Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Варто знати: Як змінити місце для голосування (ВІДЕО)

Варто знати: Як змінити місце для голосування (ВІДЕО)


Коментарі: 0 СОЦІУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Якщо Ви не будете перебувати за місцем реєстрації (прописки) у день голосування на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року, але хочете реалізувати своє виборче право, тоді скористайтеся порадами ОПОРИ. Громадяни України мають право на тимчасову зміну місця голосування (на день голосування) на президентських виборах без зміни виборчої адреси, що закріплено в пункті 3 статті 7 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

Саме тому, перебуваючи на навчанні, роботі, у подорожі або за кордоном, Ви все одно зможете проголосувати на виборах, тимчасово змінивши місце голосування. Для цього необхідно:

1) Мати документ, що підтверджує необхідність зміни місця голосування.

Для підтвердження вмотивованості заяви можуть бути такі документи: довідка про відрядження, довідка з місця навчання, договір найму (оренди) житла, документ, що підтверджує право власності на житло, проїзні документи, путівка в санаторій тощо.

2) Особисто подати звернення до відповідних органів (див. нижче) не пізніше ніж за п'ять днів до дня голосування (до 19 травня 2014 р. включно), яке містить: А) заяву з мотивуванням тимчасової зміни місця голосування та Б) документи (оригінали та їх копії), що підтверджують таку необхідність.


Громадянська мережа ОПОРА






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

20:57
22-Лип-2025
«Руки геть від НАБУ і САП»: у Києві, Дніпрі, Львові люди вийшли на акції протесту
Близько тисячі людей у Києві, Дніпрі та Львові ввечері 22 липня вийшли на пікети з ви
20:49
22-Лип-2025
Єврокомісарка відреагувала на ухвалення Верховною радою скандального закону щодо НАБУ і САП
Єврокомісарка з питань розширення Марта Кос заявила про серйозну стурбованість у зв’я
09:15
21-Лип-2025
Театр, що відкриває світ: Інклюзивний досвід у німецькому театрі LTT
Нещодавно в регіональному театрі (LTT) міста Тюбінген (Німеччина) відбулася знакова п
17:11
20-Лип-2025
Танки Abrams від Австралії доставили в Україну
Уряд Австралії офіційно передав Збройним силам України першу партію танків M1A1 Abram
10:27
20-Лип-2025
Усик переміг Дюбуа і звернувся до українських воїнів
Ключовим став п’ятий раунд, під час якого Усик провів серію результативних ударів, за
Усі новини

Сollaborator