Головна » Футбол. Чемпіонат світу-2010. Чилі скромно виграла в Гондураса, Швейцарія сенсаційно перемогла Іспанію

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
На чемпіонаті світу розпочали боротьбу команди у групі H.
В Нелспрейті відбувся матч Гондурас - Чилі. З мінімальним рахунком 1:0 перемогли представники Південної Америки.
З перших хвилин матчу чилійці заволоділи ігровою перевагою. На 4-й хвилині м'яч після гарматного удару Фернандеса пролетів над поперечиною. Через п'ять хвилин Відаль завдавав красивого дальнього удару з 40 метрів і голкіпер Гондурасу з трудом перевів м'яч на кутовий.
Нарешті, на 35-й хвилині чилійці відкрили рахунок - відзначився Жан Босежур. Фернандес зробив вивірену передачу на правий край карного майданчика, звідки Ісла прострілив уздовж воріт і Босежур в підкаті перевів м'яч у сітку.
Лише на останній хвилині першого тайму гондурасці створили перший і останній небезпечний момент біля воріт суперника. Клаудіо Браво не без зусиль відбив удар Нуньєса.
У другому таймі чилійці продовжували тринькати моменти - м'яч вперто не йшов у ворота суперника.
У підсумку 1:0 - чилійці здобули першу перемогу на чемпіонатах світу за останні 48 років.
У другому матчі групи зіграють збірні Іспанії і Швейцарії.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2010

Група H
Нелспрейт. "Мбомбела"
Головний арбітр: Едді Аллен Мейлетт (Сейшельські острови)
Гондурас - Чилі
Гондурас: 18. Вальядарес - 21. Ісагірре, 2. Чавес, 3. Фігероа, 23. Мендоса - 8. В. Паласіос, 20. Гевара (С) (6. Томас, 66), 7. Нуньєс (15. Мартінес, 79), 17. Альварес - 13. Еспіноза, 9. Павон (12. Уелком, 60)
Чилі: 1. Браво (С) - 3. Понсе, 17. Медель - 8. Відаль (5. Контрерас, 80), 4. Ісла, 14. Фернандес, 6. Кармона, 10. Вальдівіа (11. Гонсалес, 86), 20. Мільяр (18. Хара, 55) - 7. Санчес, 15. Босежур
0:1 Жан Босежур, 35
Попередження: Карлос Кармона, 5; Матіас Фернандес, 20; Вілсон Паласіос, 33

Матчем Іспанія - Швейцарія завершився перший тур групового етапу чемпіонату світу з футболу. Чинні чемпіони Європи зазнали сенсаційної поразки з рахунком 0:1.
У першому таймі іспанці повністю домінували на полі, але оборона збірної Швейцарії справлялася з усіма атаками "червоної фурії". Володіння м'ячем після першого тайму - 67 на 33 відсотки на користь іспанців. Удари - 7 проти 1.
Зі всіх моментів іспанців у першому таймі варто виділити епізод на 25-й хвилині. Іньєста дивовижною передачею низом знайшов в карному майданчику Піке, той блискуче обіграв Гріхтінга і опинився один напроти Бенальо, але пробив прямо в голкіпера.
У швейцарців запам'ятався момент Циглера. Півзахисник завдав прицільного удару зі штрафного у ближній кут воріт, але Ікер Касільяс в класному стрибку зреагував.
У другому таймі іспанці продовжили домінувати і ... пропустили гол на 52-й хвилині. Після довгої передачі з глибини поля Дердійок виграв боротьбу у захисників. М'яч відскочив до Фернандеса і той у протиборстві з Піке і Касильясом зумів проштовхнути круглого в сітку воріт.
Іспанці з потроєною енергією насіли на ворота суперника і почали створювати момент за моментом. На 63-й хвилині Іньєста з 20-ти метрів пробив у дальній кут, але м'яч просвистів у сантиметрах від штанги. Через шість хвилин Вілья вивів Торреса на ударну позицію, а "Ель-ніньо" відправив м'яч на трибуни.
У наступній атаці підопічні Оттмара Хітцфельда могли подвоїти перевагу, але Н'Куфо промахнувся з вихідної позиції.
На 71-й хвилині поперечина врятувала ворота Бенальо після могутнього удару Хабі Алонсо з лінії карного майданчика. Але через три хвилини вже стійка зіграла за іспанців. Дердійок блискуче обіграв Піке і Пуйоля, і класно пробив у ближній кут. Ворота Касільяса врятувала штанга. Добивання Дердійока і Циглера заблокували захисники.
На 79-й хвилині Хесус Навас завдав гарматний удар з-за карного майданчика в дальній нижній кут і м'яч просвистів у сантиметрах від штанги. І це був останній гострий момент біля воріт Дієго Бенальо.
Звісно, у кінцівці матчу іспанські футболісти влаштували навалу на ворота швейцарців, але енна кількість навісів не принесла результату. Головний арбітр зустрічі компенсував 5 (!!!) хвилин, у які підопічні Вісенте Дель Боске запам'яталися хіба що грубістю.
1:0 - сенсаційна перемога Швейцарії, яка разом з Чилі очолює групу H.
У другому турі Швейцарія зіграє з Чилі, а іспанці екзаменуватимуть Гондурас.