Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Знову будемо голосувати за 7 чудес України

Знову будемо голосувати за 7 чудес України


Коментарі: 0 ПОДІЇ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
До Дня Незалежності 2008 року буде названо переможців другого етапу акції "7 чудес України" – "7 природних чудес України".
Про це заявив ініціатор акції Микола Томенко на презентації концепції, повідомляє його прес-служба.
Томенко підкреслив, що ця акція жодним чином не пов'язана з його діяльністю як члена БЮТ, а він бере участь у ній виключно як громадський діяч.
Томенко поінформував, що даний захід є другим етапом акції "7 чудес України", де було обрано сім кращих історико-культурних та архітектурних об'єктів країни.
Метою проведення акції є пропагування унікального природного світу України та привернення уваги до об'єктів, що мають перспективу стати цікавими не лише для українського, а й для закордонного туристичного товариства.
Об'єктами для участі у конкурсі стануть геологічні об'єкти: гори, печери, вулканічні масиви; а також озера, річки, природні (лісові) масиви тощо.

Згідно з концепцією, акція пройде у декілька етапів: 7 лютого 2008 року буде оголошено 100 номінантів, до 7 липня 2008 року експертами буде визначено та представлено 21 об'єкт, що претендуватиме на перемогу.
Нарешті 21 серпня, до Дня Незалежності, після проведення інтернет-голосування та експертної оцінки, буде проголошено сім чудес, що стали переможцями акції.
Серед організаторів акції Держслужба туризму і курортів, комітет Верховної Ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму, Національна радіокомпанія, канал ICTV, журнал "Мандри" та багато інших засобів масової інформації.

Науковий та експертний супровід заходу здійснюватиме Інститут геологічних наук НАН України та фахівці географічних та геологічних факультетів провідних вузів країни.
У 2007 році сімома чудесами України стали Хотинська фортеця, Хортиця, Херсонес Таврійський, Софія Київська, Софіївка, Києво-Печерська Лавра та заповідник "Кам'янець".

Джерело: Українська правда






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

14:34
04-Лип-2025
Україна повернула з полону ще одну групу Захисників
Продовжуються обміни згідно зі “Стамбульськими домовленостями”, про це інформує Коорд
14:27
04-Лип-2025
У колишнього міністра оборони Олексія Резнікова проводять обшуки
Національне антикорупційне бюро провело обшуки у колишнього міністра оборони Олексія
14:41
02-Лип-2025
Припинено громадянство України Ореста Березовського (так званого митрополита УПЦ (МП) Онуфрія
За матеріалами СБУ було припинено українське громадянство Ореста Березовського, котри
21:49
01-Лип-2025
Росія сподівається зафіксувати недоторканість УПЦ та повернути її російську ідентичність
28 квітня міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в інтерв'ю бразильській газет
13:14
30-Чер-2025
11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкці
12:09
28-Чер-2025
ОУН мала свою Конституцію України
Напередодні Другої світової війни, коли стало очевидним, що в центрі уваги тоталітарн
Усі новини

Сollaborator