реклама партнерів:
Головна » УНП застерігає Київраду проти перейменування вулиці Мазепи на догоду Москві

УНП застерігає Київраду проти перейменування вулиці Мазепи на догоду Москві


Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
«Київська міська організація УНП застерігає депутатів Київради від перейменування вулиці імені МАЗЕПИ на назву, яка б подобалася Москві. Плазування деяких депутатів перед чужинцями принижує гідність українців», – заявив голова Управи Київської міської організації Української народної партії Володимир ШОВКОШИТНИЙ.
Так політик прокоментував пропозицію заступника голови КМДА Віталія ЖУРАВСЬКОГО на сьогоднішньому засіданні комісії Київради з питань культури та туризму про перейменування вулиці МАЗЕПИ - на Лаврскую. ЖУРАВСЬКИЙ повідомив, що на цьому наполягають митрополит Владімір САБОДАН та московський патріарх КІРІЛ.
За словами ШОВКОШИТНОГО, «комісія відмовилась прийняти рішення для винесення відповідного питання на сесію Київради». На думку політика, «проект документу взагалі не мав би розглядатися на засіданні комісії Київради з питань культури, оскільки його попередньо не розглядала комісія з перейменувань при КМДА». Він оцінив заяву ЖУРАВСЬКОГО про наміри винести цей проект на сесію Київради, незважаючи на незгоду комісії, як «правовий нігілізм».

Віктор ТКАЧЕНКО, Київ.
Джерело: прес-служба УНП.







Модуль не активізовано (module is not installed)