Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » В Україні стартував другий етап пробного перепису населення

В Україні стартував другий етап пробного перепису населення


Коментарі: 0 СОЦІУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
В Україні стартував другий етап пробного перепису населення в рамках підготовки до Всеукраїнського перепису 2020 року.
Про це на сторінці Facebook інформує Держслужба статистики України.

“Із 14 по 23 грудня відбудеться обхід помешкань переписувачами. В пробному переписі беруть участь мешканці частини Оболонського району Києва та Пісківської ОТГ Бородянського району на Київської області”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що біля входу до будинків, куди мають прийти переписувачі буде розміщено плакати з інформацією про пробний перепис населення. Інформаційні листівки також покладуть до поштових скриньок. Також у держслужбі статистики нагадали, що в переписувача має бути посвідчення з голограмою, планшет та жилет з логотипом перепису. На вимогу мешканців переписувач має пред’явити паспорт. Учасникам пробного перепису запропонують надати відповіді переписувачу, який має заповнити переписний лист у планшеті. У Держстаті наголосили, що від учасників пробного перепису не вимагатиметься документального підтвердження відповідей, а персональні дані, отримані під час перепису, не підлягають поширенню й використовуватимуться лише у статистичних цілях у зведеному знеособленому вигляді.

Нагадаємо, в листопаді в Україні мав стартувати перепис населення.
Пізніше міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет заявив, що уряд шукає спосіб, як заощадити кошти для проведення перепису.

За даними Держстату, станом на 1 липня 2019 року чисельність населення України скоротилася до 42,01 млн осіб, тоді як на початок року становила 42,15 млн осіб.

За матеріалами: Прямий






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

21:07
10-Лип-2025
Що мав на увазі президент Польщі Анджей Дуда, коли говорив про Ряшів...
Насправді всі ми чудово розуміємо, що мав на увазі президент Польщі Анджей Дуда, коли
21:03
10-Лип-2025
Історична тяглість Русі-України
Я хочу аби ми краще розуміли справжні наше коріння та мислили більш широко та амбітно
20:54
10-Лип-2025
У Чернігові єпископ Антоній молитовно відзначив День пам'яті свого небесного покровителя
У день памʼяті преподобного Антонія Печерського, 10 липня 2025 року, єпископ Чернігів
20:57
08-Лип-2025
Виявлено ознаки афілійованості Київської митрополії УПЦ з РПЦ
Виявлено ознаки афілійованості Київської митрополії Української православної церкви з
20:40
08-Лип-2025
З кожною хвилиною градус роздратування Трампа щодо Путіна тільки збільшується
Ще добу тому Трамп висловлював сумніви щодо того, що Путін бажає завершення війни, а
16:59
08-Лип-2025
На Житомирщині внаслідок ДТП за участі військовослужбовця Держприкордонслужби загинула неповнолітня
Житомирською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільн
Усі новини

Сollaborator