реклама партнерів:
Головна » "Європейський тиждень місцевої демократії" у Чернігові

"Європейський тиждень місцевої демократії" у Чернігові


Коментарі: 0 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
З 11 по 17 жовтня у м. Чернігові проходитиме "Європейський тиждень місцевої демократії".
Захід започаткований за рекомендацією Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи з 2007 року в усіх державах-членах Ради Європи, в тому числі й в Україні, з метою просування принципів місцевої демократії.
Заходи, що проходитимуть у рамках "Європейського тижня місцевої демократії" з 11 по 17 жовтня, спрямовані на ознайомлення населення з діяльністю міських та районних у місті рад. Організатором заходів виступає відділ сприяння діяльності депутатів міської ради.

План заходів щодо проведення Європейського тижня місцевої демократії
11.10 - Проведення тематичної години: "Вплив Європейської демократії на інтелектуальний потенціал сучасної молоді". - Управління культури міської ради, центральна бібліотека ім. М.М.Коцюбинського Чернігівської міської комунальної централізованої бібліотечної системи.
11.10 - Проведення семінару – практикуму для керівників євроклубів міста: "Діяльність шкільного Європейського клубу – ефективний засіб у формуванні громадської активності всіх учасників навчально-виховного процесу". - Чернігівський ліцей №22.

Тиждень Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем
проживання у міській раді:
11.10 - відкриття виставки про організацію роботи за місцем проживання, - о 14.00;
11.10 - зустріч активу вихованців клубів за місцем проживання з керівництвом міської ради, - о 14.00;
18.10 - засідання виконавчого комітету міської ради: "Про організацію роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання". - Відділ у справах сім’ї та молоді міської ради, Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання.
13.10 - Проведення в рамках Європейського тижня місцевої демократії Дня відкритих дверей. - Чернігівська міська рада, Новозаводська районна у місті Чернігові рада.
13.10 - Зустріч міського голови з представниками учнівських органів самоврядування шкіл міста “Спитаймо у мера". - Управління освіти міської ради, загальноосвітні навчальні заклади міста, відділ сприяння діяльності депутатів, о 15.00.
13.10 - Зустріч учнівського активу та старшокласників з депутатом Чернігівської міської ради 5 скликання Касаткіною Т.І.: "Українській молоді – європейські цінності". - Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №2 з поглибленим вивченням іноземних мов, о 14.00.
14.10 - Засідання круглого столу (костюмоване) на тему: "Розвиток демократії в Голландії". - Загальноосвітній навчальний заклад №19, о 15.00
15.10 - Круглий стіл на тему: "Технології співпраці вузівської освіти" за участю секретаря міської ради, науковців, активу студентської молоді вищих навчальних закладів міста. - Секретар міської ради, відділ сприяння діяльності депутатів міської ради, о 15.00
15.10 - Організація та проведення семінару – практикуму для активістів шкільних євроклубів на тему: "Громадська активність молоді – запорука демократизації українського суспільства". - Чернігівський ліцей №22.
11.10 - 17.10. - Навчальний тренінг для учнівського активу 8-9 класів: "Молодь діє. Демократія починається з колегіуму". - Чернігівський колегіум №11.
18.10 - Навчання депутатів Новозаводської районної у місті Чернігові ради: "Основні напрямки діяльності та структура Ради Європи". - Новозаводська районна у місті Чернігові рада.
20.10 - Зустріч керівництва Новозаводської районної у місті ради з громадянами за місцем проживання: "Влада та громада, крокуємо разом". - Новозаводська районна у місті Чернігові рада.
20.10 - Організація та проведення районного конкурсу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів на тему: Підліток і право". - Новозаводська районна у місті Чернігові рада.
Протягом тижня - Книжкова виставка: "Суспільство та демократія". - Чернігівська міська бібліотека – філія №4.
Протягом тижня - Організація і проведення конкурсів учнівських плакатів, малюнків, творів, тематичних вікторин, годин - новин з висвітлення питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, міжрегіонального співробітництва Чернігівської області, міста Чернігова з країнами ЄС та країнами-членами НАТО. - Управління освіти міської ради, загальноосвітні навчальні заклади міста.
Протягом тижня - Організація і проведення тематичних виховних годин, уроків історії, лекторії, засідання гуртків, "євроклубів", "круглих столів" з питань євроінтеграції, співробітництва між Україною та Європейським Союзом. - Управління освіти міської ради, загальноосвітні навчальні заклади міста.
Протягом тижня - Анкетування серед старшокласників: "Що ви знаєте про майбутні вибори до місцевих рад". - Чернігівський ліцей №32.
Протягом тижня - Обладнання тематичних стендів, виставок періодичної, науково-популярної, інформаційно-довідкової літератури, яка висвітлює питання європейського вибору України, міжнародно-правові договори Ради Європи з питань місцевої і регіональної демократії. - Управління освіти міської ради, загальноосвітні навчальні заклади міста.
Протягом тижня - Конкурс учнівських плакатів: "Демократія очима дітей". - Чернігівський ліцей №32.
Протягом тижня - Творчий проект: "Якби я був при владі". - еціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №2 з поглибленим вивченням іноземних мов.
Протягом тижня - Листування за допомогою електронної пошти учнів початкових класів зі школярами Великобританії та США. - Спеціалізована школа І ступеня №36 з поглибленим вивченням іноземних мов.
Протягом тижня - Проведення тематичних заходів до Дня Європейського тижня місцевої демократії в клубах за місцем проживання. - Відділ у справах сім’ї та молоді міської ради, комунальний заклад - позашкільний навчальний заклад "Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання" Чернігівської міської ради.
Протягом тижня - Здійснювати заходи з благоустрою міста в рамках проведення Дня довкілля. - Структурні підрозділи міської ради.

Джерело: За інформацією відділу сприяння діяльності депутатів міської ради

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

19:34
02-Груд-2022
Підбиті підсумки літературного конкурсу «Книга року – 2021»
29 листопада в Чернігівській Центральній бібліотеці ім. М. Коцюбинського були підбиті
19:00
02-Груд-2022
ЗСУ поступово просуваються на Луганщині і мають відчутні успіхи
Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив, що українські військові вже в районі п
09:36
02-Груд-2022
«Нескорена Чернігівщина» вже в бібліотеках Чернігова
Напередодні 31-ї річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошен
19:04
01-Груд-2022
Російські окупанти тікають із Запорізької області
"За наявною інформацією, окупаційні війська РФ відводять окремі підрозділи та готують
18:52
30-Лис-2022
СБУ проводила безпекові заходи в Мукачівській єпархії УПЦ (МП) на Закарпатті
Служба безпеки України проводила сьогодні контррозвідувальні (безпекові) заходи на те
17:35
29-Лис-2022
Російські окупанти завдали удару по обласній лікарні Херсона
Російські окупанти завдали удару по обласній клінічній лікарні Херсона.
Про це
15:21
29-Лис-2022
Словаччина передала Україні 30 бойових машин піхоти БМП-1
Міністр оборони Словаччини Ярослав Надь повідомив, що його держава передала Збройним
19:27
28-Лис-2022
Алла Горська – вбита за любов до України
Алла Горська – видатна художниця-шістдесятниця. Своє натхнення черпала із глибин укра
15:31
28-Лис-2022
Холод не перешкода: особливості тренування в холодну пору року від «А» до «Я»

Осінні місяці минають один за одним, а надворі з кожним днем стає все холодніше. Щ

15:18
28-Лис-2022
Чернігівський «Рубікон» у російсько-українській війні
У 2016 році чернігівський поет Юрій Соколов написав поему «Рубікон» про оборонну війн
Усі новини