Головна » Футбол. Чемпіонат світу-2010. Нідерланди перемогли Данію, Японія скромно виграла в Камеруна

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Збірна Нідерландів розпочала чемпіонат світу з перемоги над данцями з рахунком 2:0.
На чемпіонаті світу з футболу відбулась перша зустріч між європейськими країнами. У групі E боротьбу розпочали збірні Данії та Нідерландів. Гра завершилась з рахунком 2:0 на користь "помаранчевих".
Перший тайм пройшов за невеликої переваги голландців, а небезпечні моменти можна полічити на пальцях однієї руки.
На 10-й хвилині Куйт потужно пробив з-за меж карного майданчика, Соренсен не зумів зафіксувати м'яч у своїх руках, відбивши його перед собою, але ніхто з суперників не встиг зіграти на добиванні.
А на 37-й хвилині гостро відповіли данці. Бендтнер кинув в прорив Каленберга, який з лівого флангу увірвався до карного майданчика і завдавав небезпечно удару в ближній кут воріт. Стекеленбург в стрибку зумів перевести м'яч на кутовий.
А на початку другого тайму голландці відкрили рахунок. Точніше забили футболісти збірної Данії, але у власні ворота. Сімон Поульсен, перериваючи просту подачу де Йонга, головою зрізав м'яч у спину Аггеру і від того сфера влетіла в кут воріт.
На 52-й хвилині ван Персі, скориставшись помилкою захисника, вискочив на побачення з Соренсеном, але голкіпер своєчасно вийшов з воріт і нейтралізував загрозу. А через сім хвилин нападник "Арсеналу" намагався відправити м'яч у ворота ударом з лінії карного майданчика. Однак знову вдало зіграв Соренсен.
Всі спроби данців створити щось небезпечне біля воріт Стекеленбурга завершувалися на підступах до карного майданчика.
А наприкінці матчу голландці забили другий гол. Еліа вийшов на побачення з Соренсеном, але м'яч після його удару від руки воротаря потрапив у штангу. Дірк Куйт був першим на добиванні і з близької відстані відправив м'яч у сітку.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2010
Група E
Йоханнесбург. "Соккер Сіті"
Головний арбітр: Стефан Ленуа (Франція)
Нидерланды НІДЕРЛАНДИ - Дания ДАНІЯ - 2:0
Нідерланди: 1. Стекеленбург - 2. ван дер Віл, 3. Хейтінга, 4. Матійсен, 5. ван Бронкхорст (С) - 6. ван Боммель, 8. де Йонг, 10. Снейдер, 23. ван дер Ваарт (17. Елія, 67) - 7. Куйт, 9. ван Персі (20. Афеллай, 77)
Данія: 1. Соренсен - 3. К'яер, 4. Аггер, 6. Л. Якобсен, 15. С. Б. Поульсен - 2. К. Поульсен, 10. Йоргенсен, 12. Каленберг (21. Еріксен, 73), 20. Еневольдсен (8. Гронк'яер, 56) - 11. Бендтнер (17. Бекманн, 62), 19. Роммедаль
1:0 Сімон Поульсен, 46 - автогол
2:0 Дірк Куйт, 85
Попередження: Найджел де Йонг, 44; Робін ван Персі, 49; Сімон К'яер, 63

Збірна Японії перемогла Камерун з рахунком 1:0 у першому турі чемпіонату світу з футболі.
Перший тайм пройшов майже без моментів, за виключенням атаки, під час якої і було зафіксовано взяття воріт. Мацуї, отримавши м'яч на правому фланзі, вирізав подачу на дальній кут воротарського майданчика, де був лише Хонда. Нападник московського ЦСКА спокійно зупинив м'яч і сильним ударом розстріляв ворота камерунців.
На 50-й хвилині Ето'о на правому фланзі розібрався з двома суперниками, після чого виконав класну передачу на Чупо-Мотінга, який із забійної позиції пробив повз ворота.
На 83-й хвилині японці могли подвоїти перевагу. Хасебе пальнув по воротах з дальньої дистанції, Сулейману з великими труднощами парирував удар. Оказакі добивав і потрапив у штангу. А через три хвилини щастя було на боці японців. М'Біа завдав сильного удару з 25-ти метрів. Здавалося, що м'яч летів під поперечину, але каркас воріт зіграв за японців.
Кінцівка матчу пройшла на половині поля японців. На третій компенсованій хвилині Вебо, находячись на лінії воротарського майданчика, повинен був забивати після подачі Нджитапа, але Ейджі Накашима впорався з несильним але точним ударом камерунця.
Японія разом з Нідерландами очолює групу E. У другому турі лідери зіграють між собою. А у іншому матчі зустрінуться невдахи.