Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Україна стане привабливою для гостей Євро-2012 і своїми пам'ятками

Україна стане привабливою для гостей Євро-2012 і своїми пам'ятками


Коментарі: 0 ЄВРО-2012

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Україна як унікальний комплекс історичних, природних і культурних пам'яток має стати привабливим об'єктом для гостей Євро-2012.
На цьому наголосив перший заступник міністра культури і туризму Владислав Корнієнко на "круглому столі" "Імідж України в контексті Євро-2012" в агентстві УКРІНФОРМ.
За словами В. Корнієнка, цей ресурс має бути якнайповніше використаний під час підготовки та проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року для покращання іміджу України у світі.
Перший заступник міністра зазначив, що з цією метою уже розроблено майже 100 спеціалізованих туристичних маршрутів, які будуть презентовані на міжнародному рівні, підготовлено програму виставкових заходів та прес-турів за участю закордонних учасників.
Водночас він повідомив, що цього року з запланованих на відповідні потреби 8,8 млн гривень наразі отримано лише 2,5 млн. "Наступного року на це заплановано 11,8 млн гривень. Сподіваюся, що всі наші амбітні плани у підготовці до Євро-2012 будуть реалізовані", - сказав В. Корнієнко.
У свою чергу голова Державної служби туризму і курортів Анатолій Пахля звернув увагу на те, що Україна досі не відкрила жодного туристичного представництва за кордоном. "Водночас Польща має 14 таких представництв, - сказав він. - Ця країна готова піти нам назустріч і надати всю інфраструктуру таких турпредставництв нашим працівникам, аби ми фінансували тільки їхню зарплату".

Джерело: УКРІНФОРМ







Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

21:07
10-Лип-2025
Що мав на увазі президент Польщі Анджей Дуда, коли говорив про Ряшів...
Насправді всі ми чудово розуміємо, що мав на увазі президент Польщі Анджей Дуда, коли
21:03
10-Лип-2025
Історична тяглість Русі-України
Я хочу аби ми краще розуміли справжні наше коріння та мислили більш широко та амбітно
20:54
10-Лип-2025
У Чернігові єпископ Антоній молитовно відзначив День пам'яті свого небесного покровителя
У день памʼяті преподобного Антонія Печерського, 10 липня 2025 року, єпископ Чернігів
20:57
08-Лип-2025
Виявлено ознаки афілійованості Київської митрополії УПЦ з РПЦ
Виявлено ознаки афілійованості Київської митрополії Української православної церкви з
20:40
08-Лип-2025
З кожною хвилиною градус роздратування Трампа щодо Путіна тільки збільшується
Ще добу тому Трамп висловлював сумніви щодо того, що Путін бажає завершення війни, а
16:59
08-Лип-2025
На Житомирщині внаслідок ДТП за участі військовослужбовця Держприкордонслужби загинула неповнолітня
Житомирською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільн
Усі новини

Сollaborator