реклама партнерів:
Головна » 2009 » Квітень » 13 » Підтримай Світлану Лободу для участі у «Євробаченні-2009»

Підтримай Світлану Лободу для участі у «Євробаченні-2009»


Коментарі: 0 КУЛЬТУРА

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Менеджмент співачки, компанія «УКРНЕТ» і банк «Фамільний» організували проект підтримки Світлани Лободи для участі в міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2009», який відбудеться у травні цього року в Москві.
Практично у всіх країн-учасниць «Євробачення» є традиція - підтримувати своїх артистів. Такий звичай цілком обґрунтований - адже на цьому конкурсі виконавці презентують не стільки себе, скільки свої рідні держави.
Саме тому в нинішньому році українці вирішили хоча б на деякий час забути про кризу і підтримати народну улюбленицю - Світлану Лободу, у якої буде важлива і серйозна місія - довести, що Україна таки дійсно є найбільш «співочою» країною світу.
Одного чудового дня Світлані почали надходити пропозиції фінансової підтримки – від зовсім різних людей, з зовсім різних регіонів! Менеджмент артистки, з огляду на критичне становище, вирішив не відмовлятися від такої можливості, а популярний український портал www.ukr.net і банк «Фамільний» виступили партнерами і вирішили надати всебічну допомогу.
Так виникла ідея проекту «Підтримка Світлани Лободи для участі в «Євробаченні-2009».
Тепер кожний бажаючий підтримати Світлану Лободу на «Євробаченні-2009»: перерахувавши допомогу (на р/р 26005000000010 у КФ ТОВ "Банк Фамільний", м.Київ, МФО 334840, ЕДРПО 33240342, ТОВ "Ес енд Агов мьюзік груп".
Призначення платежу - "Внесок на підтримку українського артиста С. Лободи для Євробачення-2009") або ж відправивши лист зі словами підтримки на адресу s.loboda@ukr.net.
Світлана Лобода не тільки не відмовилася від ініціативи своїх співгромадян, але була розчулена і вдячна: адже всім відомо, що підготовка до «Євробачення» коштує колосальних фінансових, фізичних і душевних витрат.
І все це лягає на плечі однієї-єдиної людини – самого артиста. Несправедливо? Ще б пак! Звичайно ж, було б простіше, якби до підготовки підключилася держава, але оскільки цього не відбувається, ініціативу у свої руки взяли самі українці - гарячі шанувальники не тільки співачки, але і своєї країни.
Співачка зізналася, що така підтримка їй вкрай необхідна зараз. Адже заради підготовки до «Євробачення-2009» Світлана відмовилася від всіх запланованих концертів – тобто, втратила єдині джерела доходів.
Весь вільний час артистка віддає співу і репетиціям з шоу-групою, часу на зміцнення своєї фінансової бази просто не залишається. Тому якби не проект «Народна підтримка Світлани Лободи для участі в «Євробаченні-2009», можливо, довелося б просто відмовитися від конкурсу.
Прості підрахунки: одне лише проживання делегації в акредитованих організаторами «Євробачення» готелях коштує біля $100 000. Додайте до цієї цифри вартість промо-туру по мінімум 7 країнах Європи - але ж це необхідно для того, щоб артист зміг заявити про себе. Залишаються ще костюми, декорації, спецефекти і багато інших дрібниць, без яких виступ просто не зможе відбутися. У підсумку вимальовується величезна сума, яку далеко не кожному артистові під силу зібрати, особливо - самостійно.
Щоб віддячити людям, Світлана Лобода запропонувала влаштувати серед всіх учасників «Народної підтримки» розіграш квитків на «Євробачення-2009»: таким чином, 5 травня будуть відомі імена 3 щасливчиків, які відправляться до Москви на «Євробачення» як група підтримки. Відбирати переможців співачка буде самостійно і, саме собою, «наосліп».
Всю інформацію про проект «Народна підтримка Світлани Лободи для участі в «Євробаченні-2009» можна знайти на сайті PLAY – там зібрана не тільки творчість Світлани Лободи, але й подробиці акції, імена людей, які надали підтримку і побажання від всіх нас. Ваш внесок або просто теплі слова, відправлені на имейл s.loboda@ukr.net, допоможуть співачці не тільки відправитися на міжнародний конкурс «Євробачення-2009», але й повернутися з нього переможцем.
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

20:22
30-Чер-2022
Збройні сили України звільнили від російських окупантів Одеську область
Збройні сили України повністю звільнили від російських окупантів територію Одеської о
19:48
30-Чер-2022
Село Потьомкіно Херсонської області під контролем ЗСУ
Військовослужбовці 60 опбр провели успішний наступ, у ході якого відбили кілька контр
18:04
29-Чер-2022
Членство в НАТО залишається найкращою гарантією безпеки для України
Офіційний Київ вважає, що Україна вже відповідає стандартам НАТО і зберігає курс на п
17:21
29-Чер-2022
У Кривому Розі не буде жодних «московських», «бурятських» та інших вулиць
У Кривому Розі не буде жодних «московських», «бурятських» та інших вулиць, площ, парк
10:41
29-Чер-2022
На Херсонщині звільнено Зелений Гай і Барвінок
Підрозділи Збройних сил України здійснюють успішний контрнаступ на Херсоном напрямі.
07:04
28-Чер-2022
День Конституції під час війни з російським агресором
28 червня цього року Україна під час повномасштабної війни з російським агресором від
16:31
27-Чер-2022
Ракетні обстріли: у Кременчуці горить ЦУМ, багато загиблих і поранених
Полтавщина. Кременчук.
Окупанти вдарили ракетами по торговельному центру, де б
10:12
26-Чер-2022
Релігійна помста в окупованому Маріуполі: окупанти спалили унікальну бібліотеку
Після візиту московських агентів фсб в рясах стало відомо, що в Храмі ПЦУ Петра Могил
21:22
25-Чер-2022
Про надання Україні офіційного статусу кандидата до Європейського Союзу
Надання Україні офіційного статусу кандидата до Європейського Союзу також можна розці
08:49
25-Чер-2022
Ворог завдав масованих ракетних ударів по Житомирщині: близько 30 ракет
Сьогодні, як і в перший день повномасштабного вторгнення, починаючи з 4:15 ранку воро
Усі новини