Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Вісім нагород здобули українські борці-вільники на чемпіонаті Європи

Вісім нагород здобули українські борці-вільники на чемпіонаті Європи


Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Другий змагальний день у жінок на чемпіонаті Європи з боротьби поповнив скарбничку нашої збірної одразу 4-ма нагородами.
Повідомляє НОК України.
У вазі до 59 кг, де Україну представляла Ганна Василенко, події розгорталися так. У першому колі наша борчиня здолала австрійську спортсменку Лауру Рафлер. Поступилася українці й Анастасія Григор’єва з Латвії, яка приїхала до Дортмунда захищати свій титул чемпіонки Європи. На шляху до фіналу Ганну зупинила лише румунка Георгіана Паяк. У втішній сутичці наша спортсменка виявилася сильнішою за француженку Аделін Вескан, 2 : 0, і бронзову нагороду здобуває українка.
Друге «золото» для команди на чемпіонаті Європи виборола Юлія Остапчук (до 63 кг). Наша співвітчизниця впевнено здолала Сару Марі Конноллі з Великобританії, Лауру Скужіну з Латвії, Марію Терезу Мендез з Іспанії та Олесю Замулу з Азербайджану. У фіналі українка зустрілася з болгаркою Табі Мустафа, але зупинити Юлію на шляху до титулу чемпіонки Європи ніхто не зміг.
Зібравши все можливе золото на юніорських першостях, Аліна Махиня (до 67 кг) впевнено стартувала і в Дормунді. У першому колі наша спортсменка перемогла чемпіонку світу 2006 року іспанку Аврору Фажардо Пьердо. Німкеня Івон Міхаела Інгліч також не змогла протистояти натиску українки. У фіналі Аліна поступилася чемпіонці Європи минулого року Надії Семенцовій з Азербайджану й стала срібною призеркою чемпіонату Європи.
Чемпіонка світу і триразова чемпіонка Європи Катерина Бурмістрова (до 72 кг) підтвердила свій високий клас. Здолавши Синтію Ванессу Вескан з Франції та Марину Гастл з Австрії, українка тріумфувала і над найбільш титулованою спортсменкою у світі – Станкою Златевою з Болгарії. У фіналі наша борчиня виявилась сильнішою і над білорускою Василисою Марзалюк і здобула чергове «золото» континентальної першості.
Українська збірна з вільної боротьби повертається додому з 8-ма нагородами. Жіноча команда здобула 6-ть медалей (3-и «золота, 2-а «срібла» та 1-у бронзу), а чоловіча – 2-і «бронзи».
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав команду з вдалим виступом на континентальній першості й побажав показати не менш успішний результат й на чемпіонаті світу.






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

15:36
15-Чер-2025
Калінінград: місто на кістках культури. Як радянська влада стерла з лиця землі Кенігсберг

Сьогоднішній Калінінград — це не просто шматок території, відірваний від осн

11:38
15-Чер-2025
Квірінус Кульман (Quirinus Kuhlmann). Поет, якого вислухав султан, але спалили московити

Він мріяв об’єднати релігії. Його вважали диваком. Але лише одна імперія

18:30
12-Чер-2025
З російської неволі визволено групу важкопоранених і тяжкохворих Захисників
Сьогодні відбувся черговий етап великого обміну полоненими згідно домовленостей у Ста
18:27
10-Чер-2025
Предстоятель звершив освячення престолу та Божественну літургію у Свято-Троїцькому соборі Чернігова
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 9 червня 2025 року відвіда
21:58
09-Чер-2025
Відбувся перший етап обміну в рамках домовленостей у Стамбулі
Сьогодні розпочався обмін полоненими в рамках домовленостей у Стамбулі. Додому поверт
15:15
03-Чер-2025
СБУ втретє вразила Кримський міст
СБУ провела нову унікальну спецоперацію і втретє вразила Кримський міст — цього разу
Усі новини

Сollaborator