реклама партнерів:
Головна » 2008 » Листопад » 21 » У Харкові в рамках ІІІ-ї жіночої школи НАТО відбулася церемонія нагородження журналістів

У Харкові в рамках ІІІ-ї жіночої школи НАТО відбулася церемонія нагородження журналістів


2008 » Листопад » 21
Коментарі: 0 Конкурси

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
20 листопада у Харкові, в рамках ІІІ-ї жіночої школи НАТО відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу серед цивільних та військових журналістів області на кращий матеріал на тему євроатлантичної інтеграції.
Так, у номінації “Найкращий друкований матеріал” перемогли військові журналісти – офіцери Харківського регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Дмитро Горбунов та старший лейтенант Назар Волошин.
Переможцем у номінації “Найкращий матеріал радіомовлення” став заступник генерального директора Харківської обласної державної телерадіокомпанії з радіомовлення Віталіна Зінківська, а “Найкращий відеосюжет про НАТО” відзначено керівника прес-центру “Майдан Свободи” Віктора Козоріза.
Необхідно додати, що подібні конкурси проводяться з метою ознайомлення якомога ширшого кола людей з перспективами інтеграційних процесів нашої держави, компенсації браку розширених правдивих матеріалів про НАТО.
ІІІ-я жіноча школа НАТО була проведена Харківською облдержадміністрацією разом з Центром прав людини “Древо життя” за підтримки Департаменту НАТО Міністерства закордонних справ України, Центру інформації і документації НАТО та за безпосередньою участю регіонального медіа-центру Міністерства оборони України.
У роботі цього міжнародного заходу взяли участь директор Центру інформації і документації НАТО в Україні Мішель Дюре, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Словаччина в Україні Урбан Руснак, офіцери Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України (м. Харків) підполковник Мирон Сидор та майор Дмитро Горбунов, завідувач відділу НАТО Міністерства закордонних справ України Владислав Бондаренко, голова ради Центру прав людини “Древо життя”, радник голови Харківської облдержадміністрації з європейської і євроатлантичної інтеграції Тамара Трацевич.
Основна мета школи Північноатлантичного альянсу полягала у обміні інформацією та власними думками стосовно євроатлантичного курсу України, членства нашої країни в альянсі та визначенні причин, що перешкоджають поширенню правдивих відомостей про діяльність міжнародних інститутів безпеки.

Заняття пройшли за Болонським зразком, де доповідач, який одночасно є керівником семінару, «піднімає» проблему, спонукає до дискусії та, заохочуючи тим самим до самостійного пошуку інформації, що сприяє формуванню свідомої позиції учасників.

Учасники ІІІ-ї школи НАТО одержали вичерпну відповідь на усі запитання, які вони змогли поставити під час відеоконференції зі Штаб-квартирою НАТО у Брюсселі, що відбулася 19 листопада.

У ході жіночої школи НАТО голова Харківської обласної державної адміністрації Арсен Аваков та депутат обласної ради Олександр Голуб провели круглий стіл, під час якого визначалася роль ЗМІ в інформуванні громадськості по НАТО. Зокрема, під час дискусії, до обговорення теми долучився заступник начальника організаційно-аналітичного відділу Управління прес-служби Міністерства оборони України полковник Олег Ковтуненко, який детально розповів про участь Збройних Сил України у міжнародних проектах згідно з програмою НАТО “Партнерство заради миру”.

Джерело: прес-служба Міністерства оборони України.

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

19:59
05-Квіт-2021
У Чернігові помолилися за загиблих у березні Захисників України
5 квітня в Чернігові у Козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини
17:17
04-Квіт-2021
ЄС запроваджує подальші санкції за серйозні порушення прав людини у світі
Рада ЄС ухвалила рішення про введення обмежувальних заходів проти одинадцятьох осіб і
17:09
04-Квіт-2021
За підтримки Європейського Союзу до Всесвітнього дня води в Україні відкрили сучасну лабораторію моніторингу вод
У Всесвітній день води Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України ур
17:06
04-Квіт-2021
Літературний диліжанс «Світ пригод Кракатунчика»
Днями успішно пройшла Всеукраїнська акція «Книга єднає країну!» з нагоди Всеукраїнськ
16:42
04-Квіт-2021
870 років із часу народження князя Ігоря Святославича
2 квітня 1151 року, 870 років тому, народився Ігор Святославич – князь із роду Ольгов
20:14
03-Квіт-2021
Війна на Донбасі: під Шумами загинув український воїн
Сьогодні, 3 квітня, неподалік населеного пункту ШУМИ, що в районі відповідальності оп
17:48
31-Бер-2021
«Ми слухаємо Хомчака. Треба валити з цієї країни» - Анна Колісник народний депутат від «Слуга Народу»
На вчорашньому засіданні Верховної Ради у сесійній залі народна депутатка від "Слуги
14:48
31-Бер-2021
Феномен Миколи Міхновського обговорили у Чернігові
30 березня у Чернігові в Обласному молодіжному центрі відбулася онлайн-гутірка «Микол
16:22
30-Бер-2021
Про інформаційну війну, ботоферми, Telegram-канали та інші виклики сучасності від представника Департаменту кібербезпеки
Начальник управління Департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк в ексклюзивному інтервю
16:50
27-Бер-2021
Точка зору: Постать Стефана Яворського в політиці деколонізації України
Останнім часом в місті Ніжин на Чернігівщині активізувалася дискусія щодо логічного з
Усі новини