У Хорватії українські спортсмени "наплавали" 4 медалі
![](http://eu-ua.moy.su/_nw/52/s61056.jpg)
Як повідомили кореспондента "Європейської України" в НОК, рекордсменом став українець Ігор Борисик, у доробку якого не тільки «золото» на 100-метрівці брасом, а й рекорд Європи, який раніше належав Олегу Лісогору та «бронза» на дистанції 200 метрів.
У цій же дисципліні ще один наш плавець Валерій Димо став 5-м.
Також двічі на п’єдестал континентальної першості піднімалася Катерина Зубкова – на 100-метрівці та в запливі на 50 метрів на спині вона стала срібною призеркою чемпіонату Європи.