реклама партнерів:
Головна » Україна допоможе НАТО тренувати афганських військових

Україна допоможе НАТО тренувати афганських військових


Коментарі: 0 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
Україна має намір у другому півріччі 2011 року долучитися до зусиль НАТО в тренуванні сил безпеки Афганістану, заявляють у Міністерстві закордонних справ України.
"У другому півріччі цього року ми маємо намір приєднатися до зусиль НАТО із тренування афганських сил безпеки, вивчаються можливості нашої участі в операціях НАТО, додатково до нинішньої взаємодії у рамках операцій Альянсу в Афганістані, Косові, Іраку та Середземномор'ї", - повідомив тимчасовий в. о. директора департаменту Євроатлантичної співпраці МЗС України Борис Захарчук під час відкриття круглого столу "Україна-НАТО: 20 років партнерства. Досягнення та перспективи" в Києві в четвер.
Дипломат також наголосив, що Україна постійно поглиблює свою співпрацю з НАТО і у військовій, і в цивільній сферах.
Раніше Віктор Янукович заявив, що відмова від вступу до НАТО була правильним кроком. "Завдяки цьому ми змогли подолати нікому непотрібну напруженість у відносинах із Росією", - підкреслив Янукович.
Водночас у проекті звіту Парламентської асамблеї НАТО "Постпомаранчева Україна: внутрішня динаміка розвитку і зовнішньополітичні пріоритети" наголошувалося, що президент Янукович виявився не настільки проросійським політиком, як багато хто від нього чекав у Москві.

Нагадаємо, що незважаючи на те, що 1 липня 2010 Верховна Рада схвалила закон про засади внутрішньої і зовнішньої політики, що закріплює позаблоковий статус України, Україна залишилася важливим партнером НАТО, раніше заявляв міністр закордонних справ Костянтин Грищенко.

Джерело: http://www.newsru.ua






Модуль не активізовано (module is not installed)