реклама партнерів:
Головна » 2011 » Березень » 23 » З’їзд Федерації проспілок України перетворюється на протистояння

З’їзд Федерації проспілок України перетворюється на протистояння


2011 » Березень » 23
Коментарі: 0 СОЦІУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
З’їзд Федерації профспілок України, який розпочав роботу у Києві, пікетували представники регіональних профспілкових організацій. Вони виступають проти безальтернативних виборів голови ФПУ.
Як передає кореспондент УНІАН, серед активістів протесту – представники профспілки «Захист праці», трудового руху «Солідарність» та «Народна солідарність», члени профспілок вчителів, а також жіночих організацій.
Учасники акції, зокрема, вимагають від делегатів з’їзду не голосувати за нинішнього голову ФПУ Василя ХАРУ, а від статутної комісії – зареєструвати альтернативних кандидатів на посаду голови федерації.
За повідомленням учасників пікету, одного протестувальника затримали працівники міліції.
Один з альтернативних кандидатів – голова київської міської організації Профспілки робітників науки та освіти Олександр ЯЦУНЬ, який 22 березня виступав ініціатором проведення акції працівників галузі освіти під Кабінетом міністрів, у результаті якої уряд з сьогоднішнього дня увів 20% надбавку всім педагогічним працівникам.
Другий кандидат – екс-голова Фонду держмайна Валентина СЕМЕНЮК-САМСОНЕНКО (УНІАН: сьогодні на прес-конференції вона повідомила, що надала статутній комісії ФПУ усі необхідні документи, але її не зареєстрували кандидатом і не допустили до участі у з’їзді).

Народний депутат України, голова Федерації профспілок України Василь ХАРА заявляє про спроби скомпрометувати його і федерацію в пресі.
За інформацією УНІАН, про це він заявив сьогодні, 23 квітня, виступаючи на VI З`їзді Федерації професійних спілок України.
Крім того, В.ХАРА повідомив про атаки на офіційний сайт ФПУ.
«Сьогодні дивимося, а на сайті ФПУ деякі заяви, що ганьблять честь і Президента, і Кабінету міністрів», - заявив В.ХАРА.
Він вважає, що дані дії направлені на те, щоб звести наклеп на ФПУ.
Також В.ХАРА зазначив, що делегатам з`їзду роздавали «підпільні матеріали».

За матеріалами: УНІАН

За інформацією прес-центру ФПУ, делегати з’їзду розглянуть низку актуальних питань профспілкового руху, зокрема, ухвалять резолюції щодо гідної праці й продуктивної зайнятості в Україні, гарантування трудових прав, створення умов для захисту соціально-економічних інтересів працюючих, оберуть Голову ФПУ на новий термін.

18 березня оприлюднено заяву ФПУ.
Текст заяви. Напередодні проведення чергового VI З’їзду Федерації профспілок України опоненти ФПУ, прагнучи захопити керівництво в найчисельнішій громадській організації країни, з метою реалізації майна профспілок, набутого багатьма поколіннями рядових спілчан, розпочали інформаційну компанію в ЗМІ з дискредитації лідера українських профспілок Василя Хара.
Представники фінансово-промислових олігархічних груп, розміщуючи матеріали замовного характеру в ЗМІ, методично поливають брудом Голову ФПУ за його принципову позицію щодо захисту профспілкового майна від розкрадання, у відстоюванні прав трудових колективів від зазіхань роботодавців, у боротьбі проти пройдисвітів та бізнесменів, жадібних до об’єктів санаторно-курортного комплексу.
Федерація профспілок України третій рік тримає кругову оборону, відбиваючи рейдерські атаки, протистоїть судовому свавіллю, тиску роботодавців та нечистих на руку псевдопрофспілкових лідерів.
Принципова позиція Федерації профспілок України та її Голови щодо проведення пенсійної реформи в Україні викликала нову хвилю нападок на керівництво ФПУ.
Для цього провокатори не гребують ніякими методами і засобами, використовуючи брудні ПР-технології. У своїх виступах у ЗМІ вони нарочито паплюжать імідж, принижують честь і гідність Голови ФПУ, намагаються через пересмикування фактів і підміну понять дезінформувати широку громадськість.
Обурення викликає і той факт, що «комбінатори від політики» замість конструктивної полеміки про підходи щодо відстоювання соціально-економічних прав трудящих у період подолання наслідків глобальної фінансово-економічної кризи пішли шляхом брудної інформаційної кампанії проти Федерації профспілок України та особисто проти її Голови.
Щедро проплачені «інформаційні матеріали» про неіснуючі дачі та котеджі в різних куточках світу мають не лише відверто брехливий провокаційний характер, але й не мають нічого спільного зі здоровим глуздом.
Федерація профспілок України заявляє рішучий протест таким діям і звертається до представників засобів масової інформації з пропозицією не публікувати статті сумнівного характеру.
Усі публікації з недостовірною інформацією про діяльність ФПУ та такі, що принижують честь і гідність керівництва Федерації, будуть оскаржуватися в судовому порядку.

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

14:32
18-Вер-2021
Під посольством Білорусі у Києві збирались активісти: що відомо про захід
Під стінами посольства Республіки Білорусь у Києві активісти громадської організації
18:16
15-Вер-2021
Віртуальний ЛітМузей: від популяризації колекції до інтерактивного навчання
Харківський літературний музей за підтримки Українського культурного фонду розпочав р
11:10
15-Вер-2021
Загроза чи провокація: як Росія створює ажіотаж довкола військових навчань "Захід-2021"
Російсько-Білоруські військові навчання "Захід-2021" розпочалися 9 вересня. Протягом
09:42
15-Вер-2021
Механізм геополітики: що стоїть за російсько-білоруськими військовими навчаннями «Захід-2021»
Відповідно до легенди масштабних військових навчань «Захід-2021», які проходять на те
07:39
15-Вер-2021
У Чернігові відзначили 32-у річницю створення РУХу
«Внесок Чернігівщини у створення Народного Руху України», — під такою назвою 12 верес
23:46
14-Вер-2021
Змістовно від МОЗ: МОЗ оновив стандарти медичної допомоги пацієнтам з COVID-19

Стандарт надання медичної допомоги «Коронавірусна інфекція» постійно а

16:38
11-Вер-2021
Анонс. Внесок Чернігівщини у створення Народного Руху України
У ці дні, 8-10 вересня 32 роки тому, у Києві в актовому залі Політехнічного інституту
15:49
09-Вер-2021
Проросійська опозиція провела черговий проплачений мітинг під Радою
Сьогодні, у четвер, 9 вересня, під стінами Верховної Ради активісти політичної партії
10:40
09-Вер-2021
Політика протиріч: для чого Росія дискредитує "братню" Білорусь
Росія сприймає Білорусь не просто як дружню державу. Це скоріше як готовий багатоміль
15:11
02-Вер-2021
За 9-х загиблих у серпні Захисників України помолилися у Чернігові
2 вересня у Козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православн
Усі новини