В Чернігівській обласній лікарні відкрито меморіальну дошку Анатолію Груші. Фото
![](http://upi.org.ua/_nw/86/s18061289.jpg)
Виступаючи на урочистостях заступник голови облдержадміністрації Володимир Приходько, міський голова Олександр Соколов, начальник обласного управління охорони здоровя Володимир Ященко, заслужені лікарі України – головний лікар обласної лікарні Микола Романюк і обласної дитячої лікарні Олександр Карета, інші промовці говорили про Анатолія Микитовича як про лікаря з Великої літери, науковця, непересічну й неординарну особистість, активного громадського діяча, людину щедрої душі, віддану обраній справі.
Анатолій Груша пішов з життя передчасно – в травні 2003 року. Тож відкриття меморіальної дошки з нагоди 70-ліття цього подвижника медицини – данина світлій пам’яті, визнання вагомого особистого внеску в розвиток медичної галузі регіону, шана за самовіддану працю в ім’я порятунку жителів Чернігівщини.
Ольга Чернякова, «Європейська Україна».
Фото автора.
![](http://upi.org.ua/_nw/86/66741231.jpg)