15:26
15-Груд-2025
15-Груд-2025
19:27
13-Груд-2025
13-Груд-2025
19:16
13-Груд-2025
13-Груд-2025
19:09
13-Груд-2025
13-Груд-2025
Бойовики терористичної організації "ДНР" офіційно взяли на себе відповідальність за найкривавіший напад на українських військових за час АТО на сході України, повідомляє УНІАН з посиланням на Daily Mail.
Також терористи продемонстрували зброю, яку, за їхніми словами, вони захопили, вбивши 13 військовос ... Читати далі»
23-Трав-2014
Редактор
Російські війська почали віддалятися від українських кордонів. Це помітили і в НАТО, і в Пентагоні, йдеться в сюжеті нічного випуску ТСН. Брюссель та США прискіпливо стежать за ситуацією на межі України і Росії. Однак, попри указ Путіна відкликати усіх вояків, відступили лише окремі формування.
Решта, а це десятки ... Читати далі»
23-Трав-2014
Редактор
Не так давно багато ЗМІ писали, що Ігор Гіркін (Стрілок) убитий, але незабаром з'ясувалося, що лідер донецьких терористів живий, а дані про його смерть виявилися чутками. В даний час Стрілок займає пост так званого міністра оборони невизнаної Донецької народної республіки і активно займається вирішенням поточних проблем новоствореного держави .
Стало відомо, що Ігор Гіркін розпорядивс ... Читати далі»
22-Трав-2014
Редактор
Під час бою поблизу міста Волновахи вранці в четвер загинули 13 українських силовиків, заявляє голова Верховної Ради, в. о. президента України Олександр Турчинов.
Про це він сказав на зустрічі з членами Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій в Києві в четвер, повідомляє Українська Правда ... Читати далі»
22-Трав-2014
Редактор
З вечора 21 травня на Луганщині терористи здійснюють спроби прорвати державний кордон України. Наразі прикордонники стримують нападників.
21 травня о 22.00 прикордонним нарядом від відділу прикордонної служби «Краснодон» була виявлена спроба проїхати в Україну з боку РФ поза пунктом пропуску трьох камазів, інформує прес-служба Держприкордонслужби. На вимогу прикордонників зупин ... Читати далі»
22-Трав-2014
Черняков
Учора в Харкові на станції «Пасажирський» прикордонники затримали громадянина РФ, ветерана двох військових кампаній у Чечні.
Чоловік їхав до східних областей України з метою дестабілізації ситуації та участі в незаконних озброєних формуваннях, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби. 34-х річний громадянин РФ не зміг чітко підтвердити мети своєї поїздки в Україну, а під час додатк ... Читати далі»
22-Трав-2014
Черняков
Сили Національної гвардії та батальйону "Донбас" взяли під контроль сім районів у Донецькій області. Про це повідомляє Публіцист з посиланням на прес-службу Донецької ОДА. Зокрема, адміністративні будівлі та прилеглу територію українські силовики контролюють в Олександрівському, Добропільському, Великоновосіл
...
Читати далі»
22-Трав-2014
Редактор
Напруження в регіонах, які поки що контролюють сепаратисти, зростає. Судячи з усього, незабаром бойовики банально перестріляють один одного, повідомляє Україна-Онлайн
Вашій увазі пропонується відео подій в Слов’янську. Дві банди «колорадів» ледь не влаштували перестрілку між собою. Наг ... Читати далі»
21-Трав-2014
Редактор
Українські прикордонники затримали в Харкові громадянина Російської Федерації, який раніше був снайпером в ході 1 і 2 чеченських кампаній і прямував в східні області України, повідомляє Хвиля.
«На станції "Пасажирський" увагу прикордонників привернув громадянин РФ, який не зміг чітко підтвердити ме ... Читати далі»
21-Трав-2014
Редактор
Терористи у Слов'янську почали готувати собі коридор для евакуації. Це підтверджують і українські військові. Цим коридором бойовики планують також вивезти тіла вбитих у боях під Слов'янськом. Про це йдеться у вечірньому випуску ТСН
...
