинку та санаторіїв з метою перерозподілу землі під ними, фактів прямого вимагання та інших злочинів.






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

20:29
19-Чер-2025
Українські воїни повертаються додому з російського полону
Наші люди повертаються додому з російського полону.
Це воїни Збройних Сил, Нац
21:36
18-Чер-2025
Європейські країни охоче приймають на навчання українських студентів

В останні роки українські студенти все активніше обирають здобуття вищої освіти за

20:17
16-Чер-2025
Українські військові опанували найсучасніші технології ведення війни
Українські військові опанували найсучасніші технології ведення війни, які багато армі
20:00
16-Чер-2025
Чи правомірним є ізраїльський удар по Ірану
Можна довго ламати списи з того приводу, наскільки правомірним є ізраїльський удар по
16:14
16-Чер-2025
Війна Ізраїлю з Іраном стала "рятувальним кругом" для бюджету Росії
Війна Ізраїлю з Іраном стала "рятувальним кругом" для бюджету Росії, що переживає різ
15:36
15-Чер-2025
Калінінград: місто на кістках культури. Як радянська влада стерла з лиця землі Кенігсберг

Сьогоднішній Калінінград — це не просто шматок території, відірваний від осн

Усі новини

Сollaborator