Головна » Футбол. Бельгія – Україна. Професорська перемога синьо-жовтих

Футбол. Бельгія – Україна. Професорська перемога синьо-жовтих

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Молодіжна збірна України здобула дуже важливу перемогу у рамках відбору до чемпіонату Європи 2011-го року. В гостях синьо-жовті подолали дуже потужну збірна Бельгії і зробили впевнений крок до підсумкової перемоги в групі.
Бельгія (U-21) – Україна (U-21) 0:2
Голи: Голодюк (36’), Голодюк (73’)
Бельгія: Міньоле, Аараб (Бентеке, 81’), Альдервейрельд, ван Гейсегем, Хейгебарт, Бюйен, Мунунга, Вітцель (Капон, 67’), Лукаку, Карсела-Гонсалес, Муянгі (Кумс, 46’)
Україна: Каніболоцький, Пашаєв, Крівцов, Чеснаков, Сахневич, Матвєєв, Голодюк, Білий (Віценець, 74’), Морозюк (К) (Гармаш, 90’), Коноплянка, Кравець (Федорчук, 67’)
Попередження: Аараб (3’), Карсела-Гонсалес (5’) – Морозюк (19’), Білий (52’), Коноплянка (66’)

Наріжне кадрове питання
Молодіжна збірна України підійшла до гостьового матчу зі своїми головними суперниками (на пару з французами) бельгійцями з численними втратами в складі. По-перше, в головній команді країни Ярмоленко і Ракицький. По-друге, дискваліфіковані Зозуля, Петров і Фартушняк. По-третє, травмовані Степаненко, Лугачов, Селін і Лисенко. Всі перераховані гравці мали пристойні шанси вийти в основному складі молодіжки. Відчувши такі кадрові проблеми легко опустити руки. Але, не для головного тренера команди, Павла Яковенка.

Стовідсоткова реалізація
Хоча, насправді, на початку першого тайму здавалося, що наші шанси на перемогу невеликі. Бельгійці мали кілька непоганих гольовоих моментів, а на 12-й хвилині після помилки воротаря Каніболоцького Аараб поцілив у поперечку українських воріт.
А на 36-й хвилині сталося перше (!!!) загострення в атаці нашої команди. Морозюк дуже небезпечно прострілював з правого флангу, заробив кутовий, а невдозі сам його результативно і подав. На вістрі опинився півзахисник Олег Голодюк, який в падінні з метру проштовхнув м’яч у ворота суперників.

PAULI BETON
На одному з рекламних щитів стадіону містечка Сент-Трюйден майоріла доволі красномовна реклама – «Pauli Beton». Як не дивно, ця назва якнайкраще характеризувала манеру гри команди Павла Яковенка. Українське катеначчо було поставлено по-дорослому – в бельгійських юнаків майже не було шансів вразити ворота української команди.
Натомість синьо-жовті такі можливості мали. На самому початку другої половини Євген Коноплянка ледь не обдурив бельгійського голкіпера, запустивши м’яч з середини поля за комірець Міньоле. До фантастичного голу не вистачило кількох сантиметрів.
А на 73-й хвилині гольовою стала типова флангова контратака українців: Пашаєв гостро навісив з флангу – Голодюк доправив м’яч у ворота, таким чином зробивши дубль. 2:0!
Після цього нашій «дорослій» молодіжці було легко дограти матч до перемоги. Таким чином, Бельгія перестала бути основним опонентом української команди у відборі до Євро-2011, відставши на три очки. Тепер треба відчепити ще й Францію.

Джерело: Олександр Гольденберг, Інформаційний центр "Україна-2012"

Модуль не активізовано (module is not installed)