Читати далі»
21-Трав-2014
Редактор
У рамках розслідування подій в Одесі 2 травня найближчим часом оголосять про підозру у вчиненні злочину депутатам Одеської міськради від партії «Родіна» Сергію Бовбалану та Євгену Хайкіну, повідомляє Радіо Свобода.
«Слідчі, які розслідують цю справу, вже встановили, що до організації ма ... Читати далі»
21-Трав-2014
Редактор
Із 20 травня щоденно з 12-ї до 15-ї підприємства Донбасу призупинятимуть свою роботу на знак солідарності із акцією, до якої закликав Донбас Рінат Ахметов. Звернення олігарха до жителів Донецької області прозвучало напередодні в ефірі одного з українських каналів. Зокрема він закликав підтримати мир та долучитися до акції протесту проти кровопролиття.
Страйк проти сепаратизму у вівто ... Читати далі»
21-Трав-2014
Редактор
Терорист так званої "Донецької народної республіки" росіянин Олександр Можаєв, більш відомий на прізвисько "Бабай" , звернувся до російського президента Путіна за допомогою. Відеозвернення оприлюднив один з російських телеканалів.
У своєму відеозверненні Можаєв назвав Путіна російським "самодержцем" і "хорошим президентом Росії". "Бабай" попросив Путіна надати терористам на Дон ... Читати далі»
21-Трав-2014
Редактор
Висловити свою громадянську позицію вийшли підприємства, на яких працює понад мільйон жителів Донецької області, повідомляє УНІАН.
20 травня, в містах Донецької області пройшов попереджувальний протест-мітинг проти дестабілізації ситуації на Донбасі, проти насильства і хаосу, бандитизму і мародерства. ... Читати далі»
21-Трав-2014
Редактор
Більше 50 невідомих напали на блок-пост з українськими військовими. 19 травня, близько 11:30 в 400 метрах від блокпоста, який знаходиться в районі пункту пропуску "Успенка" на державному кордоні з Російською Федерацією, поблизу м. Амвросіївка Донецької області, на 10 автомобілях прибули більше 50 озброєних невідомих осіб. Бойовики розосередилися на групи і відкрили вогонь по блокпосту, повідомляє
...
Читати далі»
19-Трав-2014
Редактор
Оточені українськими силовиками терористи в Слов'янську на Донеччині не знають, що робити. Адже крупні канали надходження грошей із Росії їм перекрили. Так само вони не можуть вивезти в РФ трупи вбитих бойовиків. Тому морги у Слов'янську переповнені.
Про це сьогодні розповів керівник Центру віськово-політичних досліджень і керівник групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук на прес-конф ... Читати далі»
19-Трав-2014
Редактор
Один солдат загинув, один поранений, ще двоє військових контужені, внаслідок мінометного обстрілу блокпосту українських військовослужбовців поблизу Слов’янська. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.
За повідомленням, напад стався сього ... Читати далі»
19-Трав-2014
Редактор
Сьогодні українські силовики почали наступ на позиції сепаратистів у Краматорську. У місті виють сирени.
В даний момент колона 6 БТР Нацгвардії входить в місто . «Пости колорадів горять, вони розбігаються кидаючи зброю. На вулицях практично порожньо» , - повідомляє у твіттері @Alosha_Popovich «Офигєть, колоради окопуються прямо у дворах житлових будинків , роблять вогневі ... Читати далі»
18-Трав-2014
Редактор
На сервісі YouTube з'явилося відео, на якому зафіксовано нараду терористів у Слов'янську. Лідер терористичної організації "Донецька народна республіка" Денис Пушилін "ділить владу" з одним з російських терористів Сергієм Здрілюком (псевдо "Абвер"). У свою чергу Здрилюк повідомляє про плани сепаратистів на майбутнє.
"Військова влада має належати тут народному ополченню "Донбас" і коман ... Читати далі»
18-Трав-2014
Редактор
В районі аеродрому Краматорська триває запеклий бій між українськими військовими та терористами, інформує УНІАН.
За повідомленням очевидців, в районах, розташованих близько до летовища, не вщухає гуркіт відважкої артилерії – вочевидь, стріляють з мінометів. За інформацією джерела в Мінобор ... Читати далі»
18-Трав-2014
Редактор
|