19:44 27-Вер-2023 Народний Рух на Чернігівщині треба відродити! Засідання проводу обласної організації Народного Руху України не проводилося тривалий | 18:21 26-Вер-2023 У Чернігові проведено круглий стіл до 34-ї річниці Установчого з’їзду Руху 26 вересня у Чернігові в історичному помешканні Руху (з лютого 1990 р.), де знаходить |
08:48 26-Вер-2023 Як українцям із важкими пораненнями, опіками та онкологією пройти лікування за кордоном? Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що українці, | 07:07 25-Вер-2023 Опонентці Русових не місце в бібліотеці Русових! ВІДКРИТИЙ ЛИСТ Голові Чернігівської̈ обласної̈ військової адміністрації̈ |
07:32 24-Вер-2023 ЗСУ виштовхують ворога з позицій та закріплюються в околицях Вербове (Запорізька область) Сили оборони України продовжують наступальну операцію в напрямку Мелітополя. Зокрема, | 21:03 23-Вер-2023 Як правильно сушити волосся феном Однозначно правильного способу сушити волосся немає. Одні вважають, що гаряче пові |
20:17 23-Вер-2023 Українські військові продовжують наступати на півдні та сході Українські військові продовжують наступати на півдні та сході. Зокрема, у районі Верб | 20:28 22-Вер-2023 Випробування зерном. Чи пройдуть його Україна і Польща, зберігши партнерство? Що ближче до парламентських виборів у Польщі, то більший градус напруги виникає між У |
20:55 20-Вер-2023 Дитячий психіатр (Київ) та його роль в підтримці психічного здоров'я дітей у Клініці ЦСМ Клініка ЦСМ в Києві - багатопрофільний медичний центр з комплексним підходом до ох | 19:02 20-Вер-2023 ЗСУ завдали успішного удару по командному пункту Чорноморського флоту рф Збройні сили України підтвердили, що вранці 20 вересня завдали успішного удару по ком |
29 квітня 2014 р. у військово-історичному музеї – відділі Чернігівського обласного історичного музею імені В.В. Тарновського проведено круглий стіл «9 травня: правда і міфи».
Організатори: Чернігівський обласний історичний музей імені В.В. Тарновського та Український інститут національної пам’яті за сприяння департаменту культури і туризму, національностей та релігій та департаменту інформа ... Читати далі»
29-Квіт-2014
Редактор
На територію Луганської тюрми №17 заїхали два автомобіля зі зброєю, по території пересуваються військові не в українській формі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Василь Крутчак, передає
...
Читати далі»
29-Квіт-2014
Черняков
Україна може заблокувати деякі російські сайти і робитиме все можливе, щоб трансляцію російських каналів на українській території не було відновлено. Про це повідомила секретар Ради національної безпеки і оборони України Вікторія Сюмар.
«Зараз трансляцію (російських каналів) заборонено, і ми робимо все, щоб вона не відновилася, зокрема, і на Сході, де це відбувається силовим способом. ... Читати далі»
29-Квіт-2014
Редактор
Україна знає, як пришвидшити повернення з-за кордону мільярдних коштів, вкрадених в українського народу і виведених злочинним шляхом до іноземних держав, заявив у Лондоні в.о. генпрокурора Олег Махніцький.
Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, у британській столиці Махніцький брав участь у форумі з питань повернення активів. Під час спільної прес-конференції з генеральним п ... Читати далі»
29-Квіт-2014
Редактор
Народний депутат, лідер руху "Юго - Восток" Олег Царьов під час засідання Координаційної ради Громадського руху "Юго - Восток" зробив заяву про те, що він знімає свою кандидатуру з виборів Президента України. Повідомляє агенція УНІАН.
Заяву народного депутата, лідера Громадського руху "Юго-Восток" Олега Царь ... Читати далі»
29-Квіт-2014
Редактор
Люди в масках, камуфляжі, з битами і арматурою в руках захопили будівлю Луганської обласної держадміністрації.
Як передає кореспондент Радіо Свобода, агресивно налаштовані нападники вибили двері, вікна на першому поверсі будівлі і зайшли всередину. Міліція була всередині, але опору не чинила. Згодом міліціонерів вивели у внутрішній двір будівлі. Над ОДА вивісили ро ... Читати далі»
29-Квіт-2014
Редактор
Сепаратисти захопили будівлю міської ради в місті Первомайськ Луганської області. Про це повідомляє УНІАН.
"Сьогодні був "захоплений" Первомайська міськрада, поставили на неї прапор "Луганської республіки", зі всіх установ міста національні прапори зняті за дзвінком з виконкому. Думаю, що на цьому тижні обме ... Читати далі»
29-Квіт-2014
Редактор
Генеральний секретар Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Ламберто Заньєр прибув у Київ. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на джерело в прес-службі Міністерства закордонних справ України.
«На даний момент Генсек ОБСЄ проводить зустріч з виконувачем обов’язки міністра закордонних справ Андрієм Дещицею», - зазначил ... Читати далі»
29-Квіт-2014
Редактор
На Чернігівський обласний конкурс книги року представлено дві книги у номінації «Наукова література»
28 квітня 2014 року у Чернігові в міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського проведено презентацію видань у номінації «Наукова література» в рамках обласного конкурсу «Краща книга року – 2013».
Збірник документів і матеріалів «Спалені села і селища Чернігівщини в 1941–1943 роках: злочин и проти цивільного населення» є спільним виданням Чернігівської обласної державної адміністраці ... Читати далі»
29-Квіт-2014
Майшев
29 квітня о 15.00 відбудеться круглий стіл на тему: «Про встановлення пам’ятника «Небесній сотні» в Чернігові.
Місце проведення заходу: у прес-клубі «Просвіта» (м. Чернігів, вул. Воровського, 10). Учасники круглого столу: представники робочої групи із встановлення пам’ятника «Небесній сотні» в Чернігові, архітектори, скульптори, художники, журналісти. За пропозиціє ... Читати далі»
29-Квіт-2014
Черняков
28 квітня 2014 р. заступник голови – керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Сергій Журман та представник Українського інституту національної пам’яті у Чернігівській області Сергій Бутко виступили на брифінгу для представників обласних та всеукраїнських ЗМІ про відзначення Дня Перемоги на Чернігівщині.
Сергій Журман наголосив, що визначальним акцентом всіх святкових заходів має ... Читати далі»
29-Квіт-2014
Черняков
У Донецьку після атаки проросійських сил на демонстрацію за єдність України в руках нападників залишаються від чотирьох до семи заручників. Про це повідомляє кореспондент Радіо Свобода
Серед людей, яких утримують силою, є ультрас донецького «Шахтаря». Вони відповідали за охорону учасників мітин ... Читати далі»
29-Квіт-2014
Черняков
Міністр оборони РФ Сергій Шойгу у телефонній розмові з міністром оборони США Чаком Хейгелом заявив, що російські війська відведені від українського кордону у місця постійної дислокації. Він також намагався переконати, що російський диверсантів в Україні нема.
Інформація розміщена на сайті Міноборони Росії, інформує ... Читати далі»
29-Квіт-2014
Черняков
|